פול אנס את כריס ואף אחד לא פותח שרשור?

../images/Emo47.gif פול אנס את כריס ואף אחד לא פותח שרשור?

אתמול שודר פרק שגרר המון מחלוקות בין צופי ארה"ב. האם פול וכריס עשו "סקס קשה" או שמא דובר באונס? הדעות היו חלוקות. מצד אחד בהתחלה היא נגעה בו בפנים מה שאומר שרתה, אבל אח"כ היא אמרה לא לעזוב והוא לא הקשיב ודחף אותה בכוח למיטה. בסוף, אחרי שהאקט הסתיים, הוא אמר לה שהוא "מצטער על הכל" ועזב כשהיא בוכה במיטה. אונס או לא? לטעמי.. גבולי עם נטייה ל.. אונס! ספוילר קטן: כריס המעורערת תעזוב את העיר בעקבות מה שקרה. הכותבים החליטו לעזוב את העלילה ולא לפתוח תיק אונס לפול כי הוא יחסית דמות טובה, ולכן הסיפור ירד בסופו של דבר.

לנסוע עד שם רק בשביל כמה צבין?

אני לא יודעת מה איתך, אבל הם קצת מפחידים... עדיף להתפעל מרחוק

nimix

New member
אני אגיד לך מה

בטח שלא לנסוע רק בשביל .. צבין ( את רשמת בטעות כמוני או שמא? חח) העניין הוא שאני תמיד מחפש את היעד הבא שלי , הכוונה ליעד אקזוטי ולא למה שנהוג כביכול או מה שבד"כ חושבים לראיה בקיץ האחרון הייתי חודשיים במדגסקר (מכאן האהבה לאיים) וזה היה הטיול הכי טוב שלי עד כה ! גלאפאגוס גם נראה מקום כזה.

אם כך...

בטח שכדאי לך לנסוע! שמעתי מסיפורים שהאיים ממש עותקי נשימה והחיות מאוד מגניבות. בקפיצה הבאה שלך לדרום אמריקה עצור באקוודור. האקוודוריאניים ישמחו לעשוק ממך הון קטן בשביל טרמפ לאיים. בכל מקרה, אם כבר לנסוע עד שם, אז לא בשביל הצבין (כן, זה היה מכוון...) אלא בשביל הבובי כחול-הרגל: זו חיה מגניבה!

nimix

New member
בדיוק עכשיו

היתה תוכנית של "צייד הקרוקודילים" על גלפגוס... מדהים...

magicgirl1983

New member
רציתי לכתוב

אבל מצד שני, מה יש להגיד, הרי כל המילים שיש לי להגיד עליו הן גסות וולגריות ולא מתאימות למסגרת הפורום, אז כדאי שאשתוק ואשאיר לאחרים שיכולים להתבטא בצורה יותר בוגרת ממני על הדמות ה....של פול. הבחור התחרפן סופית מבחינתי והייתי שולחת אותו להסתכלות דחופה אצל פסיכיאטר.

זה לא היה אונס

זה היה ברור שגם היא רוצה את זה. גם בסוף,כשהוא התנצל,היא הסתכלה עליו. אם זה היה אונס,היא לא היתה מסוגלת להסתכל עליו.

../images/Emo47.gif ואת יודעת את זה ממבט של פסיכולוגית

לענייני מבטים?
זה ממש לא היה ברור שהיא רוצה את זה עד הסוף... בהתחלה היא רצתה אבל אח"כ היא אמרה "לא! לך!" והוא לא הקשיב והיה מאוד אגרסיבי כלפיה ולא נתן לה הזדמנות להגיב בכלל.. פשוט הלם בה בחוזקה ושיתק אותה

KOBEMANIA

New member
זאת הייתה סצנה נהדרת

לא ראיתי פה שום מקום לאונס הלא! של כריסטין היה אחרי שהיא הוכיחה ש....כן! וגם לקח לה בדיוק שנייה לשתף פעולה הבכי של אחרי נובע מכך שפול נשוי והיא מאורסת ולא בא לבטא אונס הסצנה ענקית אני בדרך כלל לא סובל את שתי הדמויות אבל השבוע דווקא נהניתי מהמשחק שלהם חבל רק שכריסטין נעלמה כי יכול היה להיות מעניין יותר...

pumiki25

New member
אני לא מסכימה -

זה בהחלט היה אונס. כשאחד הצדדים אינו מעוניין ומביע את אי-הסכמתו פעם, פעמיים, שלוש (מספיק "לא" אחד, גם אם קדמו לו עשרה "כן!") - זה אונס. אז לא, כריס לא צעקה, לא בעטה ולא נלחמה - אבל במקרי אונס רבים, הקורבן אינו מביע התנגדות פעילה - וזה לא הופך את המעשה לפחות חמור. ניתן היה לראות בבירור שכריס אינה משתפת פעולה - בוודאי שלא מתוך רצון ותשוקה - ואני גם לא יודעת על איזה מבט אתם מדברים. גם אם היא הביטה בו בחטף ופיספסתי - כריס שכבה מכורבלת במיטה וניכר היה שהיא פגועה ומבולבלת. מבחינתי, זה היה אונס לכל דבר.

KOBEMANIA

New member
זה אונס לכל דבר

כשזה קורה במציאות אבל שוב לדעתי המסר של הכותבים .המסר שהם ניסו להעביר לא היה של אונס אלא של רגשות רופפים של שתי הצדדים הם רצו לבנות סצנה של אהבה אבל לא יכלו פשוט לתת לכריסטין לזרום עם זה ולהיכנס איתו למיטה אז היא התנגדה קצת וז שיתפה פעולה זה היה חייב להיות ככה כדי שיקרה משהו סצינות של אונס באופרות סבון הם הרבה יותר קשות וברורות.

nimix

New member
אני לא ראיתי את הפרק

ואני הולך לראות אותו אוטוטו בשידור החוזר אבל !! לפי מה שאתם מספרים , ולפי היכרות עם דמותה של כריסטין , היא מספיק חזקה (כדמות) לא לתת לאנשים לדרוס אותה , להשפיל אותה או להתייחס אליה בצורה שהיא לא מוכנה , ז"א אם היא לא רוצה משהו אז היא לא תיתן לכך לקרות אי לכך ובהתאם לזאתי הנני סבור כי היא כן הייתה מעוניינת ו - LET'S FACE IT ---> יש ביניהם ( לדעתי ) מתח מיני בכל אימת שהם נפגשים, הלא כן? תקנו אותי אם אני צודק....

python 4

New member
נזכרתי בזה בפרק של אתמול../images/Emo26.gif

למרות שראיתי את הפרק של ה- "אונס" לכאורה פספסתי את האקט עצמו
ואתמול שהם דיברו על זה נזכרתי במשפט של האנס של כריס - בדיוק אז התחלתי לראות צח"מ - ואני זוכר מאז את פול כאחד האנשים שתמכו בה. מצד שני אאל"ט גם מייקל ניסה לאנוס אותה פעם, והנה היום הם מאורסים והכל טוב ויפה (לכאורה..).

למעלה