מזל טוב לפורום. רעיונות שלי-

לולי7

New member
../images/Emo62.gifמזל טוב לפורום. רעיונות שלי-

אני רוצה לדעת על חומרים מיוחדים ליצירות שונות, אני רוצה רעיונות ליצירות שאפשר לעשות במתנה לחברות או להורים תודה רבה

יש חומר מסויים שאת מעדיפה

או יודעת לעבוד איתו? מתנה לחברות - צמידים - מפימו, סרוגים, מחרוזים.. לוח שעם עם מסגרת מצויירת, מגנטים, סיכות ראש, לוחות ממו, מעמד לדיסקים, מוביילים, סבונים, נרות.. גם להורים אפשר להכין דברים דומים - מסגרת לתמונה כשבתוכה תמונה משותפת, מעמד לפתקים למקום העבודה (אם מתאים), קופסא לניירות ממו, מחזיקי מפתחות/פלאפונים וכו' וכו'.. אם יש משהו שמעניין אותך נוכל לכוון ולהסביר (בנות כמה החברות?)

היי, אני אמא של לולי והנה התשובה

שלה (פשוט אנחנו עכשיו במחשב שלי) אני בת שבע ורבע, אני אוהבת לעבוד עם חרוזים ועם פימו אבל אני אשמח לעוד רעיונות עם הוראות כיצד להכין את הדברים שכתבת. אני גם מכינה המון צמידים מחוטי ניילון. תודה רבה.

כן, למה אתה מתפלא?

לי זה נראה מאוד הגיוני. גם לבעלי יש מחשב משלו עם חיבור לאינטרנט וגם לי.

כן, אבל זה דיון לפורום אחר

בכל אופן אני מסכימה איתך ולכן כללי השימוש באינטרנט אצלינו ברורים לה כל מה שמותר ואסור.

ואתה מוזמן לדון על זה ב...

פורום חינוך ילדים ונוער. נושא נהדר, וגם עוד שרון מסתובבת שם. (ד"ש...
)

שלום לכם

אני עם הילדה שלי בת שמונה עשיתי שרשרת מדליקה גזרנו ריבועים קטנים מבד לבד במספרי זיגזג השחלנו אותם עם מחט על חוט יפה, ובינהם חרוזים יצא מקסים אפשר באותו עיקרון לעשות חגורה, או מחזיק קטן למפתחות

הי צליל לירון, ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif נשמח

מאד לראות תצלום של השרשרת המדוברת.

לולי7

New member
אפשר להגיד שיש כמה חומרים

שאני יודעת לעבוד איתם כמו פימו, חרוזים,וחומרים שאני מעדיפה לעבוד איתם אלו החומרים הקודמים שהם פימו חרוזים ויש עוד כמה רק אני לא זוכרת

למעלה