פרק 18 פרומו !!!!!!

hai78

New member
במיוחד בשבילך ! תרגום לפרומו

ג'ק : תאמרי לי מי עשה את זה קריין : נותרו רק 6 שעות ל - 24 ג'ק לנשיאה : אני לא רוצה נקמה , אני רוצה צדק ! הקריין : הטוויסטים הגדולים בעלילה לוגאן : ניסיתי רק להגן על הנשיאה הקריין : השעות האפלות ביותר ..... הנשיאה : חייבים להיות קורבנות להקריב ! הקריין : שמרנו את הטוב ביותר לסוף ! לוגאן : היא ( כנראה דנה וולש) יודעת מספיק כדי להפיל את הכל ! לוגאן : חייבים לעצור ( או להרוג) את באואר ! ג'ק לדנה : אם את משקרת לי אני אמצא אותך !

mk77

New member
|ספויילר| פרומו 18 ותחזיות

טוב, האמת שכבר שלוגאן דיבר עם הנשיאה הרחתי שמשהו שם מסריח. אף פעם לא אהבתי אותו ולא האמנתי למילה שלו. הוא תחמן כהוגן וידע להגיד בדיוק את מה שהנשיאה רוצה לשמוע. עכשיו ג'ק יגיד לג'ני\דנה שמבחינתו היא לא עמדה בדבריה וגם אם היא תשתחרר הוא ירדוף אותה, ומצד שני לוגאן ינסה לחסל אותה בדרך כלשהי כדי שלא תסגיר הכל. יקח איזה פרק שניים עד שיצליחו להצליב את תמונות הלווין (בטח ימצאו משהו עם הצלף המחסל) עם תיק "הכיכר האדומה" של רנה. מה שכן, די ברור עכשיו לקלואי וג'ק שהרוסים עומדים מאחורי העניין. מה שמטריד אותי הוא הכיוון הפוליטי (כבר דנו בזה קצת..) שהסדרה הולכת אליו. הרי לכאורה נשאר לעלות על הרוסים ולוגאן ולתפוס את הצלף הממזר, רוצחה של רנה ז"ל. אבל נראה לי שהתסריטאים מכינים לנו משהו אחר לכבוד סיום הסדרה.. יאללה איזה חבל שזה הולך להיגמר..

למעלה