אנשים, הודעה חשובה!!

LordNor

New member
../images/Emo62.gifאנשים, הודעה חשובה!!../images/Emo62.gif

האם לדעתכם בני עקיבא עושה את הדבר הנכון בכך שהיא משפיעה על הנוער במה שקורה במצב הביטחוני היום??? ואם מותר לשאול, מאיזה שבט אתם? אני אישית חושב שבני עקיבא מנסה לעודד נוער להשתתף בהפגנות הימין, וסולדת מהדרך האחרת שבה אמורה להיות. מה דעתכם?

FullTimeSpirit

New member
זה נכון...

בנ"ע אינה תנועה ימנית מוצהרת והיא אמורה להיות א-פוליטית. יש בה גם חניכים שמאלניים ועליה לכבד גם אותם. אני מוכרח לציין כמובן שאני ימני...שלא יהיו אי הבנות

יום.

New member
היא אמורה להיות א-פוליטית אבל

היא בנ"ע היא תנועה ימנית גם אם היא לא תודה בכך אני חושבת שאחד מן התפקידים של תנועת נוער זה כן להשפיע על הנוער במה שקורה שארץ אבל בגלל שהיא מגדירה את עצמה כתנועה "א-פוליטית" (שוב אני לא חושבת שהיא כזאת) להשפיע על נוער בצורה שכזאת ואפילו "לכפות" עליו עמדה ימנית זה מעשה מוטעה. "וסולדת מהדרך האחרת שבה אמורה להיות"? מה הכוונה שלך במשפט הזה? לא הבנתי אותו. אני משבט קוממיות יום

מיקי*

New member
בני עקיבא היא אכן תנועה א-פוליטית

ואין קשר בין השתתפות בהפגנות לבין פוליטיקה - לפחות לא בתקופה האחרונה! בנ"ע מעולם כתנועה לא דירבנה את חניכיה ומדריכיה ללכת להפגנות פוליטיות - אלא רק איפשרה למי שרוצה ללכת להפגנה. אולם עלינו גם לזכור שאנו תנועה דתית ושיש לנו הרבנים של התנועה ורוב הנושאים עליהם ישנן הפגנות אולי נושאות אופי פוליטי גם אבל אנו לא פועלים בגלל הפוליטי אלא בגלל ההלכה. וגם אם יש חניכים שפועלים נגד ההלכה אין זה אומר שעליי לשתף עימם פעולה. אבל לצערי הרב צריכים לראות אותנו מפגינים גם על דברים אחרים כגון: נושאים חברתיים וקיפוח וכן בנושאים הקשורים לחילול שבת ועוד.

מיקי*

New member
בנ"ע היא באמת א-פוליטית

ואין קשר בין השתתפות בהפגנות לבין פוליטיקה - לפחות לא בתקופה האחרונה! בנ"ע מעולם כתנועה לא דירבנה את חניכיה ומדריכיה ללכת להפגנות פוליטיות - אלא רק איפשרה למי שרוצה ללכת להפגנה. בנ"ע מעולם לא סיננה מדריכים בגלל דיעות פוליטיות ומדריכים בה מדריכים בעלי דיעות מגוונות. אולם עלינו גם לזכור שאנו תנועה דתית ושיש לנו הרבנים של התנועה ורוב הנושאים עליהם ישנן הפגנות אולי נושאות אופי פוליטי גם אבל אנו לא פועלים בגלל הפוליטי אלא בגלל ההלכה. וגם אם יש חניכים שפועלים נגד ההלכה אין זה אומר שעליי לשתף עימם פעולה. אבל לצערי הרב צריכים לראות אותנו מפגינים גם על דברים אחרים כגון: נושאים חברתיים וקיפוח וכן בנושאים הקשורים לחילול שבת ועוד.

למעלה