יואבו´ש!!

מזל טוב ../images/Emo65.gif ../images/Emo24.gif

אני כותבת ראשונה ...... איזה כבוד יואבי - מזל טוב לפתיחת הפורום החדש, אני בטוחה שתהיה מנהל מעולה והפורום יפרח. אתה מדהים. בהצלחה
אוהבת אותך

cj33

New member
אני לא משרשרת! ../images/Emo22.gif

אני רוצה הודעה אינדיבידואלית ומיוחדת! סתם..
יואב מותק המון בהצלחה!! שכל רחובות תבקר בפורום שלך וגם תל אביב בת ים חולון ראשון רמלה לוד מודיעין וכו וכו וכו... U GOT THE POINT ושיהיה לך שבוע מצויין !
חן

מ-ז-ל ט-ו-ב !!!!!!! פורום חדש...

בהצלחה למנהל הפורום שאני במקרה מכיר אותו, אחלה בן אדם שבעולםםםםםםםםם. ונקווה שהפורום יצליח למרות שאני בכלל גר בזכרון.

../images/Emo82.gif מזל טוב בבית החדש../images/Emo70.gif

יואב, המון
בניהול הפורום החדש. מקווה שלא תזניח את הפורומים האחרים בהם אנחנו מתראים...
ארנון

../images/Emo24.gif הרבה מז"ט

אני מאחלת לך המון המון הצלחה ומזל טוב ענקי. אני מקווה שהפורום יתמלא ברחובותים גאים. דניאל

Superchen

New member
יואבי! ../images/Emo24.gif

טוב, אז אמנם ההיכרות שלי עם רחובות היא די מצומצמת, ובעצם מסתכמת בשוטטות בקניון..... אבל- שיהיה לך בהצלחה עם הפורום החדש של עיר האורות מזל טוב על היותך מנהל ואיש חשוב (אפילו יותר ממה שהיית)
חנצ´ו

../images/Emo49.gif יואבו´ש!! ../images/Emo24.gif

הרבה הרבה בהצלחה! אני בטוחה שתנהל את הפורום ממש טוב וגם תהנה מזה ותגרום לאחרים להנות ממנו! אנשי רחובות וגם סתם מבקרים בפורום.. תהנו כי יש לכם אחלה של מנהל שהוא אדם נפלא! אני בטוחה שהפורום הזה יהיה נחמד ומושקע.. שיהיה המשך שבוע טוב לכולם!

שייני

New member
קולולולולולולולולולולו ../images/Emo68.gif

מזל טטטטטטטטטטטוב יואבוש´!! בהצלחה בניהול הפורום החדש
ויאלה! מתי רואים אותך בראשות העיר??

דRדכוסי

New member
../images/Emo41.gifהללויהההההההההההההה../images/Emo41.gif

הצעתי 1000000 פעמים לפתוח פורום רחובות סרבו חלק מהפעמים חלק לא החזירו תשובה סוף סוף זה קורה פורום רחובות בכבודו ובעצמו הללויההההההההההההההההההההההההההההההההההההה

champ

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

yoavl1

New member
דRדכוסי

אני שמח שהצלחתי לפתוח פורום שסירבו בעבר לפתוח. לא ידעתי את זה. אני אשמח אם תיקח חלק פעיל בפורום הזה, ועד שהוא יופיע ברשימת הפורומים בעוד כשבועיים, הוא כבר יהיה פעיל. יואב.

יואבי!!!!../images/Emo65.gif../images/Emo24.gif

וואו... איזה מוזר לראות את השם שלך מודגש בכחול!!!! אז המון המון המון
ו
ואני בטוחה שתהיה מדהים! (כי אתה פשוט כזה...
) ואל תשכח לבקר מידי פעם!!!

ל ל ו

New member
../images/Emo65.gifיואבווווווווששששששששש!!../images/Emo65.gif

מתוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקון....קצת באיחור אבל בכל זאת: מזלללללללללללללללללל-טווווווווובבבבבבב מה אני עוד אאחל לך?! בהצחלה בניהול הפורום כן יירבו מנהלים כמוך ואנשים בכלל!! ב-
!! הדר

למעלה