יום הולדת לרוצקי פוצקי

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo65.gif יום הולדת לרוצקי פוצקי ../images/Emo77.gif

HAPPY BIRTHDAY TO YOU שחלומות יתגשמו בכיף בתקוה ובאושר....
הרבה מזל טוב
מי יתן ובקרוב מאוד תזכי לקבל את ה
היקרה ביותר
בינתיים תצאי ותהני יחד עם האיש
ושיהיה לך היום הולדת הכי שמח

Big Mama 1

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo42.gif../images/Emo141.gifמזל טוב../images/Emo141.gif../images/Emo42.gif

הרבה הרבה מזל טוב והצלחה, ממני ומדאדי.

אלה 2

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo65.gifמזל טוב!!!../images/Emo65.gif|כלנית

עד 120 או כמה שאת רוצה בבריאות ובאושר בחיק המשפחה

אלה 2

New member
למה חצי מהסימנים שאני שולחת יוצאים

בהודעה כשם ולא כתמונה???

orel06

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gifמזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif|ב

מכל הלב...למרות שאנחנו לא מכירות , אני כבר מרגישה חלק מכן יש לי יום הולדת קנה לי מתנה יש לי, יש לי יום הולדת רק פעם בשנה יש לי יום הולדת אל תשכח אותי מה שמתחשק לך לשתות היום תשתה איתי תקטוף לי איזה פרח תביא בקבוק עשה אותי שמח אתה יודע, אתה יודע יש לי יום הולדת השמחה רבה יש לי, יש לי יום הולדת אז בוא למסיבה בוא ותראה שאתה איתי, איתי בוא ותראה שאתה אוהב אותי יש לי יום הולדת לא כל כך נורא יש לי, יש לי יום הולדת כל שנה הבאה יש לי יום הולדת בוא לחגיגה למה, למה לא תדליק לי נרות על העוגה תיקח אותי לסרט או הצגה תראה שלא שכחת שלא שכחת מה שהבטחת יש לי יום הולדת השמחה רבה יש לי, יש לי יום הולדת אז בוא למסיבה בוא ותראה שאתה איתי, איתי בוא ותראה שאתה אוהב אותי תקטוף לי איזה פרח תביא בקבוק עשה אותי שמח אתה יודע, אתה יודע יש לי יום הולדת השמחה רבה יש לי, יש לי יום הולדת אז בוא למסיבה בוא ותראה שאתה איתי, איתי בוא ותראה שאתה אוהב אותי ------------------------------------ ותפילה אחת קטנה ממני שבע"ה תצמח לך השנה בטן יפה .

limordc

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

לשנה הבאה עם בטן מלאה בעז"ה..

תולו

New member
מזל טוב ושיר קטן ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

קשרי לך סרטים כחולים, ורודים סרטים עליזים, ככה סתם זמרי לך שירים על ים והרים הבחורים יצאו מדעתם כי האביב שוב צועד בעקבותיך והירק מציץ מחלונך כי הזהב שוב גונב את צמותיך ואנו נתגנב למעונך לגמי לך היום קצת יין אדם הושיטי ידך בקלילות טיילי ברחוב ראי כמה טוב לשמוע שוב שריקות התפעלות כי האביב שוב צועד בעקבותייך והירק מציץ מחלונך כי הזהב שוב גונב את צמותיך ואנו נתגנב למעונך רקמי לך וילון לתלות בחלון וילון אביבי מתנפנף תפרי לך חולצה שקופה למחצה נביט בך אז מבלי להתעייף כי האביב שוב צועד בעקבותייך והירק מציץ מחלונך כי הזהב שוב גונב את צמותיך ואנו נתגנב למעונך (אהוד מנור)

blessed

New member
מזל טוב!!! ../images/Emo65.gif../images/Emo39.gif../images/Emo65.gif

יום הולדת שמח ומאושר, שיתגשמו כל משאלותיך!

hyb

New member
מזל טוב ../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif

עד 120 שפע ברכות, אושר ושאר איחולים
מקווה שחלומותיך יתגשמו השנה ושתקבלי את ה-
המשמינה.... צאי לחגוג מהר השנה כי בשנה הבאה כבר תצטרכי בייביסיטר.
|בלון

אין כמוכן../images/Emo99.gif מבקשת עזרה../images/Emo10.gif

תודה בנות, אתן מקסימות. האמת שמהבוקר אני לא מפסיקה לבכות. אני באמצע טיפול. עד עכשיו הזרקתי 3 מנוגון ואתמול בערב הייתי אמורה לעלות ל-4. בטעות הזרקתי רק 3. בבוקר, כשהבנתי שקרתה טעות, צלצלתי לרופא ושאלתי אם להזריק עוד 1. הוא ענה: "לא. זה אבוד". הייתי כל כך בהלם שלא שאלתי כלום. מה זאת אומרת "אבוד" - ההזרקה או הטיפול כולו??? אני לא רוצה להתקשר שוב לרופא ולהציק. בערב אני אמורה להיות אצלו. אם מישהי יודעת מה ההשלכות של הטעות בהזרקה, אשמח לשמוע. תודה, תודה, תודה ושוב תודה.

ora32

New member
מנסיון

שחוץ מתגובה שחלתית מעט ירודה אין שום השלכות. אל תמהרי להספיד את הטיפול. היום בערב תזריקי 4 והכל יסתדר מה שבטוח הטיפול לא אבוד. אז למחות את הדמעות ולהתחיל לשמוח.

Galit29

New member
מזל טוב מזל טוב../images/Emo49.gif

עם הרבה מתנות כייפיות
י|

רוצקי, מזל טוב../images/Emo65.gif

והלוואי שמתנה ליום ההולדת שלך תהיה תגובה נפלאה על הזריקות והריון סוף סוף.

אפרסקה

New member
יומולדת שמח חמודה! ../images/Emo65.gif

רוצי תבלי לך, תרקדי כל הלילה כי בשנה הבאה, את יודעת תצטרכי לבוא מוקדם לשחרר את הביביסיטר!! (אם בכלל יהיה לך כוח לצאת)

למעלה