+

../images/Emo54.gif+../images/Emo17.gif

שאלון שירי דיימונד'ז. 1) השיר הכי מרגש: 2) השיר הכי מקפיץ: 3) השיר שגורם לי להיזכר באהבות ישנות: 4) השיר הכי נוסטלגי: 5) השיר שגרם לי לבכות: 6) השיר שאני מתחבר/ת למילים שלו: 7) השיר שהכי פחות אהבתי: 8) השיר שנותן לי תחושה של קיץ: 9) השיר שנשמע הכי חו"ל: 10) השיר שהכי לא קשור לכלום: 11) השיר שהכי מאפיין אותי (מבחינת שם השיר): 12) השלם - דיימונד'ז הן: יאללה, סוף חופש.

../images/Emo60.gif

1) השיר הכי מרגש:להיות איתך,שיהיה לי את הכוח 2) השיר הכי מקפיץ:בוא נזרום 3) השיר שגורם לי להיזכר באהבות ישנות:להיות איתך 4) השיר הכי נוסטלגי:כח האהבה 5) השיר שגרם לי לבכות:להיות איתך 6) השיר שאני מתחבר/ת למילים שלו:שיהיה לי את הכוח,להתעורר מחלום 7) השיר שהכי פחות אהבתי:כמו נחש 8) השיר שנותן לי תחושה של קיץ:בוא נזרום 9) השיר שנשמע הכי חו"ל:^^ 10) השיר שהכי לא קשור לכלום:אהבה מטורפת 11) השיר שהכי מאפיין אותי (מבחינת שם השיר):הלב שלי נשבר 12) השלם - דיימונד'ז הן: מלכות

../images/Emo210.gif../images/Emo13.gif

1) השיר הכי מרגש: רוצה אל החופש... 2) השיר הכי מקפיץ: לא זה לא 3) השיר שגורם לי להיזכר באהבות ישנות: להיות איתך 4) השיר הכי נוסטלגי: כח האהבה
5) השיר שגרם לי לבכות: כמעט אין שירים בכלל שגורמים לי לבכות.. 6) השיר שאני מתחבר/ת למילים שלו: רוצה אל החופש 7) השיר שהכי פחות אהבתי: נראלי כח האהבה... 8) השיר שנותן לי תחושה של קיץ: בוא נזרום. לא יודעת למה.. 9) השיר שנשמע הכי חו"ל: נראלי שיהיה לי את הכח... 10) השיר שהכי לא קשור לכלום: כמו נחש.. חח 11) השיר שהכי מאפיין אותי (מבחינת שם השיר):רוצה אל החופש 12) השלם - דיימונד'ז הן: ?

למעלה