כתבה מעניינת: מה קורה אם אעלה לאוטובוס עם

מצב
הנושא נעול.
טנק? מה קורה אם יש לי ביד צ'לו? הנה המסקנות:..........

אורי404

New member
טנק? מה קורה אם יש לי ביד צ'לו? הנה המסקנות:..........
אני מסכים עם תגובה מספר 13
תגובה מספר 13: מדינה שבה לא מעודדים תרבות אלא בועטים בה: חוצפה של ממש. כאילו שאין ים של אנשים שעולים לאוטובוס עם תיקים גדולים או סתם עושים עצמם ישנים כדי שלא תשב לידם ותופסים שני מקומות. אז על מי תתנפלו? על המוסיקאים המסכנים שגם ככה אף אחד לא תומך בהם במדינה הזו

אוהד11

New member
2 תמונות המוקדשות לאוהד 11 ולו בלבד:
תהנה....אתה היחיד כאן שזוכר כל טייגר בדן !
ת 76 היתה המרופדת הראשונה שבה הותקן מזגן
המזגן היה חיצוני על חלקו האחורי של האוטובוס. מסדרה זו בשנת 1964, היו חמישה אוטובוסים כאלה, ת- 76 עד ת- 80. התמונה עצמה צולמה ברחוב מנדלה בתל אביב, מול המשרדים של אגד-דן תיור (פינת בן יהודה 59)

אביתר הטייגרים הם הנהגים כן???
חה-חה-חה - הרגת אותי !!!!!!!!!!!!
הטייגר הוא האוטובוס !!! ליילנד רויאל-טייגר מרק 2, בעל 168 כו"ס. הנהגים באמת היו נמרים - במיוחד בסיני במלחמת יום הכיפורים ! חלק גדול מהניצחון נזקף לזכותם של נהגי אגד ודן שעשו עבודת קודש ומופת במלחמה זו.

מבשרת333

New member
חה-חה-חה - הרגת אותי !!!!!!!!!!!!
הטייגר הוא האוטובוס !!! ליילנד רויאל-טייגר מרק 2, בעל 168 כו"ס. הנהגים באמת היו נמרים - במיוחד בסיני במלחמת יום הכיפורים ! חלק גדול מהניצחון נזקף לזכותם של נהגי אגד ודן שעשו עבודת קודש ומופת במלחמה זו.
רב תודות על תמונת הטייגרים

אורי404

New member
ילדים שלהם??? לא, ממש לא.
לא ממש הבנתי אותך
התכוונתי, שאולי לנהגים המצולמים יש דור המשך, שעובדים ב"דן". כתבתי "ילדים שלהם", הכוונה היא כמובן לא לילדים, אלא לבניהם או בנותיהם. אלא אם התכוונת לכך, שאת מכירה את הנהגים ואין להם דור המשך.

מבשרת333

New member
לא ממש הבנתי אותך
התכוונתי, שאולי לנהגים המצולמים יש דור המשך, שעובדים ב"דן". כתבתי "ילדים שלהם", הכוונה היא כמובן לא לילדים, אלא לבניהם או בנותיהם. אלא אם התכוונת לכך, שאת מכירה את הנהגים ואין להם דור המשך.
מכירה אותם וזה העיניין.אכן,יש דור המשך...
דור ההמשך לא מצולם בתמונה ולכן אינו רלוונטי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה