הפרק היומי

yellow cheese

New member
../images/Emo54.gif הפרק היומי ../images/Emo54.gif

זו רק אני או שהאנגלית של יוגב ברזילי משעשעת קלות
זו רק אני או שיובל שרף מתוקה אמיתית
זו רק אני או שהשם 'מני' תפור על אריק משעלי
זו רק אני או שיוגב ברזילי מתנשק כמו שלמד בשיעור מול מצלמה בפרוייקט Y הראשון
זו רק אני או שיובל שרף ואריק משעלי נראים טוב יחד

Elad1n

New member
כל התשובות - והאנגלית מזעזעת

האנגלית שלו ממש גרועה ומאולצת, גם אם מניחים שהוא משחק ערבי שמדבר אנגלית כערבי, מי שיש לו קצת ידע על החברה הערבית, יודע שכל הבנים של איילי הנפט המיליארדרים (שזה התפקיד שהוא משחק) נישלחים להתחנך באנגליה באוניברסיטאות יוקרה כגון אוקספורד וקיימברידג'. ולכן יש להם אנגלית מצויינת, חלקה ועם סגנון בריטי. (קחו לדוגמה את אעיישה קדאפי). יכלתי לצפות מהתחקירנים שיכינו אותו יותר נכון לתפקיד. ולינויי רייך בכלל נישמעת כמו כל תייר בת ימי מצוי בחופשה בטורקייה. אני מצפה מכל הפקה שדורשת דיבור בשפה זרה לשלוח את השחקנים לפני הצילומים לקורס מזורז של חודש בברליץ או וול-סטרייט. ולא להסתפק במה שהם למדו בכיתה ז'. וכן יובל שרף מתוקה, שחקנית גדולה היא לא, אבל מתוקה כן. השם מני תפור על אריק משעלי בול, ככה גם כל שם ערסי אחר. אם הוא למד להתנשק רק בפרוייקט אז א. זה לא קצת מאוחר ללמוד? ב. זה לא היה שיעור מי יודע מה טוב. יובל שרף נראית קצת גדולה על אריק משעלי. יש איזה דיסהרמוניה ביניהם. הוא יותר נראה כמו מי שאיזו תימניה זערורית או בלונדה מחומצנת במידה ובגדול של בובת ברבי יתאימו לו יותר. יובל שרף מקטינה אותו ומבטלת את הנוכחות שלו לידה כשהם מצולמים יחד. היא גם גדולה עליו פיזית וגם מבחינת הקרנת האישיות.

למעלה