CSILV0611WAREWOLVES

deathcaster

New member
../images/Emo58.gif CSILV0611WAREWOLVES

CSI LV חזרה למסך הקטן לאחר חופשת החגים שלשום, ואיזו חזרה. פרק מצוין לוקחים מחלה נדירה כמו היפרטריקוזיה, שהיא המקור ל"אנשי הזאב", ועושים ממנה פרק משובח. אין כמו CSI LV

הדמר

New member
קצת יותר פרטים בבקשה

בס"ד אם כבר מביאים פרק שעדין לאהיה אז אני אשמח לדעת קצת יותר פרטים

deathcaster

New member
תגובה

שנייה בגוגל ותמצא פירוט... "אם כבר מביאים פרק שעדין לאהיה אז אני אשמח לדעת קצת יותר פרטים " אני עובד אצלך ?! תחפש בעצמך

הדמר

New member
תרגיע את עצמך....

בס"ד בסה"כ ביקשו ממך משהו... לא רוצה צריך, אבל רצוי שתלמד לדבר קצת יותר יפה או יותר נכון בעדינות.

כן, בכלל המגמה הזאת בשנים האחרונות

של להגיד לאנשים באינטרנט שאם הם לא יודעים שיחפשו לבד לא מוצאת חן בעיני. פעם על כל שאלה טכנית או סתם שאלה יכלת להכנס לאינטרנט ואנשים היו שמחים לעזור. היום כל אחד כדי להראות כמה הוא L33T יורד על כל מי ששואל שאלות. בואו לא נגיע לרמה הזאת - אנחנו פה בשביל לשתף ולעזור אחד לשני, לא בשביל להגיד כמה אנחנו מגניבים כי אנחנו יודעים להגיד לאנשים לחפש בגוגל.

באינטרנט אי אפשר לדעת

באיזה טון אתה מדבר, יש אנשים שיראו את המשפט "לך תחפש בגוגל" בטון מצחיק ויש כאלה שיחשבו שצעקו עליהם עכשיו. אין מה לעשות... זה החסרון באינטרנט, לא תמיד יודעים למה בדיוק הצד השני התכוון.

זו כן בעיה שלך.

כדי שהדברים לא יופרשו לא נכון, אתה צריך להיות קצת יותר חד משמעי בדברים שלך, כי זה לא הוגן שאנשים מתפרצים(כן, גם אני קראתי את זה בטון של כעס ולא צחוק, ולא- אני לא אלך לגדל חוש הומור כי החוש הומור שלי בסדר גמור) על אחרים ואז להגיד שזה היה בצחוק כשזה לא היה.

deathcaster

New member
מעין

אני לא צריך להיות כלום, יש חופש ביטוי ואני אכתוב מה שאני רוצה כל עוד לא מדובר בהפרת חוקי פורום כלשהו ו/או אלימות מילולית וכד'.... אנשים מתפרצים ? שיתפרצו.....זה לא בעיה שלי, בשביל זה יש מנהלת, שתדאג שלא יתפרצו

זה בדיוק מה שאני עושה עכשיו.

אתה לא חייב לעשות כלום- נכון, אבל קצת נימוס ועדינות לא הזיקו לאף אחד, דברים כאלה גוררים ריבים מטופשים(כמו שיש עכשיו) שאפשר להמנע מהם בהחלט. וכאן אני מסיימת את הדיון הזה.

חופש הביטוי זה בדיוק זה.

להגיד למישהו לחפש משהו במקום אחר זה בדיוק סתירה של חופש הביטוי, ומבטל לחלוטין את מטרת הפורום - אז אם לא בא לך לענות, אל תענה - אבל אם אתה כבר עונה אז לפחות תענה משהו ששווה לענות, לא חבל על הזמן והחשמל שמתבזבז מהמחשב שלך?

deathcaster

New member
אתה טועה

חופש הביטוי הוא להגיד מה שאני רוצה מתי שאני רוצה איך שאני רוצה, זו ההגדרה של חופש ביטוי. ולא חבל על הזמן והחשמל, אני נהנה מזה, ואם אתה כ"כ טוב בעצות, קבל נא עצה ממני, אם לך הודעות מסוג כזה מציקות, אל תקרא אותן.

Niff74

New member
../images/Emo58.gif השאלה עדיין לא נענתה...

פרטים נוספים על הפרק ובכלל אפשר למצוא ב-CSI Files, במדריך הפרקים. ובכלל, מי שמחפש ספוילרים מפורטים, כולל קטעי תסריט לפרקים שאפילו לא שודרו עדיין, מוזמן לבקר ב-YTDAW (המקום הנפלא ביותר לחובבי CSI ווגאס ברשת, בעיקר לשיפרים של Gris & Sara...
). ולגבי הפרק עצמו... אני אישית לא כל כך התלהבתי, לצערי. מה שכן היה נהדר, היה קת'רין בשיאה, כמו שלא זכינו לראות מאז אי שם בעונות הראשונות (לפני שהפכה להיות ביצ'ית ומרוכזת בעצמה). סופיה (או "ספורק", כמו שהיא נקראת ב-YTDAW) רק הזכירה בהתנהגותה האנטיפאתית כלפי אליסון למה אני כל כך לא סובלת אותה. ובלי קשר, הם מקבלים בונוס על שימוש ב-"Precious" של Depeche Mode...

הדמר

New member
הא?????????????????????????????????

מה בדיוק אתה רוצה להביע? וחוץ מזה אני בת

Niff74

New member
מנסיוני רב השנים ברשת ובכלל

למדתי שיש אנשים שלא יודעים מתי להפסיק. הדרך היחידה להתמודד אתם היא פשוט להתעלם מהם ולא לעודד אותם בכך שמתייחסים אליהם. בסופו של דבר הם נשארים אנשים קטנים ועצובים שתלויים בתגובות של הסביבה בשביל להרגיש שהם שווים משהו.

אני רואה לאן הדבר הזה מוביל,

ואני מבקשת להפסיק אותו לפני שאצטרך למחוק את השרשור.

למעלה