lizaliz

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo107.gif

איפה היית, כריסטינה??? 18.12.80 - בסטייטן איילנד שבמדינת ניו יורק מגיחה אל העולם כריסטינה מריה אגילרה, בת לשלי, מוזיקאית ולג'ים, חייל בצבא האמריקני ואחות למייקל, רייצ'ל, סטפני וקייסי. כמה שנים מאוחר יותר צופה הילדה הקטנה בסרט-מחזמר 'צלילי המוזיקה' ועולמה משתנה. 88' - בארה"ב משודר מופע נוסף במסגרת התוכנית 'star search', המגיעה לכל בית ברחבי המדינה. הפתעת הערב היא ילדה בת שמונה בסך הכל, שמתגלה ככישרון ענק ושמה בצל את המשתתפים האחרים. העולם מגלה את כריסטינה אגילרה. 90' - באיצטדיון של קבוצת הפוטבול 'פיטסבורג סטילרס', עומד להתחיל עוד משחק פלייאוף חשוב. כמיטב המסורת האמריקנית, המשחק מתחיל בשירת ההמנון. עשרות אלפי הצופים אינם מאמינים למראה עיניהם כשאל המיקרופון ניגשת כריסטינה אגילרה בת העשר ובקול שלא היה מבייש אפילו את וויטני יוסטון היא מבצעת את ההמנון בשלמות. 92' - בגיל 12 נבחרת כריסטינה לככב בתוכנית הטלוויזיה הפופולארית 'מועדון מיקי מאוס' בערוץ 'דיסני'. על הבמה באולפן חוברים אליה כמה מהשמות שיהפכו אחר-כך גדולים כמוהה בעולם הפופ, ביניהם בריטני ספירס וג'אסטין טימברלייק. במשך שנתיים נוטלת כריסטינה חלק פעיל בתוכנית ובהצלחה לא מבוטלת. 94' - אחרי ש4 חברות תקליטים גדולות מחליטות לא להחתים אותה, נוסעת כריסטינה ליפן כדי לבצע דואט עם כוכב פופ מקומי בשם קייצו נקנישי. השיר שהם מבצעים, 'מה שאני רוצה לעשות', הופך ללהיט גדול ביפן. מאוחר יותר באותה השנה מחוללת כריסטינה מחוללת כריסטינה מהומה גדולה כשבמהלך הופעה ברומניה עם שריל קרואו ודיאנה רוס, היא מזנקת מהבמה אל הקהל. 98' - באולפני 'דיסני' בלוס אנג'לס מושלמת הפקת הסרט 'מולן', אולם עדיין לא נמצאה הזמרת שתשיר את שיר הנושא. הדרישות קפדניות ביותר והמבצעת נדרשת להגיע לגבהים מיוחדים. ארמגנה של כריסטינה שומע על הבעיה ומבקש ממנה להקליט משהו ולשלוח במהירות האפשרית. כריסטינה מתחבר בסלון ביתה למכונת קריוקי ומקליטה גרסה לאחד משיריה של ויטני יוסטון. הקלטת נשלחת לאולפני 'דיסני' על-ידי שליחים. יומיים אחר-כך היא מוטסת ללוס אנג'לס להקלטת השיר. 98' - באותו שבוע בו מקליטה כריסטינה את שיר הנושא ל'מולן', היא מוחתמת על חוזה הקלטות עם חברת 'RCA'. 99' - כריסטינה מוציאה את אלבום הבכורה 'כריסטינה אגילרה'. האלבום ייזכר לנצח בגלל הלהיט 'ג'יני בבקבוק', שהפך מאוחר יותר ללהיט המושמע ביותר באירופה באותה השנה. באותו אלבום נמצא גם הדואט 'אף אחד לא רוצה להיות בודד' עם הנסיך הלטיני ריקי מרטין. 2000 - טקס ה'גראמי' מקבל בזרועות פתוחות את הכוכבת החדשה. בטקס הלטיני היא זוכה בפרסים בקטגוריות 'הזמרת החדשה הטובה של השנה' ו'האמן המבטיח של השנה'. בטקס ה'גראמי' הכללי היא זוכה בפסלון נוסף. 2000 - בהמשך אותה השנה רואה אור האלבום 'mi roflejo', הפונה אל הקהל הלטיני ומשלב גירסות בספרדית לשירים מאלבום הבכורה. מאוחר יותר, במסגרת מכונת הכספים האמריקנית, מוציאה כריסטינה אלבום מיוחד לכריסמס, הזוכה לשם המקורי 'הכריסמס שלי'. 2001 - כריסטינה חוברת לפינק, ליל קים ומיה לביצוע הלהיט ההיסטרי 'ליידי מרמלייד', שייכלל בפסקול הסרט 'מולאן רוז''. 2001 - כריסטינה נפרדת מהחבר, ג'ורג' סנטוס, רקדן בלהקה המופיעה איתה, ואהבתה האמיתית הראשונה. "הוא היה הדבר החשוב ביותר בחיי למשך זמן מסוים", היא אומרת. "אותי ניסיתי את הדברים בפעם הראשונה, היא היה הראשון שנגע בי, אבל הוא אכזב אותי, והייתי חייבת להמשיך הלאה". לאכזבה הקשה תהיה השפעה גדולה על השירים שייכתבו בעתיד. 2001 - מגזין הגברים הנחשב 'FHM', בוחר בה כאחת מ-20 הנשים הסקסיות בעולם. 2002 - 'ליידי מרמלייד' זוכה בפרס ה'גראמי' בקטגוריית 'הרכב פופ וולקרי'. 2002 - כריסטינה מופיעה לטקס הMTV, כשהיא לבושה במה שכונה על-ידי המבקרים כתלבושת של "זונות רחוב". בתגובה היא אומרת לכתב ה'רולינג סטון': "בסך-הכל באתי להופיע, לא תראה אותי יוצא בלבוש הזה למועדונים, כי הוא אכן טיפה זנותי". 2002 - כריסטינה מוציאת את האלבום 'stripped'. האלבום החדש והלהיט הגדול מתוכו 'dirty' מסמנים את התנתקותה של כריסטינה מחבורת הזמרות הבלונדיניות. היא הופכת לשותפה מלאה לכתיבה ולהפקה ומצטלמת לשער ה'רולינג סטון' עירומה, כשרק שיער לגופה, תמונה המעוררת מייד שערוריה גדולה. אולם מתברר כי הסערה עוזרת מאוד לכריסטינה.

Devilish Angel

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo8.gif

את תירגמת? או שהעתקת מאיפהשהו.... כי אני חושבת שקראתי הכל באנגלית סאםוואר... בכל אופן
שהבאת את זה!!

lizaliz

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo107.gif

העתקתי את הכל ממעריב לנוער - וזה היה ארוךךך

למעלה