הודעות נודדות ופרסומות

aniahb

New member
מדבריא – ריפוי טבעי מתחיל מבפנים ../images/Emo99.gif

שלום לכולם, אני מזמינה אתכם לסופ"ש קסום מהסרטים במידבריא שבתוך מרבדי הפרחים של ביתרונות רוחמה
. הסופ"ש כולל קולנוע מתרבויות העולם והפעם: ספרד ואירן: בהנחית ירון שמיר, חבר בוועדת הרפרטואר של פסטיבל הסרטים בחיפה. וכרגיל במידבריא- הסופ"ש כולל פנסיון מלא עם ארוחות בריאות צמחוניות בטעם של עוד... צמחי חליטה בחדרים, חצי שעה במתחם ספא פרטי, סיור מודרך בשמורת הטבע בתרונות רוחמה ו-הליכות בוקר בטבע פרטים נוספים: רחל / חניתה: 054-7322202, 077-5563807 ושיהיה שבוע קסום לכולם

לחיות בשלום עם עצמנו ועם הסובבים אותנו

הזדמנות חד פעמית: הרצאה אינטרנטית ללא תשלום ביום ד' 5/5 בין השעות 20.45 ל 21.45 במשך שנים רבות התמודדתי עם משקל עודף. לעיתים הייתי בעודף של קילו-שניים ובפעמים אחרות, בעודף של עד 40 ק"ג. ניסיתי דיאטות שונות ומגוונות. כולן היו טובות. כולן עבדו. באף אחת מהן לא החזקתי מעמד. עד שנמאס לי. התחלתי לחפש דרך אחרת. ירדתי 30 ק"ג בקלות ונינוחות. על הדרך שמצאתי ועל הייחוד שלה תוכלו לשמוע בהרצאה. מה יהיה בהרצאה: הסיפור האישי שלי על הדרך שעשיתי ועושה כדי לשחרר את המשקל העודף טעימה קטנה מן התהליך שאני מציעה שאלות שלכם ותשובות שלי- און ליין הטבה במחיר למה כדאי להקשיב להרצאה: א. כדי לספק את סקרנותכם לגבי הדרך שעשיתי, מבלי לספור קלוריות, מבלי להפריד חלבונים ופחמימות, ומבלי להילחם בשומנים ובסוכרים.. ב. מכיון שאעלה תובנות מן התהליך שלי, שאולי יעזרו לכם להבין את שלכם. ג. כיון שזה חינם ד. כדי לזכות בהטבה שאציע ה. מכיון שזו הזדמנות חד פעמית , ואינני יודעת אם תהיינה אחרות. מה אומרים עלי... "גם אני השתתפתי בסדנת המבוא של "לשחרר את המשקל העודף" שמעבירה יעלי. השקט, הרוך והקבלה האינסופית של יעלי מאפשרים להשתחרר (כנראה גם מהמשקל...), להיפתח וללמוד דברים חדשים. יעלי - את פשוט אישה מדהימה! תמיד נעים להיות במחיצתך, להקשיב ולהחשף לדברים חדשים. אין לי ספק שכל מי שיגיע לסדנא ירוויח ובגדול!" ממליצה בחום. שרון בן נתן פטנתיק - ניהול תיקי קניין רוחני 11/02/2010 "יעלי רהב סיוון!!! צריך לבוא ולחוות,כדי להבין..... כמה איכות וניסיון יש לאישה המדהימה הזאת לתת ולהעניק. הכלים, הטיפים, הדרך..... והכל בנעימות, בסבלנות ובנתינה גדולה!!! אני הייתי בהרצאת המבוא של הקורס החדש שפותחת יעלי "לשחרר את המשקל העודף", והתרשמתי מאוד ממה שיש ליעלי להציע. וכמובן שלא מדובר רק במשקל הפיזי שלנו, אלא בכל שק המשקעים והדימויים העצמיים ה"לא כל כך מדהימים", שאנחנו סוחבים איתנו לכל מקום, גם ואולי בעיקר, בזה יעלי מתעסקת ומלמדת איך להיפטר מהם. תודה יעלי!!! ולמי שעוד לא היה ויש לו מה לשחרר מהגוף ומהלב..... מומלץ בחום!!!" איה קרני - העוצמה שבנגיעה אחרת, 054-8108818 09/02/2010 "לקח לי הרבה שנים להגיע למקום שאני יכולה (איכשהו) לחיות בשלום עם הגוף שלי. החלטתי לפני לא מעט שנים שאני מעדיפה להיות קצת יותר עגולה אך להרשות לעצמי לאכול אוכל אהוב ולא לחיות תחת משטר נוקשה. אני קוראת לזה ש"בחרתי להיות מאושרת על פני היותי רזה". הייתי בסדנת מבוא של יעלי השבוע. מדהים, אך יעלי יודעת ויכולה לעזור לנו ללמוד להיות מאושרות ודרך זה גם להתפטר מה"עגלגלות". מעניין, מפתיע וכדאי! יעלי, זה צרוף מנצח! בהצלחה!" פאם מוס תכשיטים רעננים לאישה הקלאסית 08/02/2010 "השתתפתי בסדנה היתה מעניינת והתרגשתי שדיברתי בקול עם שפת סימנים בקבוצה (11 נשים)ללא תרגום. הן בכל זאת הבינו אותי !! שרון עזרה לי בכתיבה. נפלא שיש מכשיר וניתן לראות את הנפש, הורדת הלחץ הנפשי וכו. היא מלמדת להוריד את הלחץ ואוזן קשבת לקבוצה ועוזרת לפתור את הבעיות בנפש. היא נחמדה וחמה. שמחתי שהגעתי. ממליצה בחום לפנות ולהתייעץ ביעלי רהב סיון." אורה סבן מעצבת גרפית וציירת 07/02/2010 "יעלי היקרה הייתי בסדנת המבוא ביום חמישי האחרון. היה מקסים! כמה שיש לך לתת לכל אחד מאיתנו. כמו שציפיתי - מדובר בלשחרר משקל עודף לא רק של קילוגרמים מהגוף אלא גם של מועקות מהנשמה. מומלץ לכל מי שרוצה לאהוב את עצמה/עצמו קצת יותר לפרגן לעצמו קצת יותר ולחיות עם עצמו בשמחה... יעלי הנועם, הצניעות, הנתינה והידע הרב שלך מצטברים לסדנא מאוד מיוחדת בהערכה רבה!" טרי גרינבלט סרברו אדריכלות בנוף 07/02/2010 "אנחנו לא לבד. כל אלו שלא מרוצים מגופם, בין אם אילו 5 קילו ובין אם יותר. יעלי ,בסדנה שלה, מלמדת כיצד אנו משחררים את המשקל המיותר מהראש, מהנפש. הסדנה תועבר בצורה חוויתית כולל הרצאות מרתקות, מתכונים מיוחדים, תמיכה אדירה ואוזן קשבת כמו שרק יעלי יכולה לתת. ממליצה בחום," שרון פינצי דולה ורפלקסולוגית בכירה 05/02/2010 "יעלי המקסימה! אי ממליצה מאוד על פגישת פוקוסינג עם יעלי ועל הסדנה להתמודדות עם המשקל העודף. ליעלי ידע רחב ונרחב עד מאוד, גישתה נעימה מאוד ומעוררת השראה. רק בפגישה אישית איתה תוכלו לחוות ולהבין על מה אני מדברת, רב הנסתר על הגלוי...:) באהבה" עדי לשם-לוין אינפיניטי - סטודיו לפילאטיס ותנועה 12/01/2010 הרצאה בנוחות שלכם, גם אם אינכם שולטים ברזי האינטרנט: מזמינה אתכם להקשיב להרצאה בביתכם שלכם, ללא עלויות נסיעה, חנייה, ביביסיטר וכו. מזמינה אתכם לשבת בנוחות מול המחשב ולהקשיב. ביום ההרשמה יישלח אליכם לינק להרצאה. כל שיהיה עליכם לעשות הוא ללחוץ על הלינק ולהקשיב . בעת ההקשבה תוכלו לשלוח בצ'ט שאלות שיעלו בדעתכם ולהקשיב לתשובות שאתן. בתחילת ההרצאה אתן הסבר על שימוש במערכת, שהיא קלה וידידותית גם למי שאינו מיודד עם אינטרנט ומחשבים. איך ניתן להתרשם מהרצאתי מבלי לראות את פני: מוזמנים לנסות. כל שעליכם לעשות הוא להקדיש שעה מזמנכם היקר, ולבחון. ומי שסקרנותו לא תסופק- תהיה לו האופציה לפגוש אותי פנים מול פנים. להרשמה להרצאה ולקבלת לינק להשתתפות- לחצו על הקישור http://www.facebook.com/freeyourselfnow?v=app_7146470109&ref=ts

היכרות עם עולם הזן

להיות כאן ועכשיו - סיפור זן לוחם יפני נפל בשבי והושלך להכלא. במהלך הלילה הוא לא הצליח להירדם מרוב פחד מהאפשרות שלמחרת הוא יילקח לחקירות, יעבור עינויים ויוצא להורג. בעודו רועד מפחד, הוא נזכר לפתע במילותיו של מורה הזן שלו אשר היה נוהג לומר "המחר אינו אמיתי, הוא רק אשליה. המציאות מתקיימת רק כאן ועכשיו". בהיזכרו בכך, נרגע הלוחם ושקע בשינה עמוקה. מחשבה על העתיד מעוררת חרדה, מחשבה על העבר מעוררת עצב. שקט ושלווה מתעוררים כאשר אנו נוכחים לכאן ועכשיו. שלום חברים, ביום רביעי הקרוב יערך מפגש מבוא והיכרות, ללא תשלום וללא התחייבות, לקראת קורס "זן באמנות החיים". המפגש יתקיים ביום רביעי הקרוב בשעה 19:00 בערב בהרצליה, רחוב פנחס רוזן 8. בואו להתמקד בכאן ועכשיו איתי. אנא הרשמו אצל מירב, כדי שנוכל לשמור לכם מקום: 054-3216861 בברכה ובשמחה, תמיר מסאס

m i a o o

New member
סדנת מודעות עצמית עפ"י השיטה האינדיאנית

אני מארגנת סדנת מודעות עצמית עפ"י השיטה האינדיאנית בהנחיית שרה בועז באיזור הקריות אחת לשבועיים (אם נרצה, זה יכול להיות גם פעם בשבוע). מחיר סימלי. אני צריכה אנשים שרוצים להשתתף בסדנא המעניינת הזאת כדי לקיים אותה, אז... מי רוצה להצטרף? שלחו לי בבקשה הודעה עם שמכם, מספר טלפון ואי מייל. אם אתם מכירים מישהו שרוצה, תפנו אותו אליי בבקשה

למעלה