על פתיחת הפורום

judyr

New member
../images/Emo49.gifעל פתיחת הפורום../images/Emo70.gif

כבר הרבה זמן רציתי למצוא לי אבנים וכל פעם שהלכתי לחנות פשוט קיבלתי אנרגיות שלישיות ואפילו אקצין ואומר רעות מאוד והאמת שזה ממש עיצבן אותי אז החלטתי לחכות היום הלכתי עם שתי חברות לחנות במרכז הכרמל בחיפה היה מדהים החנות לא עמוסה באנשים צוות החנות מדבר ברוך ובשקט ומשרה אווירה רגועה ברקע התנגנה לה מוסיקה אינדיאנית הרייחות היו כל כך מרגיעים איך שנכנסים כבר מקבלים הרגשת רוגע הסתובבתי לי בין האבנים אולי שעה נגעתי משמשתי העברתי מיד ליד החלפתי החזרתי וכל זאת בכייף בחורה מהצוות נתנה לי סלסלונת לאבנים שארצה לשמור בסוף בחרתי לי חמש אבנים מדהימות אחת אחת הרגשתי מצויין עם הבחירה של כל אחת מהן גם בחרתי אבן למישהו מאוד יקר לי עכשיו הן נחות להן "באמבטיה" של מיים קרירים ועוד מעט אוציאן קצת לשמש ואחר כך לנרתיק הקטיפה שלהן... מה אני אומר לכם גם אם אתם מאוד רוצים אבן כנראה שצריך לחכות לזמן המתאים
שיהיה לכם יום מדהים

ston2002

New member
ביקורך בחנות אבנים..

תודה על שיתופנו בחוויתך. את צודקת לגבי הזמן המתאים. ישנם המון המון אנשים (בעיקר גברים ובעיקר אלו העוסקים בתחומים הכי רחוקים ממסטיקה) שמגיעים לרכוש אבנים ורק לפני מספר שנים או חודשים הם לגלגו על האבנים והייחוס של תכונות אליהן. והיום, פתאום הם מגיעים לחנות, מבלים בה שעות ומספרים שהם חשים טוב, רגוע. משהו משתנה ויותר ויותר אנשים מגלים את עולם האבנים. לפני 12 שנים כאשר התחלנו למכור אבנים, אנשים נורא צחקו עלינו והחדירה היתה קשה ומתישה. רבים מאלו שמלגלגים עוד יישאו אבנים בכיס, זה רק עניין של זמן. אגב, החנויות שבהן האנרגיות הנעימות ביותר הן אלו אשר בעליהן והעובדים שבהן באמת באמת אוהבים אבנים. כאשר המטרה היא מסחר בלבד - פשוט מרגישים את זה גם אם לא ניתן להגדיר.

judyr

New member
היי

ואני רק רוצה להוסיף..... (וזה בטח יהיה פילסוף די ארוך כמי שמכירה את עצמי חחחחח) שמרגע שהגעתי הביתה טיפלתי בהן ומאז הן כל הזמן בידיים שלי לא רוצה לעזוב אותן תנסו פעם להקליד במקלדת עם נרתיק קטיפה שבתוכו אבנים
נעים לי איתן
הרעש שהן עושות כשהן מחליקות אחת ליד השניה
הרייח שיש לנרתיק הקטיפה
החמימות שנובעת מהן
נעים לי
ועוד היום דיברתי עם חבר טוב שלי שמה לעשות השנה האחרונה היתה קשה לו מאוד וסתם פיטפנו ואמרתי לו שאני חייבת לקחת אותו לחנות... והתגובה שלו היתה כמו שרשמת... עזבי אותי מאבנים ואז פשוט הבהרתי לו שכמו שהא אוהב לרחף (מצנחי רחיפה) ומתחבר להרגשה הטובה שיש לו כשהוא למעלה זה יקרה לו כשהוא יבוא איתי לחנות... הוא התעקש אבל מה לעשות גם אני... והוא אמר לי ומה הקטע עם האנרגיות
עכשיו אני ממש לא פרופסור ופשוט אמרתי לו שכמו שהוא מקבל את הההאנרגיות המדהימות שלו מהרחיפה יש אנשים שמקבלים את האנרגיה מהאבנים שזה מינרלים ושיש גם קצת מהמינרלים באוויר (נו הייתי צריכה לשכנע אותו קצת נכון...... חחח) ואם זה המינרלים
ואם זה האנרגיות
ואם זה משהו אחר
מה זה משנה
העיקר שזה עושה טוב על הלב אז זהו.... חחחח אמרתי פילסוף בלי כאפות
ג´ודי שקשה לה להקליד קצת....

earth8

New member
../images/Emo24.gif

איזה כיף לשמוע כמה כיף לך
עשית לי חשק, לאחוז את האבנים שלי
בקשר לחבר- אולי תתחילי בלקנות לו אבן במתנה? אם ההר לא בא אל מוחמד... ליאור שגם לה פתאום נהיה קצת קשה להקליד

judyr

New member
היי ליאור

לחבר מיוחד קניתי אבן והוא יקבל אתה במתנה השבוע אם יגיע לארץ או שאשלח אותה אליו הבחור הזה....שדיברתי עליו מקודם לדעתי עצם היותו בחנות יתן לו הרבה וזו המטרה שלי לא רק שתהיה לו אבן או כמה אבנים אלא שיתן לעצמו קצת להרגע שינשום אוויר....מהמירוץ המטורף הזה של החיים......

judyr

New member
הלילה הראשון........./images/Emo8.gif

קודם כל בוקר טוב לכולםםםםם הנסיכה שלי
מאוד אהבה את האבנים.... וכל הזמן ליטפה אותן ובאיזשהו שלב אפילו ישנה עליהן..... כשהיא ישנה קרוב מאוד אלי... אז חיבקתי אותה והנחתי יד בינהם... צריך להתפשר בחיים אתם יודעים.... היה לי לילה באמת טוב
אולי זה בגלל זה ואולי לא
אבל הוא היה טוב וזה מה שחשוב ביי

למעלה