2008-להקת טיפקס חוגגת 20 שנות פעילות

טיפקסית

New member
../images/Emo57.gif 2008-להקת טיפקס חוגגת 20 שנות פעילות

אז אני מציעה שנפתח בשרשור חגיגי,וכל אחד יאמר את דבריו בתורו. אז אני כבר איחלתי במייספייס [אבל לא נורא תמיד כיף לאחל שוב]. ללהקה הכי טובה היום בישראל!!!! 20 שנה זו רק ההתחלה,סיבה חגיגית למסיבה. 20 שנה מאותה פגישה רגעית,שהביאה ללהקה כל כך אגדית. 20 שנה שאתם בשטח נמצאים,עם רקורד מרשים של אלבומים,שירים ולחנים [וגם ריקודים לפעמים]. יש שיצליחו במילה אחת בודדה,להגיד משהו חשוב-רק תודה אחת קטנה. תודה לכם על ההשקעה,הטירחה,העקשנות,הדבקות במטרה,והחברות הכל כך עמוקה. תודה על כל מה שנתתם וממשיכים לתת עד היום ברצון את כל כולכם על הבמה,ועל שאתם מצליחים להשכיח ימים קשים עם המון תקווה. תודה על חיבוק חם ואוהב שמגיע אצלכם מעומק הלב. תודה על הכוונה האמיתית בכל מילה,ועל שאתם עוטפים את ישראל בחיבוק חם של אהבה. תודה שאתם מצליחים לצייר ברגע הנכון את התחושה הנכונה ובלי צורך להכביר במילים,כי את זאת אתם עושים בעזרת מוזיקה וצלילים. תודה שאתם שם עבורינו תמיד,בכל יום בשנה,כי זו הרגשה נפלאה. אתם נותנים לנו להרגיש חלק מכם כמשפחה,ורוצים להגיד לכם על כך תודה. שנת חגיגות 20 שמחה לכולנו.

כמו לפני עשרים שנה

טיפקס להקה עם איכות כמו לפני 20 שנה טיפקס הם הסמל של התחנה המרכזית הישנה גל פרמן וקובי אוז הם חברי הלהקה אנשים נשים וטף אוהבים את טיפקס אחרי 20 שנה טיפקס להקה שאם לא הייתה קיימת משהו היה חסר לנו במוזיקה הישראלית אני בקושי בן 20 וחצי אבל אני גדלתי על טיפקס השיר כמו לפני שנה הופיעה בבגרות שלי בצילום בסיום כיתה י''א במסגרת צילומי חוץ שצילמתי בתחנה הישנה רק אני ובשמת בין חברי הפורום הקבועים נולדני שטיפקס הוקמה אבל יש לפורום מנהלת שלא נולדה אז אבל בכל זאת גדלה על טיפקס גם המנהלים בדימוס עידו והוד לא נולדו עדיין שטיפקס הוקמה אך גם הם גדלו על קובי אוז וטיפקס טיפקס ימשיכו להיות להיות גם בעוד 20 שנה ויותר

טיפקסית

New member
רק קובי וגל הם חברי הלהקה?

ומה עם אבינועם מרטון [מתופף בדימוס],עינב כהן [מקיבוץ ניר עם,שהיה הגיטריסט הראשון סתם לידע],תמיר ימיני [רב הבית ומתופף בדימוס],שרון [הבת של הלהקה פחות או יותר,מופיעה בקליפים יש לי חברה ואל תשכחי לזכור אותי],אורי אפרת [קלידים מ-1990-1992],אורי מיילס [קלידים וזורנה בדימוס],נוריאל עמר [מיסטר פריקסה על העוד והדרבוקה],דני,רמי,נועם,מוטי ועוד רבים וטובים שבטח שכחתי. היו ויהיו עוד כל כך הרבה אנשים בלהקה,נא לא לקפח אותם בבקשה!

יש לי מחבר בבית ספר שנולד ב17 במרץ 1990

ביום שלטיפקס הייתה הופעה ואז קובי אוז היה בדיוק בן 20 וחצי זה היה יום שבת

למעלה