CSI LV S06E15

deathcaster

New member
../images/Emo58.gif CSI LV S06E15

ללא ספק אחד הפרקים הטובים שראיתי, ליידי הת'ר בעוד הופעה משכנעת. לפני הפרק הייתה אזהרה מיוחדת שלא ראיתי אותה בפרקים קודמים שהצפייה מומלצת מגיל 18 ומעלה. שתראו את הפרק , תבינו למה........ מה עובר במוחו של מי שכותב פרק כזה ?, אני לא הייתי רוצה להיות חבר של אדם כזה
פרק שחור, מקאברי, bloody as hell , פרק שממש יוצאות לך העיניים מלראות אותו, ממש גורם לך לכסוס ציפורניים ואפילו יותר מזה, שתראו - תבינו

הילה הץ

New member
לא ראיתי אבל

קראתי את התקציר המלא באתר של סי.בי. אס, וזדעזעתי רק מהתיאורים. עד עכשיו לא הורדתי אף פרק, אבל אולי בשביל זה אני אעשה את המאצץ. (אולי בהמשך אני אבקש עזרה).

gs4ever

New member
615 ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

אני לא רוצה להרוס לאלה שלא ראו אבל אני אעז ואומר שזה הייה הפרק הכי טוב העונה עם בכלל , אני לא מוצאת מילים לתאר אותו הוא הייה מזעזע ונגע בכל כך המון נושאים שהם טבו ,והכל בצורה כל כך מוחשית שעדיין יש לי צמרמורת , והתאורים כל כך מופשטים ואמיתיים . הגילוי בסוף גרם לי לחשוב שהיו זמנים וזה הייה באמת אמיתי זאת הייתה המציאות ל6 מיליון איש .הפרק הזה באמת יגרום לכם לחשוב על טבעו של אדם,ועל יצר ההשרדות . ליידי הת'ר מדהימה התפקיד פשוט תפור על מלינדה אני הזדהתי איתה כל כך בפרק הזה . אני ממליצה לכם להוריד את הפרק כמה שיותר מהר ועד אז הנה כמה תמונות מהפרק.

deathcaster

New member
אותו הדבר מבחינתי, זה לא שאני הולך

מחר לעשות לה בדיקה גניקולוגית

עכשיו סקרנתם אותי!../images/Emo152.gif

מישהו יכול לספר לי על מה היה הפרק ולמה הוא היה כ"כ מזעזע?! (הייתי מורידה וראוה אותו בעצמי, אבל אין לי אפשרות להוריד אותו..)

deathcaster

New member
תשובה

על פרק כזה, חבל יהיה לספר לך את התוכן. אם את רוצה, שלחי לי במסר את הכתובת שלך, אני אשלח לך אותו, איך אני בשבילך ?

למעלה