שרשור פרקים 823-824

idoPod

New member
../images/Emo58.gif שרשור פרקים 823-824 ../images/Emo58.gif

זהו חברים, זאת אכן הפעם האחרונה, שרשור הפרקים האחרון. עצוב, כואב והגעגועים חזקים מאי פעם בבקשה בבקשה בבקשה השבוע להקפיד על חוקי הספוילרים - כותרת תיהיה מורכבת רק מהסימן
ומס' הפרק עליו מדבר הספוילר.

poland1

New member
פאקקק זה כבר ממשי.. תנעץ! ../images/Emo7.gif אני לפורום

שיסגר כמה זמן אחרי הסדרה, אני אתגעגע אליכם, אתגעגע לג'ק, לקלואי, אפילו לנשיאה טיילור, אפילו ללוגן ולנינה.. אני אתגעגע לסדרה ששינתה את פני הטלוויזיה.

זה מבקש : אבודים לקראת "24" ...........

הכל מתחדד לעוד יומיים - מה רקחו לנו יוצרי הסדרה , מרתק!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poland1

New member
אלוהים! איך אני ארדם הלילה? איזו התרגשות,

איזה לחץ, איזה פחד מהדקות שאחרי תקתוק השעון בפעם האחרונה. אוף!

poland1

New member
דיי אל תלחיץ אותי יותר ../images/Emo7.gif ../images/Emo6.gif

אני במילא בטירוף עכשיו חח

חייב להיות תקתוק - המציאות כמו השעון לא עוצרת

ג'ק תמיד בחר בתקווה החיה , זאת מבלי לגרוע את זכרון אלו שכבר אינם - חייב השעון לתקתק בעונה האחרונה וג'ק לשרוד.

Y. Welis

New member
אני אציב מחר הודעה על פרק 1 של פלאשפורוורד

מי שירצה להגיב - מוזמן. עדיין אין פורום בנושא, אבל אם תרצו להמשיך את האינרציה שנוצרה פה, אולי נוכל לפתוח כאן אחד, עד שיפתח רשמי.

poland1

New member
אני חייב סדרה שקצת תשכיח ממני את 24 ואולי

תחליף אותה.. אני פשוט משתגע. קשה לי לחשוב על סדרה טובה, בלי ג'ק באוור, בלי השעון המתקתק, בלי זמן אמת, בלי 24 שעות. אני אתחיל לראות מחר את הסדרה שדיברת עליה, אבל היא לא חודשה לעוד עונה וזה כבר מבאס.. אני מחכה ש-HOT תתחיל לשדר את "מטרה אנושית" שהיא רכשה ואולי זה יהיה תחליף ראוי.. מנבאים לה עתיד טוב.

דנה1982

New member
אין עוד סדרת מתח אחרת להתחבר אליה...?

גם "אבודים" לא הייתה ממש סדרת מתח, אלא מד"ב בלתי הגיוני ועתיר שאלות ללא מענה... "24" היא סדרת המתח הטובה היחידה שהייתה, עכשיו אין לי מושג מה יכול להחליף אותה. הסדרות האחרות שאני רואה הן ממש לא מתח (עקרות בית נואשות, האנטומיה של גריי) ואני לא רואה שום תחליף ראוי. רעיונות יתקבלו בברכה, בינתיים אני אתמודד עם זה שאפשרויות הצפיה הצטמצמו השבוע משמעותית (מה גם שהסתיימו העונות של כל הסדרות, לא רק "אבודים" ו"24"). טוב שיש השבוע שעות של משחקי טניס ביורוספורט, אחרת לא היה לי בכלל מה לעשות בבית כל היום (לפחות עד שאני אתחיל לעבוד, בתקווה בשבוע הבא).

poland1

New member
תשמעי.... HOT עשתה עסקת רכש ענקית

עם חברת הענק האחים וורנר וקנתה 5 סדרות מצליחות! ביניהם, "V" - סדרה שאומרים שהיא ממש יפה על חייזרים. והסדרה החדשה יחסית של FOX (שאומרים שיכולה להחליף את 24) שנקראת "מטרה אנושית".. היא ממשיכה לעונה 2.. אבל עדיין.. נראה כרגע כאילו כלום לא יהיה אותו הדבר בלי ג'ק באוור, בלי השעון המתקתק, בלי זמן האמת, בלי השם הקליט - "24" ובלי כל הפוליטיקה המהנה של הבית הלבן.. אבל על זה הסדרה "מטרה אנושית" מדברת: "היא הרכש מז'אנר האקשן, של מאבטח ששם עצמו כמטרה אנושית במקום לקוחותיו." בנוסף, היום מתחילה סדרה חדשה בשם "פלאש פורוורד"... מה יקרה לעולם כשכולם יתעלפו במסתוריות במשך 2 דקות ו-17 שניות? יש איזה אחד שראה את העתיד של חצי שנה.. זה ישנה את העולם. הסדרה החלה עם רייטינג שיא של כ-15 מיליון צופים ובסוף הרייטינג ירד ל- 6,7,8 מיליון צופים, לצערי.. הסדרה לא חודשה. הנה כל הסכם סדרות הענק של הוט: "HOT מישרת קו עם yes בתחום הסדרות, וחתמה על עסקת חבילה אסטרטגית עם "האחים וורנר" לשידורן של סדרות רכש מביתם. במרכז הרכישות אפשר למצוא סדרת על חייזרים וסדרה על ערפדים, ושתי סדרות עם כוכבי "כולם אוהבים את ריימונד": ריי רומנו ופטרישיה היטון (דברה). לסדרת החייזרים "וי" שרכשה הוט יש אמנם קונספט יפה, אבל בדיוק כמו "פלאש פורוורד" שרכשה יס, גם היא נהרסת בידי שחקנים גרועים (בראשם אליזבת' מיטשל, ג'ולייט מ"אבודים"). עלילתה מספרת על חייזרים שמגיעים לכדור הארץ במסווה של שלום, אך קבוצת בני אנוש מגלה כי הכל תרמית ומטרתם האמיתית של החייזרים (V כמו Visitors – מבקרים) היא להשתלט על הכוכב ולהשמיד את המין האנושי. סדרת הערפדים "The Vampire Diaries" היא התשובה הצעירה ל"דם אמיתי" בדרכם של "אחת שיודעת" ו-"90210". הסדרה הקומית עם ריי רומנו, "Men of Certain Age", מגוללת את סיפורם של שלושה חברים המתמודדים איש-איש בדרכו עם גיל המעבר. "The Middle" הקומית עם פטרישה היטון וניל פיין (השרת מ"סקראבס") מספרת על משפחה מוזרה מאינדיאנה. ו-"Human Target" היא הרכש מז'אנר האקשן, של מאבטח ששם עצמו כמטרה אנושית במקום לקוחותיו. "עסקת הרכש החדשה מול אולפני וורנר ממשיכה למצב את HOT כפלטפורמה המובילה והאיכותית ביותר של שידורי סדרות הרכש בישראל," אמר יורם מוקדי, סמנכ"ל התוכן והרגולציה ב-HOT. לעניות דעתי, יש להם עוד דרך ארוכה לפני שמתחת למילים הללו יהיה בסיס." אוףףףףף! 24 תחזרי אליייייי

Y. Welis

New member
ממליץ לחפש את 'יום האתמול' (day break)

אמנם גם היא נקטעה באיבה, אבל אקשן מעולה. הסידרה היחידה שאני חוזר לראות שוב מדי כמה חודשים. אפשר למצוא שם לא מעט פרצופים מוכרים, מ'אקס פיילז', 'אבודים' (ריצ'ארד בתפקיד נרקומן) ועוד. גם 'צ'אק', שדי דומה ל-Alias ('זהות בדויה'), נחמדה. מקוה שיגיעו לעונה 3. עונות 1+2 משודרות במרתונים כרגע בהוט. וכן למי שלא ראה עדיין, 'תשעה' (the nine) עם קים רייבר.

דנה1982

New member
|סספוילר| פרק 23

אוקיי, הפסקה כדי להירגע. השעה 6:20 (התחלתי את הפרק קצת באיחור, הייתי צריכה לראות שוב את הסוף של "אבודים", סורי...) איזה הסכם שלום הזוי עומד להיחתם (אם זה יקרה בכלל) - מצד אחד נשיאת ארה"ב, שמסתירה עובדות מכל הצדדים ומאיימת על דאליה, מצד שני דאליה עצמה שיודעת מי רצח את בעלה, מי חיפה עליו וגם נכפה עליה לחתום הסכם כ"בת ערובה" וצד ג' בכלל... נשיא רוסיה שנתן הוראה לרצוח את הנשיא חסן עצמו וגם את רנה ווקר. פשוט הזוי. ברור שההסכם הזה לא יכול להיחתם, השאלה היא מה צריך לקרות כדי שזה ייעצר. בכלל, הנשיאה מאבדת שפיות מרגע לרגע. כשדאליה התעמתה מולה, חשבתי שזהו, זה נגמר. שאם אליסון תמתח את הזמן זה יהיה בזכות איזה נאום חוצה להבות או משהו. לא ציפיתי לאיומים על גורלה על IRK... ג'ק... בכל רגע שעובר אני יותר ויותר רוצה לראות אותו מת בסוף. סורי, אבל הוא לגמרי מאבד את זה. הוא מתכוון להתנקש בנשיא רוסיה אחרי שטבח בשר החוץ ואנשיו, הוא מאיים על לוגאן וגם קלואי - האדם שהכי עזר לו והכי קרוב אליו - גם אותה הוא "ניטרל". ככל שחולפות הדקות הגאולה מתרחקת ממנו יותר ויותר. והוידאו שהוא הכין (לקים, כמובן) רק מוסיף לזה. הסדרה צריכה להיגמר במותו ובחשיפת הוידאו (שהעלה אצלי דמעה, אני מודה). טוב, יאללה, קפה, סיגריה, ולפרק הבא! נשארו לי 45 דקות אחרונות של ג'ק באוור, אני אמשוך כמה דקות עד שאני אתחיל...

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif פרק 24 ואחרון.......

וואו. אני יושבת פה בוכה מהרגע שהאמבולנס של ג'ק הותקף בערך... למרות שכולם פה השתיקו אותי הייתה בי אמונה (ותקווה) שג'ק ימות בסוף, אבל עדיין לא רציתי לראות את זה קורה. פיתחתי תאוריות שלמות על זה שההכרזות על סרט נועדו כסוג של "הסחה" של ההפקה כדי שלא נצפה למוות הזה, והאמת היא שזו די הקלה שזה לא קרה... הסצינה האחרונה, מהרגע שהנשיאה עצרה את החיסול של ג'ק ועד שהשעון ספר לאחור את 3 השניות האחרונות - פשוט מרגשת. הדיאלוג של קלואי וג'ק בכלל גרם לי לפרץ דמעות מטורף. בד"כ סדרות מסתיימות בסצינות ענקיות שכוללות את מיטב הדמויות מעונות הקודמות (כמו אבודים, שהחזירו את שאנון ובון, למשל) ופה לא היה צורך. סצינה פשוטה בין 2 הדמויות הכי גדולות והכי משמעותיות ב"24" (וגם 2 הבודדים ששרדו את 8 השנים האלה) הייתה הסיום המושלם לסדרה הזאת, בייחוד כשג'ק החזיר אותנו קצת אחורה כשאמר לקלואי שכשהגיעה לראשונה ל CTU הוא לא ציפה שהיא תהיה זו שתחפה עליו כל השנים האלה, ותודה. זה היה מרגש (לרגע קיוויתי שיעשו מה שעשו כשטרי מתה ויפצלו את המסך עם עוד איזה פלאשבק למפגש הראשון בין ג'ק לקלואי או משהו בסגנון). אין ספק שהפרק כ"אקשן" לא היה מה שראינו ב12 הפרקים הקודמים, אבל זה גם לא היה צריך להיות כזה. לא היו פה כמעט מכות/יריות/מרדפים וזה גם לא היה חסר. כי פרק סיום צריך להיות מבוסס נטו על סגירת הסיפור וזה מה שקיבלנו. כמו שצפיתי, הנשיאה עצמה היא זו שחשפה את המעשים. היא זו שלא חתמה על ההסכם למרות כל המאמצים שלה וכל מה שהקריבה למענו, והודיעה לעולם שהיא הייתה שותפה בקנונייה הזו. ברבע השעה האחרונה היא הצליחה לרגש אותי מאוד, להזכיר לנו למה אהבנו אותה עד פרק 17 בערך ולמה היא בכל זאת הייתה הנשיאה הכי טובה של "24" (ויסלח לי פאלמר ז"ל). אהבתי את ההתנהלות שלה מהרגע שהיא יצאה מהאולם אחרי שסרבה לחתום על ההסכם. הדמעות בקצה העין, הרעידות בידיים, הפחד לעשות עוול לג'ק ובסוף גם הזכירה לנו את פאלמר עצמו, שהיה זה שהציע לג'ק לעזוב. היה מתאים אם היא הייתה מסייעת בביום המוות שלו, אבל זה כנראה יותר מידי מיחזור, וטוב שלא עשו את זה. צ'רלס לוגאן... הכלב קיבל את הסוף שהוא היה ראוי לו, אם כי היה ראוי שהנשיאה תזכיר את השם שלו כשהיא "יצאה מהארון", סתם כדי להוסיף להשפלה. אבל אין סיום הולם יותר ללוגאן מאשר להרוג את השותף שלו ולהתאבד. ואגב פילאר - כל כך אהבתי את הקטע שג'ק נשך לו את האוזן... זה קצת הזכיר את סצינת הבריחה שלו בתחילת עונה 6. בכלל, כל הפרק הזה נועד כדי לתקן קצת מהעוול שעשו לג'ק. כמו שהנשיאה אמרה - הוא עשה דברים שהוא צריך לשלם עליהם, אבל הוא פעל מתוך רגש. זה רק הופך את הדמות שלו לסופר-אנושית. הוא התעלל ורצח וטבח באנשים בשעות האחרונות, אבל הספיק לו משפט אחד של קלואי: "רנה לא תרצה שתפתח מלחמה בשמה" כדי להזכיר לו שזה לא המהות שלו. שהוא איש של צדק ולא נקמה (וכך גם רנה). עכשיו אולי כולכם תקפצו עליי - אבל איזה סיום היה הולם יותר ל "24" מבין 2 האופציות הבאות: 1) לתת לג'ק לברוח מהמדינה ולהסתתר כל החיים כמו כלב, או 2) להרוג אותו ולתת לו קצת מנוחה אחרי כל מה שהוא עבר ב-8 השנים האחרונות?? אני עדיין חושבת שאופציה ב' עדיפה, ואין לזה קשר לאיזה רצון שלי לראות אותו מת (כי כמה שבכיתי על רנה לא היה מתקרב לכמה שהייתי בוכה על ג'ק) אלא כי הסיום שהוא קיבל הוא לא הסיום שהגיבור הלאומי צריך לקבל. אדם שהציל כמעט כל נשיא אפשרי מחיסולים, שחיסל מחבלים, איתר פצצות, הקריב את חייו, איבד את כל הנשים שאהב, התרחק מהמשפחה שלו בגלל התפקיד וגם ראה את כל החברים שלו מתים לנגד עיניו - לא ראוי שיתנו לו סיום שבו הוא בורח מארה"ב כשהוא פצוע ומדמם ובודד. אם יש לי אכזבה אחת מהעונה הזאת, זה מהסיום הטראגי של ג'ק.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif שימו לב לאלמנטים

בצורת הסיפור שהיו בכמה סיומי עונות : א. המתח פשוט נשמר עד כמעט הרגע האחרון... 10 דקות לפני סיום ואין מושג איך ייגמרו את זה . במקום לסגור דברים הכל נראה שצריך עוד שעתיים כדי להיסגר :) שלא לדבר על חצי שעה לפני. זה היה בכמה עונות . ב. אלמנט נוסף ,בכמה עונות ,התפקיד של ג'ק בפרק האחרון הסתיים די בתחילת הפרק.. סיומי העונות מתחלקים בקטע הזה , לדעתי ל 2: העונות שעד הדקה האחרונה ג'ק רודף פיזית אחרי הנבל (אם זה באצדטיון או בחניון או על ספינה) , והעימות הסופי הוא פיזי, פשוט ג'ק מול הנבל - בום בום. או סיומי עונה שג'ק מגיע עד הסוף, נפגע , ומנוטרל (כמו סיום העונה הקודמת, או לפניה , אני לא זוכר, שפחדנו שהוא ימות .הוא שכב מנוטרל רוב הפרק האחרון - והפתרון לעונה נעשה כבר בצורה דיפלומטית, הוא העביר את השרביט לקלואי ,או הנשיאה. זה מה שהיה כאן, וזה דווקא היה בסדר. לא היה צריך את המרדפים וכו'. זה לא היה צריך להגיע לרמה פשטנית כזאת בסיום. לא נפלתי מהשיחה בסוף בינו לבין הנשיאה, בעיקר בגלל שאיבדה מעט את ערכה בעיניי. אבל - היא כן נתנה לנו את הסיכום החשוב, שלא משנה מה , גיבור או לא, ג'ק יצטרך לתת, ולו רק בעיני עצמו את הדין למעשיו. והוא ייתן .ראינו שבאמת הוא עשה הכל כי היה חדור אמונה בצידקת דרכו. מצד שני, זה עדיין לא תירוץ להכל. כי גם הנבלים פועלים כי הם בטוחים בצידקת דרכם. אדם צריך לעשות את חשבון הנפש, ואם יש צורך - לתת את הדין. כמו שכתבתי - לא מתאים לאופי של לוגאן להתאבד - זה היה סתם להכניס דרמה .. גם של התאבדות + לתת סיום "הולם" לדבר הזה שנקרא צ'ארלס לוגאן. מכות ולהכניס אותו לבית חולים היה יותר ראוי :)

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif לגבי לוגאן

אני דווקא חושבת שזה בול לאופי שלו להתאבד. גם לא הופתעתי מהתגובה שלו כשהנשיאה צלצלה. הוא תמיד היה נמושה. הנבל הכי גדול בסדרה ובמקום לברוח או לחשוב על פתרון הוא פשוט מסנן אותה? נו באמת. זה לוגאן הקלאסי. ולכן גם ההתאבדות מתאימה לו - הוא חשב שהוא מצא דרך להשיג בחזרה דעה חיובית מהקהל עליו, אבל ג'ק שוב זימבר אותו והוא ידע שמזה הוא כבר לא ייצא. זה, יחד עם מה שהוא עשה בעונה 5? יעשו עליו עליהום. לכן הפתרון (שוב - הקל ביותר) הוא פשוט להתאבד.

למעלה