תיבת נוח

מצפה ל

New member
../images/Emo53.gif תיבת נוח

אוף הפרוייקטים האלו שנותנים להורים בבית הספר!!! הילד (כיתה ב') צריך להכין תיבת נוח...... איך עושים את זה??? למישהו יש רעיונות, הסברים . תודה מראש.

גליאל

New member
../images/Emo46.gifגם אני באותה בעיה

אין לי מושב איך אני עושה את הדבר הזה. הבן שלי הציע שניקח קופסא, נדביק בתוכה קרטונים (כאילו נעשה מדפים) ונשים אליהם חיות (פלסטיק שקונים בחנות). לא מתכוונת לשבור ראש על שטויות כאלה. אעשה מה שהוא רוצה (כלומר, נעשה ביחד). לי אישית אין סבלנות לדברים כאלה. מאז שהייתי ילדה שנאתי מלאכה (וזה לא השתנה גם היום). אם יש לך רעיון אחר - אשמח לשמוע.

גליאל

New member
הנה לך כמה תמונות של רעיונות

http://www.ilschool.org/gallery/picgallery/Default.aspx?gallery=1637 אני מתכוונת לגנוב מכאן רעיון

1אילת2

New member
הכי הכי פשוט.

תכיני את חזית הסירה (טרפז) מבריסטול. תדביקי את זה על קופסא. כל קופסא. היא לא צריכה להיות בגודל של המטרפז או בצורה שלו. זו תיבת נוח. אם אתם גם צריכים לשים חיות בתיבה אז תסגרי את הקופסא (כלומר, תדביקי את הטרפז לקופסא עם מכסה כך שה"רצפה" של התיבה תהיה גבוהה). ועליה תשימו חיות. אם אין לכם חיות אפשר לצייר, להצמיד שיפודים ולתקוע בקופסא. פרוייקט מיותר ומעצבן. שיכינו בכיתה ביחד תיבת נוח.

michal@gal

Active member
מנהל
מקופסת נעליים

לקחנו קופסאת נעליים, הדבקנו עליה מבחוץ מקלות ארטיקים מעץ, עשינו גם רמפה ממקלות הארטיקים (מודבקים על קרטון), והדבקנו חיות מסול.

ראיתי היום משהו נחמד

סלסלה אובלית ובתוכה קופסת נעליים.. בתוך הסלסלה חיות מפלסטיק חתכו את הקופסא ובנו מעיין גג ושם גם היו חיות בזוגות,כמובן מבחוץ חתיכות של צמר גפן צבוע בכחול- כביכול ים נראה נחמד וסה"כ פשוט להכנה.

מתה על העבודות האלה שההורים עושים אותן

והילד מקבל ציון על הכשרון (או אי הכשרון) של הוריו. ושיש תערוכות בכלל! ילד שעשה לבד מביא עבודה שלא מי יודע מה ניראת טוב (אלא אם הוא בעל כשרון יוצא דופן) וילד שהוריו עזרו לו "מאד" מביא עבודה שניראת מינימום עבודת גמר בבצלאל.

למעלה