סופ"שארון

../images/Emo55.gifסופ"שארון../images/Emo55.gif

השאלון
שיר/י השבוע של ווית'ין: שיר/י השבוע לא של ווית'ין: אלבום/אמן השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: אתר השבוע: מאכל השבוע: התחדשות השבוע: ספר השבוע: סרט/סדרת השבוע: תגלית השבוע: ציטוט השבוע: תמונת השבוע: שאלת השבוע - איך ביליתם את יום העצמאות? (מדגישארון)
המשך סופ"שארון קסום לכולם!

Brombit

New member
דינגו ../images/Emo115.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין: לא (שבוע שעבר היה אבל זוהר לא היתה ולכן לא היה שרשור סוף שבוע, והיה לי כוח לפתוח בעצמי רק בנייטוויש
תקראו לי גזענית מצדי) שיר/י השבוע לא של ווית'ין: Rasputina – Choose Me For Champion היהודים – גם כשלא בוכה Portishead – Magic Doors (אחרי המון זמן הצלחתי להקשיב להם) אלבום/אמן השבוע: שלושה חדשים אצלי של Rasputina. אכזבו, אבל זה לא רלוונטי לפה דבר טוב שקרה השבוע: הרבה אוכל דבר רע שקרה השבוע: אנשים עצובים, לא התקבלתי ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: טסט, לעבוד(???), לראות אם התקבלתי למחלקה השניה מאכל השבוע: פלאפל פעמיים, צ'יפס פעמיים, פסטה בחו"ל (מחוץ לעיר)+ לחם מגניב עם רטבים מגניבים התחדשות השבוע: דיסק נוסף הגיע. עוד לא לקחתי. והמכתב שאמא שלא התקבלתי
ובטח עוד משהו שאני לא זוכרת תגלית השבוע: לא התקבלתי
אנשים טיפשים
שאלת השבוע - איך ביליתם את יום העצמאות? הייתי טיפה בסוג-של-מסיבה העירונית, רק כי ההורים רצו את הזיקוקים ולא רציתי להישאר לבד בבית

Brombit

New member
קצת מהשבוע שאחריו ../images/Emo41.gif ../images/Emo115.gif

אז מה אם זה מדגיש את זה שהפורום מת
חשוב לכתוב התחדשות: overall ג'ינס מגניבוש, חצי ספונטני מאכל: לובואני (סוגשל בורקס עם שעועית, ממוצא גרוזיני) הוא ענקי והספיק לשישה ימים, עד שנהיה יותר מדי לא טרי

עוד פעם שבת../images/Emo69.gif

שיר/י השבוע של ווית'ין:בעיקרון כמעט כל TU (חוץ מ-WITE ו-SITD), אבל אם להיות יותר ספציפיים- SINEAD!!!!!! תגידו מה שאתם רוצים עליו, לדעתי הוא אחד היותר טובים באלבום הזה, והוא גם אחד האהובים עלי כרגע בכלל
שיר ענק. שיר/י השבוע לא של ווית'ין: הרבה דה גאת'רינג כיאה לתקופות מסריחות
וגם agalloch דבר טוב שקרה השבוע: אבטחת יום העצמאות בבסיס- היה כיף לאללה. דבר רע שקרה השבוע: שום דבר יוצא דופן
אה! בעצם יש. פלאפון פשוט נבלות!!!!!!!! היה אמור להיות לי גלאקסי כבר ביד, אבל אני עדיין תקוע עם הסמסונג SOUL המחורבן הזה
ציפיות, תכניות וחרדות לשבוע הבא: ש.ג
תזכורת- בפעם האחרונה שעשיתי ש.ג קיבלתי 21 יום ריתוק
והפעם זה ממש לא הזמן לזה
אתר השבוע: פייסבוק מאכל השבוע: קיורטוש
התחדשות השבוע: תכננתי לכתוב גלאקסי
אבל כנראה שעוד לא סרט/סדרת השבוע: פרינג'. חבל שהפרק האחרון לעונה היה קצת מאכזב
שאלת השבוע - איך ביליתם את יום העצמאות? אבטחת יום פתוח בבסיס
וכן, גם אחרי 63 שנים של עצמאות, אנחנו יכולים להגיד בגאווה שאנחנו עדיין חרא של עם
סופ"ש ושבוע נעים לכולם

למעלה