מחפשת מערכון...

• פותח הנושא mazy
  • פורסם בתאריך

mazy

New member
../images/Emo53.gifמחפשת מערכון...

מחפשת מערכון על סלנג ופער דורות מבוגרים וצעירים שמדברים אחרת. לא זכור לי משהו מסויים (הגשש החיוור אולי??) אשמח אם מישהו יוכל להאיר את עיניי. תודה :)

emh

Member
אולי אלו יעזרו לך...

יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - חבצלת ("אני אביך, מה אני תפסן?") יוסי בנאי ורבקה מיכאלי - המורה והתלמיד ("אני אשלח אותך לאבא שלך! - אימפוסיבל! - למה? - אני קטין...") הגשש החיוור - ילד יצירתי ("אל תהיה כבד, זה ג'ורג' מייקל מן. - שיההי ג'ורג' חבש...") הגשש החיוור - נשרק'ה (שחקן כדורסל) "מה זה ג'אמפ-שוט?" - הפכו את הרעיון, ויש גם את הקטע של מי זה ברקוביץ'. שושיק שני ואריק לביא - כרמלה ("אני דיברתי על הגיל שלי - אבל אנחנו קשורים") דודו טופז - ילד צפוני ("זה ריבוק, האולסטאר זה מלפני חודש, אתה רוצה שהילד שלך יילך יחף?) דודו טופז - ילד אלים ("היא אומרת שהאגרסיביות שלי זה סובלימציה של הדחקת הליבידו הטרום מדיצינית שלי, כשהיא אומרת את זה אני נותן לה קארטה באוזן") דודו טופז - השפה העברית (אם גבר יגיד למוכרת אטליז, אה תני לי שני קילו חזה, זה בסדר גמור, אבל הוא לא יעיז ברחוב להגיד לה את זה. בשיעור התעמלות אם מורה יבקש, בנות בפיסוק על הגב. זה בסדר גמור, רק שלא יממש בביתו את אותו המצב") שייקה אופיר ויהורם גאון - פליקס ומר פייגנבאום ("הכיצד נשיח, הרי פער של דור פרוס בינינו") עוד מערכונים שכדאי לבדוק: להקת פיקוד דיזינגוף - שלום למורה לטבע דן בן אמוץ - מיומנו של ילד בן תשע עודד בן חור - ילד מהעתיד (איי בי אמה)

emh

Member
רציתי לציין גם את...

שייקה אופיר ובומבה צור - אב ובנו / עבריין מועד ("אתה באמת אידיוט - ואל תשכח שאתה אבא שלי") ("אולי אני אגיד שיש לי נשק, אני מנושק")

לי זכור

מערכון של יהורם גאון שהוא מונולוג על שיחה שלו עם ביתו הנערה שמדברת איתו בסלנג של הצעירים והוא לא מבין כלום! מה שאני זוכר זה רק שהיא אומרת לו שהוא "נחנח" והוא אומר לה שהוא באמת נח! כלומר בגיל שלו הוא צריך לנוח לפעמים! יותר מזה אני לא זוכר!

danitzan

New member
הגשש - משהו

יש מערכון של הגשש, ובו מדברים - בין השאר - על איך הנוער מדבר: "סתלבט", "דאוואווין", "תראו את המדליקה הזו (איפה?)" אולי המערכון הוא "ארץ משגעת", ואולי לא... אני לא זוכרת.

emh

Member
זה מערכון טבריה הרביעי - המשוגעים לדבר.

מערכון ארוך, 17 דקות, יש בו גם את הקטע של השמות, "שיהיה יקי, שיהיה יעקב, מה זה חשוב?" יש גם את הצ'ופצ'יק של הקומקום, מהכה את המומחה: "- הלו? - האם מישהו נמצא על הקו? - הלו? - כן? - זה רדיו? - נו כן וודאי, זה רדיו. האם אתה נמצא על הקו? - לא אני על המרפסת בבית. - כן, מה מה היא השאלה? - אה, שאלה בעברית. - שאל בני ונען. - מה זה נען? אני לא מנען אני מאשדוד. - כן מה השאלה? - שאלה בעברית. איך אומרים בעברית סחה... - צחה, צחה. עברית צחה. עם סגול....."

royfr

New member
כמו שאמרו

"עגבניה, עגבניה. אותך קניתי, יד שנייה." אגב אהבתי את החתימה שלך

למעלה