פרומו לפרק 22

poland1

New member
../images/Emo58.gifפרומו לפרק 22../images/Emo70.gif../images/Emo58.gif

http://www.youtube.com/watch?v=SajvSrCrV7c ממש נהיה לנו פה גיבור על
אפילו מסכה הוא שם.. מה יהיה השלב הבא? יכולת לעוף?
פרומו ענק! יש! יש! ג'ק הולך לסגור חשבון ולשחוט את צ'ארלס לוגן!!! יייאיייי השלב הבא- להעיף את הנשיאה המטומטמת, לא רוצה להגיד דברים יותר קשים!!!! פשוט מראים לנו בסוף העונה הזו את כל מה שג'ק מסוגל לעשות, פשוט כך! גיבור על
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif מתוך הפרומו

וואו זה הולך להיות פרק טוב!!!! זהו, 3 פרקים אחרונים וכל הקלפים נשלפים. ג'ק הולך עד הסוף, וגם הנשיאה כנראה מבינה כמה שהיא סתומה. אחחחח אני לא יכולה לחכות!!! אולי אני אחכה שבועיים ואראה את כל 3 הפרקים בבת אחת????? לאאאא, אין סיכוי שאני אחזיק מעמד...

poland1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

ג'ק הולך עד הסוף? הרבה יותר מעד הסוף
טוב שהוא לא שם את החליפה של ספיידרמן... מאיפה המסכה הזו? הוא פשוט השתגע... נהיה גיבור על אמיתי והוא הולך לעשות הרבה בלאגן.. לא מעניין אותו שום דבר! תמיד שאני מתלהב שיש עוד פרק.. אני רואה, ממש נהנה ואז מגלה שאני מחכה לפרק הבא בצורה מטורפת (אחרי שאני רואה את הפורומו... הוא אשכרה תופס את לוגן וסוגר חשבון.. יותר טוב מזה?!?!?!?)! אוף! אל תחשבי על לראות את שלושת הפרקים ברצף עוד שבועיים, אני מודיע לך אישית- לא תעמדי בזה

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif (פרומו)

טוב , זה רק מראה ומאשש לנו, שיש הרבה מעבר למה שרואים... כי אם ג'ק חטף את לוגאן הרכיכה (יששששש !) כדי לשאוב ממנו את האמת - כלומר- יש גילוי גדול שאנחנו לא יודעים שצריך להוציא לאור.

poland1

New member
../images/Emo58.gif זה ברור כשמש (לדעתי כמובן)

שהם שמרו משהו מאוד גדול ורציני לסוף.. אני כל כך סומך על 24 שאני כבר יודע מראש שהם לא הולכים לאכזב אותנו בסיום הסדרה. ומה מאשש את הטענה שלי? השחקנית שמגלמת את קלואי, אמרה שסיום העונה הוא "וואוו". הקטע עם המסכה לא יוצא לי מהראש... אני חייב לציין שוב שזה הולך להיות כל כך טוב!

למעלה