המרוץ למליון S14E01-המרוץ והחפרפרת?

dararo

New member
../images/Emo58.gifהמרוץ למליון S14E01-המרוץ והחפרפרת?

יאי! עונה חדשה! והכל נראה ממש שונה :-O הלוגו שונה, התיאור מתמודדים שונה ואפילו נוספו קולות של בסים לשיר הפתיחה! 11 זוגות, שאחד מהם כולל אדם חרש :-O(שוב...) יצאו לשוויץ, אשר הייתה היעד הראשון בעונה השנייה של החפרפרת 2. עכשיו, הבעתייות הייתה כאשר קלטתי שאיפה שהיה המחסום-הייתה משימת התיבה של העונה השנייה לפני שהם נסעו לאיטליה. לראות 22 איש מנסים לעלות את הגבעה הכי רטובה בחיים והכי תלולה בחיים היה ממש מצחיק, והתגובות חבל על הזמן. לינדה וסטיב הצילו את התחת שלהם באמצעות מה שסטיב עשה, אך פספסו את המקום החמישי לדעתי, בגלל חוש שמיעה גרוע. לגבי הפרק הבא: אני חושב שתהיה משימה שקשורה לגמד. והמשימה שלוק ואמא שלו עושים גם נראת טובה(כמו משימת הבקבוקים בעונה 9 בדיטור) עד יום ראשון הבא דניאל

תוכל להגיד לי אם זכו זוג נשים כשזה יסתיים?

אחת הסיבות היחידות שסיימתי עם זה זה כי הבנתי שרק המשיח יוכל לגרום לזוג נשים לזכות בפורמט הזה. לא שאיכפת לי עם זה, בהתחשב בטעויות של חלק מזוגות הנשים (מרי ופיץ' עונה 2, הת'ר ואיב עונה 3, קלי וכריסטי עונה 13)

גםצופה

Member
מנהל
נדמה לי שמידי כמה עונות הם חוזרים ../images/Emo58.gif

לאותם נקודות.. כי כנראה אלו מקומות מרכזיים - בהודו הם היו כמה עונות (אני חושבת שלפחות 3 עונות הם הגיעו להודו.. ואולי אפילו יותר...) והשנה נראה לי שהם גם יגיעו לאוסטרליה
(זה לפי תמונות הפתיחה.. זיהיתי את בית האופרה של סידני...) ומעניין שדווקא במשימה שדורשת חוש שמיעה מרג'י ולוק (שהוא עצמו חרש..) הגיעו ראשונים לנקודות הסיום

למעלה