אז מי מכם כבר קרא את הספרים?

../images/Emo60.gifאז מי מכם כבר קרא את הספרים?

בתור אחת שלא קראה אשמח לשמוע תגובות על הספרים

morani871

New member
בקרוב ../images/Emo13.gif

אתמול לקחתי את הספר הראשון מהספרייה (למרות שלא כל כך הבנתי זה נראה כאילו שניים מחוברים כספר אחד). ואולי בשבת אני אתחיל לשבת ולקרוא אותו ואז אני אבוא לשרשור הזה ואגיב
למרות שמה שהבנתי הספרים והסדרה לא אותו הדבר.

lilith93

New member
אני קראתי את הספרים

שתורגמו לעברית ז"א את 4 הראשונים והם ממש לא כמו הסדרה.. חוץ מהפרק הראשון בערך .. איך שאלנה וסטפן נפגשים וכדומה.. משם זה ממש משתנה..

morani871

New member
הספרים מתורגמים לעברית??

איזה באסה.. לקחתי מהסיפרייה באנגלית..
ובלי קשר לזה שזה לא אותו הדבר, שווה לקרוא את הספרים?

lilith93

New member
ע"פ דעתי

שווה לקרוא בעיברית, כי לפחות לי זה יותר קל וזורם..

morani871

New member
לא נורא.. לקחתי כבר באנגלית

ואני לא מתקשה לקרוא אנגלית אולי כמה מילים פה ושם. וגם קראתי את ארבעת הספרים מסדרת "דימדומים" אז לא נראה לי שתיהיה לי בעיה. אני רק רציתי לדעת אם שווה לקרוא את הספרים?

morani871

New member
באמת?

כי התחלתי לקרוא ולא התלהבתי כל כך.. אולי בהמשך יהיה יותר מעניין.

שלושת הראשונים בסדרה אכן תורגמו לעברית.

אבל הם יצאו בתחילת שנות ה-90, אז די אבוד לחפש אותם בחנויות. גם להוצאה אין עניין להוציא אותם מחדש... את שלי מצאתי בחנויות יד שניה, אחרי חיפוש די קדחני.
קראתי את השלושה הראשונים כמובן בעברית, ואת הרביעי אני קוראת עכשיו באנגלית. אגב, אין שום קשר בין הספרים לעלילת הסדרה, מלבד סטפן, דיימון ואלנה ועוד מספר דמויות ראשיות שמופיעים בשניהם... אבל בהחלט נהניתי לקרוא אותם.

morani871

New member
מצאת אותם בעברית?

והספרים בעברית גם נקראים "יומני הערפד"?

TwilightFan

New member
מצאתי אותם

בעברית, בשם "יומני ערפדים" בספרייה העירונית (ברחובות) במדור של הנוער.

זהו, אני יודעת שיש אותם בחלק מהספריות...

החיסרון הוא שאפשר רק להשאיל, ובד"כ לתקופה מוגבלת. אני גם לא בטוחה שיש בספריות את כל השלושה. נראה לי שיש רק את הראשון והשלישי.

TwilightFan

New member
אצלנו יש את כל השלושה

ומה איכפת לך רק להשאיל? את תספיקי לקרוא בחודש ספר.... ואם בא לך לקרוא את זה שוב את פשוט משאילה את זה שוב. לא נראה לי שווב לחרוש את כל הארץ כדי למצוא איפה אפשר לקנות את זה.

כל אחד והשיקולים שלו...

בכל מקרה לא חרשתי את כל הארץ כדי למצוא אותם. חיפשתי בשלוש חנויות יד שניה בת"א, ובעוד אחד ברשת. את אחד הספרים מצאתי בחנות שקרובה לבית שלי.

למעלה