הפורום חוגג תשע שנים להיווסדו

מצב
הנושא נעול.

ארזS

New member
שימו

הנה [מיד בצורה מסודרת] תזכורת קצרה ממפגש הפורום שהתקיים בתאריך 03/07/2003 במוזיאון אגד בחולון, למיטב זכרוני זה היה מפגש הפורום הראשון, תקנו אותי אם אני טועה.
==4==
כבר שכחתי מתי ראיתי אוטובוסים כאלה...

ארזS

New member
שימו

הנה [מיד בצורה מסודרת] תזכורת קצרה ממפגש הפורום שהתקיים בתאריך 03/07/2003 במוזיאון אגד בחולון, למיטב זכרוני זה היה מפגש הפורום הראשון, תקנו אותי אם אני טועה.
==5==
חברים באוטובוס, ומי על ההגה כמובן ? יש פה מישהו שמזהה את עצמו ?

mister K

New member
שימו

זה היה ב-4/7/2003. וכן, זה היה המפגש הראשון.

ארזS

New member
שימו

==6== [אחרונה להפעם]
ושוב חברים, באוטובוס אחר. את הנהג לא צריך להציג כמובן
היו ימים...

mister K

New member
==6== [אחרונה להפעם]
ושוב חברים, באוטובוס אחר. את הנהג לא צריך להציג כמובן
היו ימים...
אני זוכר את זה...
זו כמובן ה-4081. אז של רמי ספיר וכיום של אילן מזרחי. נסענו איתה לחניון אזור ושם החלפנו ל-2304 שעומדת כיום מפורקת בשיכון.

mister K

New member
שימו

אפשר לנסות לשחזר את המפגש הזה...
בעוד שנה מהיום, במסגרת חגיגות העשור.

alantan

New member
שימו

תודה רבה! זכור לי היטב המפגש הזה...
אני גם זוכר שהושיבו את כולנו באוטובוס ובני הספל נשא דברים.

S a m B o o k i

New member
הפורום חוגג תשע שנים להיווסדו

פורום תחבורה ציבורית מציין וחוגג תשע שנים להיווסדו. זו תקופה מכובדת של פורום תוסס, בזכות החברים הקבועים והגולשים המזדמנים.
בהמשך
אני פה מאוקטובר 04..
ומאז ועד היום החלפתי 4-5 שמות משתמש. הישג לא רע מאז אוקטובר 2004.

מצב
הנושא נעול.
למעלה