יש למישו רעיון מה לעשות בחופש??

../images/Emo53.gif יש למישו רעיון מה לעשות בחופש??

מצ'עמם לי... אני לא רוצה שהחופש ייגמר, אבל מצד שני אני לא עושה בו שום דבר מועיל... וזה שאין לי איפה להשאיל ספרים לא עוזר במיוחד... ניסיתי לקרוא ספר באנגלית, אבל הוא היה מלא סלנג ולא הצלחתי להבין כלום
!!

סורי...

אני לא חושבת שיסכימו לי ללכת... גם אין לי איך... אולי כשאני אגיע לגיל 18! (תצטרכו לחכות הרבה עד אז...)

Bobot

New member
המון דברים......

אפשר לשפץ את החדר, לקנות גיטרה, לעבוד (בא בחשבון...?), לגלוש בים, או קודם כל ללמוד לגלוש, לקנות טרומבון, לשחק DND, ספורט, טיולי אופניים, ללמוד פסיכומטרי, ללמוד אוריגמי, לנסוע לכינרת עם החברים, קמפינג על החוף, לשחק דיאבלו ... ולבוא למפגש פורום!! חח =)

תודה!!

באמת הזכרת לי כל מיני דברים... בעיקר לקנות טרומבון, ללמוד פסיכומטרי ולשחק DND... (אני יודעת שאני אמורה להיות חנונית, אבל לא נראה לי שיש עם מי לשחק DND ובכל מקרה זה נראה מוזר מדי...) למה כתבתי את זה?????? עכשיו יעיפו אותי מהפורום!!

מתן4ל

New member
לא יעיפו אותך כ"כ מהר ../images/Emo13.gif

חוץ מזה גם אני לא כל-כך מתלהב מDND...

darthziv

New member
יצא לנו לדבר

את לא אוהבת שום דבר חנוני, את יותר טיפוס של מסיבות.... אז מה חנוני בך?

Bobot

New member
מהההההההההה

אילו מין חנונים אתם שלא אוהבים DND חחחחחחחחחח סתם זה אחלה משחק הרבה דמיון וטונה של צחוקים כדאי לנסות, אבל צריך חבורה של אנשים שישתפו פעולה חוצמיזה שהחופש זה זמן מעולה לפתח תחביבים ולעשות דברים מגניבים ומועילים שלא יוצא לעשות בשאר השנה בין אם זה ספורט, יצירה, למידה, קריאה או כל דבר אחר יש זמן להשקיע כדאי לעשות ככה רשימה כללית של מה הייתם רוצים להשיג בחופש ולעשות את זה

מז"ת??

לגלוש באינטרנט ולעשות ביד! אחחח אני זוכר שכשהייתי ילד הייתי יושב בערבים עם קופסת סיגריות, בקבוק קולה ו-warcraft2. והולך לישון בזריחה.

למעלה