שירשור הכרות

white star

New member
../images/Emo54.gif ../images/Emo41.gif שירשור הכרות ../images/Emo41.gif

טוב מכיוון שהפורום כבר פועל יומיים וחצי, חשבתי שיהיה נחמד לפתוח שרשור הכרות שנוכל להכיר אחד את השני טוב יותר. אז יאללה אני אתחיל: שם: גיל: מיקום: מה מתוכנן ללמוד(בהווה או בעתיד כמובן)? איפה? יש בן בת זוג?: מזל: יום אהוב: צבע אהוב: ICQ: MESSENGER: תוכנית מסרים אחרת: מסר לאומה: רוצה להוסיף עוד משהו? (האמיצים והאמיצות מוזמנים לשים תמונה)

white star

New member
../images/Emo54.gif התשובות שלי

שם: רותם גיל: 25.5 מיקום: קרית מוצקין מה מתוכנן ללמוד(בהווה או בעתיד כמובן)? לומד הנדסאי תעשייה וניהול איפה? במכללת אורט בראודה (כרמיאל) יש בן בת זוג?: לא בשלב זה מזל: קשת יום אהוב: חמישי (כמעט שוף שבוע
) צבע אהוב: כחול ICQ: 11847028 MESSENGER: [email protected] מסר לאומה:Eat well, Stay fear, Leave a nice corpse behind
רוצה להוסיף עוד משהו? שנייה אני אחשוב על משו (האמיצים והאמיצות מוזמנים לשים תמונה)

Miss CBR

New member
מציגה את עצמי ../images/Emo13.gif

שם:כולם קוראים לי "מיסי" ( גם בחיי היומיום ) גיל:29 מיקום:גרה באיזור השרון עם תיכנונים לעבור למרכז . מה מתוכנן ללמוד(בהווה או בעתיד כמובן)? : למדתי הנדסאית אלקטרוניקה במכללת אורט "הרמלין" להנדסה , בהווה סטודנטית שנה אחרונה ( משלימה )להנדסת אלקטרוניקה במכללת אפקה בת"א וכעת גם מבררת לגבי לימודי תואר שני . מזל:דלי , נולדתי ב-14/2 ( וולנטינ'ס ) יום אהוב: כל השבוע ICQ ותמונה מופיעים בכרטיס האישי שלי

Yaron Livne

New member
ירון ליבנה

שם: ירון ליבנה גיל: 20 עוד מאט 21, 22, 23... מיקום: רמת רבין העיר העתיקה החדשה של כרמיאל לומד: עובר בצער קצת מהנדסאי אדרכילות ועיצוב פנים להנדסאי תכנה בינתיים. איפה: באורט-בראודה כרמיאל. מזל: גדי יום אהוב: שלישי גשום צבע אהוב: סגול (ירוק..) ICQ: 49131671 MSN M: [email protected] צמחוני: טבעוני מסר לאומה: מי פה צמחוני? (ברצינות) (סקר)

למעלה