הפרק האחרון של עונה 4

Nich92

New member
../images/Emo58.gif וואו!

פרק מעולה! למרות שהתאכזבתי קצת מכמה דברים.. למשל לא היה שולס (חוץ מהקטע ששון ממש דאג לג'ולז וכשאמרו לו שהיא חיה רווח לו).. ולא גילו מי זה יין... המוות של מרי הפתיע אותי - לא ציפיתי לזה :O דבר אחד טוב יצא מזה שלא גילו מי זה יין - זאת אומרת שבעונה הבאה יהיה לנו עוד פרק מטורף כזה ! D: לא הבנתי את הקטע של יין עם התמונה של שון... אם מישו מבין בקשה תסבירו לי :) נראלי שאחרי שיהיה תרגום בעברית אני יראה שוב... אולי זה יבהיר לי כמה דברים חחח

כמה שאלות משלי וכמה תשובות...ספויילר

הלוויה בסוף הפרק היתה של מרי? מי זה המרי הזה ומאיפה הוא בא? מה הסיפור עם היין? אני זוכרת שאבא של שון סיפר לו שאמא שלו בחיים או משהו.... לפי מה שהבנתי הרוצח הוא אמא של שון...בגלל זה היא הסתכלה בתמונה שלהם ביחד ואמרה שהיא ידעה שהוא יבוא בישבילה....

riktal

New member
התשובות לשאלותיך ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

הלוויה בסוף היתה של מרי (למרות שיש לי הרגשה שהוא לא מת ושאנחנו נראה אותו שוב). מרי הופיע לראשונה בחלק הראשון - פרק 16 עונה שלישית - ערב עם מר יאנג - הוא פרופיילר (profiler) מומחה של ה-FBI למר יאנג. הוא הקדיש את כל חייו ליאנג ולכן אחרי ששון מצא אותה בעונה הקודמת, הוא כאילו איבד בבת אחת את כל המטרה שלו בחיים. מה את רוצה מאמא של שון
- ברור שהיא בחיים - היא פשוט פסיכולוגית שנמצאת בהמון כנסים וכל היום מסתובבת ונותנת הרצאות ולכן לא רואים אותה הרבה, אבל סטיבן פרנק (היוצר) אמר שהם יביאו אותה שוב בעונה הבאה. הרוצח הוא לא אמא של שון (למרות שזאת אחת התאוריות הגדולות שהיו כבר לפני החלק הראשון בעונה הקודמת) ובתמונה לא רואים אותה, אלא את יאנג (זאת שבכלא), מה שאומר שהוא פשוט מכיר את שון מאז שהוא היה ילד קטן. אם יש לך עוד שאלות - אני תמיד כאן...

riktal

New member
דעתי על הפרק ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

טוב, לקח לי הרבה זמן לחשוב על מה לכתוב על הפרק, אבל עכשיו אני מוכנה...
הפרק היה פרק טוב - לדעתי קצת פחות טוב מהחלק הראשון, אבל עדיין פרק טוב. ג'יימס (כמובן) עשה עבודה נפלאה עם הבימוי של הפרק (לא שחשבתי משהו אחר) והעלילה היתה מרתקת. אהבתי שהוא בחר באביגייל בסופו של דבר וזה רק בגלל שהוא ידע שאת ג'ולייט יצילו בלי בעיות - כאילו לכולם אכפת רק ממנה ולאף אחד לא ממש אכפת מאביגייל. למרות הכל קצת התאכזבתי מהפרק. עם כל ההבטחות שנתנו לנו ועם כל הפרומואים והפרסומים עליו - אני מודה - ציפיתי ליותר. המשפט שאנחנו נגלה משהו חשוב על שון גרם לי לחשוב שהוא הולך לעשות צעד דרסטי ולספר לג'ולייט את האמת או משהו בסגנון, אבל זה לא קרה (ואני לא חושבת שזה יקרה אי פעם כי זה יגמור סופית את הסדרה, אבל לחלום תמיד אפשר). בסופו של דבר הדבר היחיד שגילינו זה שהוא מעדיף להשאר עם אביגייל - אבל זה היה צפוי כי זה לא שרצה לגמור את הקשר, זאת היא. בקשר למוות של מרי - כולם דיברו על זה במשך שבועות - שהוא הדמות שעומדת למות - אבל אני לא בטוחה שהוא באמת מת, למרות הלוויה, כי הקול שדיבר בסוף היה הקול שלו (לדעתי). בקשר לקטע של יין עם התמונה של שון - אני חושבת שהם ניסו לרמוז ששון מכיר את יין - שהוא פגש אותה/אותו בעבר, כשהוא היה ילד קטן והוא פשוט לא זוכר את זה. אז לסיכום - פרק טוב, אבל יכול היה להיות קצת יותר טוב. בכל מקרה - נורה בחשיכה עדיין מספר אחד אצלי
! דבר אחרון - Commentary של הפרק עם ג'יימס ואנדי: חלק ראשון - http://www.youtube.com/watch?v=XUuuuv12oQk חלק שני - http://www.youtube.com/watch?v=CAFqL-Inf8E או הכל ביחד (עם פרסומות) באתר הרישמי - http://video.usanetwork.com/series/psych/episode_commentary_1/

למעלה