רעיונות ליצירה עםילדים לחנוכה

דש1דש

New member
../images/Emo62.gifרעיונות ליצירה עםילדים לחנוכה

חנוכה מתקרב - בטוח ראיתן בגן רעיונות ליצירה, השנה, בשנה שעברה, דברים שאפשר לעשותגם בבית
שתפו.

דש1דש

New member
חנוכיה מהממת

הרגע חזרנו לחוג אומנות של הגדולה ומה שעשתה שם כל כך פשוט והשאיר אותי ב"וואו". החומרים - קרטון ביצים (לא של 30 - הקטנים יותר עם מכסה ניר כסף חתיכות להדבקה בכל הצבעים - רצוי גם זהב
לוקחים את החלק של הביצים וחותכים לפס. יוצרים רצועה ארוכה של בליטות. כדי שיהיה יציב מכניסים לפחות בליטה אחת אחרונה בבליטה ראשונה - וסך גם הדבקה את המכסה שהופרד שמים כבסיס. מצפים את הבסיס ואת החלק של הבליטות טוב טוב בניר כסף מדביקים את פס הבליטות על הבסיס ומקשטים. מדהים בקלות - ומדהים בתוצאה. החוג הוא של 45 דקות והם לא רק עובדים - בפעם שעברה היתה גם מסיבת טראנס בסוף - עם המשקפיים הצבעוניים שיצרו - לפני כן הכינו כדורי שוקולד בסוף - הפעם הגעתי ברגע האחרון וכבר לא ראיתי מה עשו בסוף
בקיצור - ממש תוצאה מדהימה (את הקרטון אנחנו הבאנו ככה שאין מצב של "במקרה הכינותי מראש"
כשיצא לי אצלם את התוצאה.

הרמוניה

New member
אפרופו עבודות יצירה-

כשנכנסתי לגן ראיתי תלוי על הקיר סביבון שעליו הבת שלי הדביקה מדבקות וקצת קישקשה בצבעי ידיים. שמה התנוסס בגאוה על יצירת האומנות. כמעט בכיתי מהתרגשות.... (אח שלה לעומת זאת הסתכל על הגננת הכניס את המדבקה לפה והתגלגל מצחוק....) הרמוניה

לבעלות ידיים שמאליות ../images/Emo13.gif

גביעים של מעדנים (אקטימל, דני וכד') שעוטפים בנייר אלומיניום ועליו מדביקים קישוטים מכל מיני סוגים כמו עדשים, חרוזים או מכל הבא ליד. ממלאים בחול כדי לתת לנרות בסיס יציב ומדביקים על משטח מתאים (מעץ, פלסטיק או מה שיש בבית).

אפשר גם למלא בחומרים אחרים מחול

אם יש בהישג יד ואפשרות נוספת - אותו דבר, אבל מחימר (שלא יקר במיוחד בחנויות יצירה).

My Rom

New member
הנה רעיונות ליצירה

לא שלי כמובן (כי היצירתיות שלי שואפת לאפס) אלא מאתר הלול. אני אנסה לעשות את הנרות עם הנסיך שלי אבל גם מטבעות השוקולד נראה פשוט למדי לעשות (והכי חשוב טעים).

catנוע

New member
מגניב !!!

אני הולכת לעשות את זה עם חבצלת ! איך אני מחכה כבר לעשות איתה עבודות יצירה |אייקון מתלהב|

למעלה