רבה למי שתרחו והגיעו היום

מצב
הנושא נעול.

ה דרומי

New member
../images/Emo51.gif רבה למי שתרחו והגיעו היום

והביאו מלא דברים טובים לנשנש הרבה דשא הרבה לחות בהה.
לכול אחת ואחד ממכם היה נחמד אומנם רק כ16 אנשים \נשים מתי שוב ניפגשים?. הבובולינה החדשה במקום הקודמת שהלכה לשדות הטוטלאוס

ה דרומי

New member
ואבובולינה

לכול אחת ואחד ממכם היה נחמד אומנם רק כ16 אנשים \נשים מתי שוב ניפגשים?. הבובולינה החדשה במקום הקודמת שהלכה לשדות הטוטלאוס
ואבובולינה

ה דרומי

New member
או ערסבולינות

או ערסבולינות

ה דרומי

New member
תנו בתמונות

תנו בתמונות

oshri5917

New member
אני לא הגעתי בגלל שקו 137

תנו בתמונות
האחרון (שיוצא בשעה 17.00 מיהוד)כנראה לא יצא וחיכיתי שעה בחום והלכתי לתחנה בבן גוריון עליתי על קו7תל השומר לכיוון עתידים והחלפתי לקו 21 וחיכיתי לו 25 דקות ובסוף הגעתי לרוקח בת'ק'א רק בשעה 19.20

היינו שם עד שעה 21:30, וראינו

האחרון (שיוצא בשעה 17.00 מיהוד)כנראה לא יצא וחיכיתי שעה בחום והלכתי לתחנה בבן גוריון עליתי על קו7תל השומר לכיוון עתידים והחלפתי לקו 21 וחיכיתי לו 25 דקות ובסוף הגעתי לרוקח בת'ק'א רק בשעה 19.20
היינו שם עד שעה 21:30, וראינו
את 137 עובר..., אז....

תראה את התמונות של הדרומי

למה אתה מתכוון?
תראה את התמונות של הדרומי
מזכירות לי את ערב ששת הימים גישושים באפלה. תגיד אורן...כל כך קשה לארגן איזה גנרטור עם וואחחד פרוג'קטור.??? עד שהדרומי הצפין לתל אביב,אינכם "מאירים" את פניו.

ה דרומי

New member
עזבנו תמ'קום לקראת השעה 21:30.

עזבנו תמ'קום לקראת השעה 21:30.

davidfainshtein

Member
מנהל
מישהו נסע בו?

לא נורא אמנון,
דרך אגב, היום היינו אני ואנדי עם אייל עובדייה בירושלים שוב, וראינו את הקומותיים מדוגם ויפה עובד על הקו. הוא נראה ממש אחלה, יישר כח!
מישהו נסע בו?
או שהוא היה ריק? ראיתי אותו בבוקר ליד בניני האומה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה