לצופי csi לאס וגאס (עונה 6

kerry cordano

New member
../images/Emo58.gifלצופי csi לאס וגאס (עונה 6

בעיקר , אבל גם 5) מי לוקחת? מי יותר שווה , שרה או סופיה או בתכלס sofia vs. sara אז ככה- קודם כל- שרה, כי אין עליה והיא צריכה להיות עם גריסום והכל, והיא חכמה ויפה ואין עליה. אבל מה קורה.. מאז שסופיה הגיעה, היא די מפלרטטת עם גריסום, לא? והוא אפילו הציע לה ארוחת ערב (ומי שזוכר בסוף עונה 3 הוא סירב לשרה). אז מה נסגר פה? האם גריסום רוצה את הבלונדה? והאמת שאני מנסה קצת לשנוא את סופיה, אבל זה קשה כי גם היא יפה וחכמה וכו' וכו' אז מי לוקחת? (ואם מישהו ראה bullet runs.. ממש כאב לי הלב עליה)

הדמר

New member
לא הבנתי למה שמת סופיילר אבל...

בס"ד בכל מקרה אני לא אוהבת את סופיה היא מעצבנת לא אכפת לי שהיא יפה, ואני חושבת שאם כבר גריסום צריך להיות עם מישהי אז זו שרה.

סופיה היא שליחה של אקלי, שזה כבר

נקודה לרעתה. היא מתחילה בתור CSI, מורידים אותה לדרגת שוטרת, ובעונה השישית היא כבר נהית סתם שליחה שלו ושל השריף. סופיה לעולם לא תוכל להיות קרובה אפילו לשרה מבחינת דמות, חוכמה, אישיות - וכן - גם מבחינת היחס של גריסום אליה. המתח בינה לבין גריסום מאד מאולץ, ואפשר לראות בעונה 6 באמת שהמפיקים קצת ירדו מהקו הזה. אני רק מקווה שהם יתעשתו ויחזרו לקו של גריסום ושרה

הוד11

New member
שרה לוקחת בענק

סופיה מתנשאת כזו ושרה פשוטה וכובשת

אוח../images/Emo58.gifעונה6-5

אני כל כך מקווה שזה לא יקרה. קתרין מעצבנת אותי. חוצמזה שהוא התחתן בסוף עונה 5-תחילת העונה 6, לא?

kerry cordano

New member
ווריק

התחתן עם טינה. אף אחד לא ידע מזה , עד שפרק ה1 של עונה 6, הוא פתאום מגיע עם טבעת. וקת'רין הייתה קצת בהלם.

בכל זאת אנשים נוטים לפתוח הודעות

שאין עליהם את ה
, אפילו אם השרשור עצמו ספויילרי.

deathcaster

New member
נכון מעין

נכון שאתה אוהבת להזהיר ושוב להזהיר, אך זוהי מוסכמה ידועה בפורומים של תפוז שאם שמו סימן ספוילר בראש נושא, זה מכליל על כל הנושא.

למעלה