אני אבודה מבולבלת ומפוחדת

מצב
הנושא נעול.

guyklainer

New member
גם הדרישות שלי לא גבוהות..

אני עם ישיר והם בסדר גמור,
אני מנהל תיק באופן עצמאי ואני לא סוחר תוך יומי כך שהדרישות שלי מכל בית השקעות באמת לא גבוהות אז אני לא יודע אם אני עוזר לך. הדבר היחיד שחשוב לי זה עמלות סבירות, מערכת אינטרנטית שלא קורסת ולקבל שירות טלפוני במידת הצורך - הכי חשוב! (תמיכה טכנית או העברת הוראות במידה שאני לא ליד מחשב). בינתיים אני מרוצה מישיר. לגבי העמלות הסבירות - לדעתי זה צריך להיות השיקול האחרון בבחירת בית ההשקעות. רובם נותנים פחות או יותר את אותו הדבר. מה שחשוב זה כאמור השירות ואמינות מערכת המסחר.
גם הדרישות שלי לא גבוהות..
אני פשוט מחפש מקום עם שירות ועוד יותר שיהיה אמין...

swing 84

New member
../images/Emo47.gifwalkabout אתה מלך ושאלה קטנה

אם הבנתי נכון את שואלת איך תכלס מבצעים מסחר,
אז ככה, - את חייבת לעשות את המסחר דרך חבר בורסה שזה אומר דרך בנק או בית השקעות. - בנק בדרך כלל ישחט אותך בעמלות כך שאני ממליץ על בית השקעות (ישיר השקעות, מגדל, הראל ועוד רבים אחרים, תחפשי בגוגל ותשאלי בטלפון אם את יכולה לנהל את התיק שלך עצמאית). - תקבעי פגישה עם הבנק ו/או בתי מסחר לקבל הצעות וגם יסבירו לך בבתי המסחר איך את מעבירה את הכסף לידיהם מהבנק. - גם בבנק וגם בבתי השקעות יש מערכות מסחר דרך האינטרנט שבעזרתן את יכולה לבצע קנייה/מכירה של ני"ע. הספק, בין אם בנק או בית השקעות, חייב לתת לך הדרכה על אופן השימוש במערכת שהוא נותן לך. כמובן שניתן להעביר הוראות גם טלפונית. עניתי לך?
walkabout אתה מלך ושאלה קטנה
הנה מישהו שענה בלי להתנשאות עלי ובלי לרדת עלי לא כל כך קשה חגי נכון? ולך walkabout אלף תודות אתה הבנת מה השאלה שלי באמת והסברת לי ממש טוב
תודה אני חייבת לך אחוזים אם יצא לי מזה משהו
דרך אגב למה הכוונה לנהל את התיק עצמאית?

לדעתי תתחילי בבנק שלך אל תלכי רחוק

הנה מישהו שענה בלי להתנשאות עלי ובלי לרדת עלי לא כל כך קשה חגי נכון? ולך walkabout אלף תודות אתה הבנת מה השאלה שלי באמת והסברת לי ממש טוב
לדעתי תתחילי בבנק שלך אל תלכי רחוק
תסחרי בתיק וירטואלי. אם תיהי מרוצה מהתוצאות תחשבי הלאה, לעבור לבית השקעות או להישאר בבנק..

walkabout

New member
../images/Emo8.gif אל תמהרי עם האחוזים ../images/Emo18.gif

אל תמהרי עם האחוזים

תקופה מסוכנת אז המון בהצלחה! אם תהיי מליאנית אז תפרישי לי מעשר מהמעשר, אם את מרוויחה פחות מזה - תשכחי ממני ופשוט תהני מהכסף
ניהול עצמאי משמעו את מנהלת בעצמך את התיק, ולמעשה את כל כספך. את מחליטה איזה % מכל כספך יוקצה למניות, איזה ניירות ערך יהיו לך בתיק, מה רמת הסיכון, מה אסטרטגיית המסחר וכו וכו וכו. ניהול לא עצמאי = בדרך כלל יש מינימום לפתיחת תיק בבית ההשקעות. נפגשים עם נציג בית ההשקעות, ואומרים לו מה רמת הסיכון שאת מעוניינת בה, לאיזו תשואה את מצפה וכו וכו, והוא בונה לך פרופיל השקעה, למשל 30% מנייתי, 70% שקלי סולידי בחירת ניירות הערך, אסטרטגיית המסחר וכו. מהרגע שהגדרת פרופיל, הכל עובר לידיים של בית ההשקעות ולא שלך. מדברייך נשמע שסימנת מספר מניות לטווח ארוך. אם אני צודק אז - זהירות!!! עדיין מאוד מסוכן. את יכולה להפנות עוד שאלות במסרים. לילה טוב

swing 84

New member
|מסכההמון המון המון תודה פתאום הכל נשמע פשוט

אל תמהרי עם האחוזים

תקופה מסוכנת אז המון בהצלחה! אם תהיי מליאנית אז תפרישי לי מעשר מהמעשר, אם את מרוויחה פחות מזה - תשכחי ממני ופשוט תהני מהכסף
ניהול עצמאי משמעו את מנהלת בעצמך את התיק, ולמעשה את כל כספך. את מחליטה איזה % מכל כספך יוקצה למניות, איזה ניירות ערך יהיו לך בתיק, מה רמת הסיכון, מה אסטרטגיית המסחר וכו וכו וכו. ניהול לא עצמאי = בדרך כלל יש מינימום לפתיחת תיק בבית ההשקעות. נפגשים עם נציג בית ההשקעות, ואומרים לו מה רמת הסיכון שאת מעוניינת בה, לאיזו תשואה את מצפה וכו וכו, והוא בונה לך פרופיל השקעה, למשל 30% מנייתי, 70% שקלי סולידי בחירת ניירות הערך, אסטרטגיית המסחר וכו. מהרגע שהגדרת פרופיל, הכל עובר לידיים של בית ההשקעות ולא שלך. מדברייך נשמע שסימנת מספר מניות לטווח ארוך. אם אני צודק אז - זהירות!!! עדיין מאוד מסוכן. את יכולה להפנות עוד שאלות במסרים. לילה טוב
איפה אפשר להתאמן על תיק וירטואלי?
תודה שלקחת נושא שהיה לי מסובך ומפחיד והסברת הכול

walkabout

New member
בכל אתר כלכלה יש אפשרות לפתוח תיק וירטואלי

איפה אפשר להתאמן על תיק וירטואלי?
תודה שלקחת נושא שהיה לי מסובך ומפחיד והסברת הכול
בכל אתר כלכלה יש אפשרות לפתוח תיק וירטואלי
ביזפורטל, גלובס. את יכולה גם לקחת דף נייר, לרשום למעלה "תיק וירטואלי" ולהתחיל לעקוב אחרי המניות שלך. בכל פעם שאת מבצעת פעולה בתיק תרשמי את האינפורמציה הרלוונטית כדי שתוכלי לנתח לאחור את הפעולות שלך. אינפורמציה חשובה לדוגמא: תאריך קנייה, שער קנייה, המדד ביום הקנייה (מדד 25 + המדד הרלוונטי למנייה), מה האינדיקטורים שבגללם קיבלת החלטה לקנות / למכור, מה הכמות, מה היתרה וכיוצ"ב. חשוב לי שוב להדגיש שבתקופה כזאת את לא יכולה להיות בטוחה אם הגענו לתחתית, המשבר עדיין כאן, וצריך מאוד מאוד להיזהר עם הכסף. כל הניתוחים של המניות השונות צריך לקחת בע"מ.

מצב
הנושא נעול.
למעלה