יום ראשון ללימודים

../images/Emo63.gif יום ראשון ללימודים../images/Emo63.gif

נו אז איך היה? מי מכם עבר לבי"ס אחר? משהו חדש השנה? כיתה אחרת? מורות חדשות? ספרו הכל :)

היה חבבה../images/Emo85.gif

מלא מורות חדשות.. מורה קרועה לתנ"ך.... חחחח היא משתמשת בביטוים מהתנ"ך גם כשהיא מדברת בשיעור הכרות.. היא לא אומרת "אני חייבת לבדוק נוכחות כי יש אנשים שמבריזים.." היא אומרת: "אינני יודעת..אך במהלך השנים לא הדקתי נוכחות כי חשבתי שילדים באים לשיעור מרצונם.. [בלה בלה בלה] אבל אתם יודעים.. "ויברח".." משהו כזה..לא זוכרת.. אבל זה היה מצחיק. היא קרועה.

Skicker

New member
התחלתי יום רביעי..

חארות הבית ספר שלי אבל שמינית זה טוב..

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gifכבר התחלתי בשישי...

[אני לומדת במגמת מוזיקה, רק כבסיס] יש לנו השנה ארבע שעות שבועיות של הרכב עם ארז בר נוי הנהדר [סקסופוניסט מדהים, אם יוצא לכם ללכת להופעה שלו, תרוצו.] והביאו לנו מורה לפיתוח קול מרימון שתעשה לנו הרכב ווקאלי כנראה אקפלה. כה מושי. אך לצערי פיטרו את המורה האהוב עליי במגמה...)-;

המורה לפיתוח קול זאת איריס פורטוגלי

פשוט הייתי בסדנא ברימון והיא הייתה אחראית על ההרכב הווקאלי. בעצם היא ועופר, אבל לא יודע, בתיכון חדש (איפה שהיא מלמדת במגמה) אז היא זאת שאחראית על כל הקטע הווקאלי אם אני לא טועה. בכל אופן איפה את לומדת (כאילו באיזה בי"ס)? תלמה ילין\עירוני א' או משהו? ועל מה את מנגנת?

Hug Whore Inc

New member
../images/Emo24.gif

קוראים לה איילת חן, ולפי מה שהבנתי היא מלמדת ברימון. היא אמרה שהיא ברכב עם האיריס פורטוגלי הזו. ידיד שלי לומד בכיתה שאיריס פורטוגלי מחנכת.... אני לומדת בתיכון לאומנויות בירושלים... ומי הסתם, לאחר דיון על מורות לפיתוח קול, אני שרה.

clyps

New member
הזוי... כל כך הזוי..

היה יום מוזר... אני בכיתה י', הבצפר שלנו הוא בצפר מז'-יב', לכן כמובן השינוי היה פחות כאוב.. כמובן שחולקנו מחדש לכיתות,ונפלתי טוב דווקא.. עם כל החברים הטובים... ועם מחנכת משעממת...
אממ.. יש לי חרא מערכת. אבל אני מתנחמת בכך שמחר יש לי שלוש שעות תקשורת עיוני, ושעתיים תיאטרון מעשי
הידד!
(לא היה כזה נורא.. כי תכלס... זה הרגיש כאילו סתם באנו לבצפר באמצע החופש..) שיר
.

נעמקה19

New member
היה ממש אחלה יחסית ליום ראשון ../images/Emo6.gif

האמת שבכלל לא היתה אוירה של "יום ראשון ללימודים"

למעלה