עזרה דחוף

../images/Emo49.gif עזרה דחוף ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

קודם כל המון המון מזל טוב על הפורום החדש. אז ככה, יום חמישי אנחנו נכנסים לדירה חדש (פעם ראשונה גרים יחד) הדירה בעלת 3 חדרים ענקיים. קנינו ריהוט ואני צריכה עזרה בהתאמת צבע הקירות לריהוט. בקיצור לסלון קנינו סלון דמוי עור בצבע חום כהה ובנוסף ויטרינה, מזנון ושולחן סלוני מעץ הודי בגוון חום קצת יותר בהיר מהסלון. לחדר השינה קנינו מערכת של מיטה שידות קומודה ומראה מעץ אגוז ברזילאי בגוונים מעורבים של חום לא ממש כהה וחום יותר בהיר. לפינת האוכל קנינו שולחן וכיסאות מעץ מלא בצבע חום כהה כשהכסאות מעוצבים (ה"ריפוד" שלהם עשוי מראפיה בגוונים של קרם כהה מעורב בחום כהה. הייתי מעוניינת לקבל הצעות דחופות לגבי הצבע הקירות. תודה

קסנדרה*

New member
אידיאנית חביבה....

מזל טוב לכם על הדירה... לגבי הגוונים לקירות. היות ומרבית הרהיטים שציינת הם בגווני חום, לגעתי יש לשבור מעט את הכהות וללכת על גוונים בהירים יותר אבל לא מנוגדים. כמו גווני החול, או-קר בהיר וכדומה. היות ואת מציינת שהחדרים גדולים את יכולה גם לצבוע קיר אחד בגוון בטון כהה יותר ואת יתר הקירות בהירים יותר בהתאם לעיצוב ומיקום הרהיטים בחדר. בהצלחה קסנדרה

תודה רבה קסנדרה

שקלתי לצבוע את הבית בצבעים בגוון שמנת בניגודים, כלומר גוונים שונים של שמנת. השאלה אם גם את החדרים לצבוע באותם צבעים ??

קסנדרה*

New member
אינדיאנית בבקשה

בעניין החדרים זם גם אותו הכלל היות וגם בחדרים את מצביעה על ריהוט בצבעים כהים וסגנון כבר, אז אותו הכלל חל גם בחדרים. קסנדרה

../images/Emo39.gifעזרה דחופה

הי אינדיאנית, ישנה כיום מגמה לחזור לצבעי קירות לבנים וצחורים.שממנו מתקבל מראה מינימליסטי ו"נקי". באם קניתם הרבה ריהוט עץ כמו אפריקאי או הודי שהינו עץ דומיננטי במראהו הייתי מנסה לבדוק קירות לבנים ולהכניס צבע לחלל דרך פריטים כמו שטיחים אוריינטליים, מנורות שולחניות \ עומדות המציגות אור צבעוני וכמובן וילונות ,תמונות וחפצי נוי. יש לי הרגשה שזה יכול להתקבל מעניין... ספרו לי איך התקבל

למעלה