גולדה מאיר ומלחמת יום כיפור

t a l y 1

New member
../images/Emo53.gif גולדה מאיר ומלחמת יום כיפור

אהלן ...
במסגרת הסמנריון במדעי המדינה - בטחון, בחרתי לעסוק בהשפעת מימד האישיות של מקבל ההחלטות על סיום המלחמה (בהקשר של העידן הגרעיני). שאלת המחקר שלי הינה: כיצד מאפייני אשיותה של גולדה מאיר (רה"מ דאז) השפיעו על המהלכים אשר ננקטו לסיום מלחמת יום כיפור? אני צריכה עזרה בחומרים עיוניים אשר יוכלו לשמש אותי לצורך הניתוח הקוגנטיבי של אישיותה. אודה מאוד לכל מי שיוכל לסייע לי בעניין
טלי...

ביאטה

New member
על גולדה...

אהלן טלי, אני רחוקה מאוד מענייני כתיבת עבודות סמינר, אך יש לי כמה רעיונות בשבילך. קודם כל היכנסי לויקיפדיה (מצורף) וקראי על האישה המדהימה (פרשנות שלי...) הזו. שנית, שני ילדיה עדיין בחיים וגרים בת"א, אני בטוחה שעם קצת הפקה את יכולה להגיע אליהם, היה איתם ראיון לפני כחודש וחצי ב "24 שעות" של ידיעות אחרונות - השיגי את העיתון (בית אריאלה) וקראי שם, איך הם מספרים עליה ועל המלחמה. עוד דבר, את יכולה להגיע לאנשים הכי קרובים שהיו שם כדי ללמוד על אופייה - למשל, למצוא את יעל דיין (חברת מועצת העיר תל אביב), כדי שתספר לך מה היא זוכרת מהסיפורים של אבא שלה ועל המלחמה. להגיע למנהיגי המדינה שעודם בחיים או ילדיהם כדי שיספרו לך. אני יודעת שזה קשה ודורש השקעה רבה, אבל כך יעריכו את עבודתך טוב יותר ! בהצלחה, ביאטה

למעלה