ברוכים הבאים

white star

New member
../images/Emo54.gif ברוכים הבאים ../images/Emo24.gif

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום הנדסאים
הפורום מיועד למי ששוקל ללמוד, לומד או שסיים ומעוניין לתת טיפים. אנחנו כאן לתת מענה לשאלות, תמיכה בתקופת בחינות והעיקר שכולנו נעביר את הלימודים בכיף. את ואתה מוזמנים להצטרף לפורומינו הצעיר ולהשתתף בדיונים
כמובן שעל כל הצעה לשיפור או ייעול או כל דבר שבעולם אתם מוזמנים לפנות אליי, התיבת המסרים שלי אוהבת דואר חדש שלכם רותם

Seidman

New member
מזל טוב ובהצלחה../images/Emo13.gif

כנראה שאהיה כאן בפורום לתקופה הקרובה

פורום הנדסאים..../images/Emo13.gif

טוב אז רותם כל שנשאר הוא לאחל לך בהצלחה ושיהיה לך כאן פורום מצליח ומשגשג כמעט כצו שלנו, אוהפתך!!!!!!!!!! [=

מזל טוב../images/Emo34.gif

מזל טוב רותם על הפרום החדש תצליך ואני מקבה שלא תאזוב אותנו בפרום הקודם

אמא99אמא

New member
../images/Emo140.gifמזל טוב לפורום החדש

ויש לי טיפ אחד גדול למי שרוצה ללמוד להנדסאים- DON'T DO IT תתאמצו עוד שנה, שנתיים שלוש(לאדריכלים) ותקבלו תואר אמיתי ביד. אותי הפכו בכל מקום לכלבוייניק/מזכירה/שרטטת. משכורת פחות 2000 ש"ח מאדריכל עם פחות נסיון. ובתכלס, אין מספיק כלים. הכי טוב מלכתחילה לעשות תואר אקדמאי אמיתי.

white star

New member
../images/Emo54.gif אני לא מסכים איתך

לא כל אחד מתאים ללמוד להיות מהנדס, למה לדכא אנשים? אני אישית מכיר כמה הנדסאים שמרוויחים הרבה יותר מ2000 בחודש, זה תלוי בכישורים של האדם ובמזל שלו למצוא מקום עבודה

אמא99אמא

New member
../images/Emo13.gif סליחה שאני הורסת את האידיליה

דבר ראשון- הכוונה היתה 2000 ש"ח פחות מאדריכל. אם אדריכל(פה במשרד, עם פחות נסיון ממני ופחות כישורים, רק בגלל שהוא אדריכל) מרוויח 7500, אני מרוויחה 5500. יכול להיות שזה היה קצת כוללני מה שכתבתי. אז אני מתנצלת. הכוונה שלי היתה בעיקר להנדסאי אדריכלות. כדי להשלים מתואר הנדסאי לBARC אני חייבת ללמוד את כל 5 השנים מההתחלה. ישנם מעט קורסים שעליהם מקבלים "זיכוי" ופטורים מללמוד אותם, אבל ככלל לומדים 5 ימים בשבוע 5 שנים. להשלים לתואר בלי כל השנים אפשר רק בחו"ל ואני לא צריכה לספר כמה זה קשה עם בעל שעובד ו3 ילדים. זהו, חוזרת על דברי עם תיקון- לא ללמוד הנדסאי אדריכלות!!!! זה לא שווה את זה.

Miss CBR

New member
הכי טוב זה עינין אישי...

אני נמשכתי להנדסת אלקטרוניקה כאשר הרקע ממנו אני מגיעה שונה לחלוטין. לא ידעתי אם המקצוע מתאים לי לכן העדפתי ללמוד שנתיים ולסיים עם תעודה מאשר ללמוד שנתיים באקדמיה ולצאת בלי כלום . כיום אני משלימה לתואר בהנדסה ואני יכולה לומר שלימודי ההנדסאים הכינו אותו מצויין ללימודים האקדמים .

bryan

New member
מזל טוב

על הפורום החדש ובהצלחה,עוד חודש כנראה שהפורום הזה יהיה רלוונטי גם אליי כי אני מתחיל הנדסאי תוכנה

white star

New member
../images/Emo54.gif בהצלחה בתוכנה ../images/Emo24.gif

אני פעם שקלתי ללמוד את זה, רק התברר לי שאני אוהב להתעסק במחשב, לא בתיכנות

haimdot27

New member
../images/Emo50.gifלכולם!

לי אליכם: הסרט "החיים שלאחר החיים" הוא סרט שבו בין היתר מרואיינים אנשים מהעולם ומהארץ ומדווחים על מוות קליני שעברו. חלק מהראיונות - מתוכנית האירוח של קובי מידן. עוד בסרט על סיאנסים, גילגולי נשמות, היפנוזה והקשר למקורותינו. חיים.

למעלה