תושבי צור יגאל כוכב יאיר היקרים כנסו רג

נירה63

New member
../images/Emo53.gifתושבי צור יגאל כוכב יאיר היקרים כנסו רג

שמי נירה וכבר כתבתי כאן . קשורה לצור יגאל, אחותי ומשפחתה מתגוררים בישוב, פשוט מדהים שם. במקביל אני מנהלת את הפורום החדש תפוז למען הקהילה. בימים הקרובים נצא בפורום בהודעה של איסוף והתארגנות לקראת החורף. הפורום עוזר למשפחות למוסדות ולמקומות שונים, לאלה שאין ביכולתם ו/או מתקשים בחיי היום יום. פונה אליכם בבקשה, האם אפשרי להתארגן ולאסוף בגדי חורף, מעילים, תנורים שכבר קטנים ו/או לא צריכים, לאסוף, ואחד מנציגי הפורום יגיע לאסוף. כמובן כמובן שאתם מוזמנים להכנס לפורום, הכל נכתב בצורה מאוד שקופה וגלוייה, התורמים יודעים לאן הדברים מועברים, ובעיקר עושים טוב לנשמה וטוב לקהילה. אשמח לשיתוף פעולה אתכם, מי כמוני מכירה את הישוב ויודעת איזו אוכלוסיה איכותית ישנה שם. אודה לכל עזרה שלכם ושוב תודה ואתם מוזמנים להכנס לפורום. שבת שלום לכולם.
 

alonaski

New member
../images/Emo45.gif כל הכבוד לכם!!

אני חושבת שהדבר הכי נכון לעשות הוא שאנשים שיש להם מה לתרום ישלחו לך מסר אישי וכבר תתאמי איתם באופן אישי. אלא אם יש לך הצעה אחרת פרודוקטיבית יותר? אצלי יש חבילת בגדים ישנים למסירה שממתינה כבר המון זמן שמישהו יבוא לאסוף אותה...
 

נירה63

New member
תודה על התיחסותך. בימים הקרובים נפיץ פלייר

ואז אשמח מאוד אם תוכלי להעלותו גם כאן ומי שירצה יוכל להדפיס ולתלות במקומות שונות, כמו למשל : ליד הסופר הגדול בצור יגאל, אולי ליד המתנס, הבריכה וכו'... אשמח אם אנשים יתארגנו ויתרמו, הטוב שבדבר היא השקיפות המלאה שישנה מעל גבי הפורום, כמו כן אפשר תמיד לבקש פרטים של לאן התרומות נתרמו או להביא ישירות למשפחות הנזקקות. העשייה הזו מבורכת .
 
למעלה