לצייר על חולצות

אמא נחה

New member
../images/Emo65.gif לצייר על חולצות

חשבתי לעשות ביומולדת של בני (בן 4) ציור על חולצות. קניתי טושים מיוחדים לכך ועכשיו אני מחפשת חולצות לבנות פשוטות לצייר עליהן. מדובר על כ- 15 ילדים אז כמובן שהמחיר צריך להיות ממש אטרקטיבי. אז אם מישהי מכירה איפה לקנות - תבורך! וחוץ מזה: אני מניחה שצריך להצמיד את החולצות על משהו קשיח כדי שלא תזוז - איך עושים את זה???? תודה לעונות

שובבלית

New member
תכניסי לתוך החולצה קרטון

לגבי מקום לקנות חולצות - אין לי
מזל טוב

herayon2

New member
מקום לקנות חולצות זולות

אפשר למצוא בשוק הכרמל גופיות פושטיות או חולצות לבנות (פושטיות גם כן), נראה לי יעשו לך הנחה על קנייה גדולה. בכל מקרה אם את לא מתא, נראה לי אפשר למצוא בכל שוק.

lulyK

New member
ואם לא חולצות,

אפשרל נסות לחפש גם ציפיות פשוטות לכריות, זה גם נחמד בתור הפעלה.

אמא נחה

New member
קרטון....

רעיון טוב - מאיפה אני משיגה עכשיו 15 קרטונים חתוכים למידה שאני רוצה????

מה הבעיה?

הולכת לחנות המכולת\ירקות שליד הבית ומבקשת קרטונים. חותכת בבית. אם לא נעים לך לבקש, לכי לצד האחורי במרכז קניות גדול, ליד המזבלה יש קרטוניה ותוכלי לקחת משם כמה שבא לך.

שובבלית

New member
אין לי מושג, אולי אחרי שתקני את

החולצות תחפשי קרטונים שלמים ותחתכי אותם לפי מידת החולצות אולי יתנו לך הצעות כאן, לי אין מושג איפה אפשר להשיג...

o r n i t

New member
תקני בריסטולים או בכל חנות

לציוד משרדי תמצאי נייר קשיח/עבה במקום קרטונים.

gallish

New member
את יכולה לבקש בפיצריה השכונתית

יש להם קרטונים בגודל שמתאים לחולצת ילדים, אני מניחה שלא תהיה להםפ בעיה לתת לך 15. ותמיד את יכולה לצייר חלק, לחכות שיתייבש, ואז להעביר ליתר החולצות ולצייר עליהן

חולצות טריקו זולות יש בכל החנויות

שמוכרות חולצות תלבושת לבית הספר. את פשוט צריכה לקנות את החולצות ללא הדפסה של סמל בית ספר. לגבי הציור- האם את נותנת לילדים לצייר באופן חופשי? אני ממליצה לך לקנות שבלונות כדי שלילדים יהיה קל יותר להחליט מה לצייר וכמובן לבצע. סביר להניח שהילדים יתלהבו מאד מהרעיון, אך כדי להמנע מאכזבות כדאי שיציירו קודם בעפרונות ורק אח"כ יצבעו בטושים המיוחדים. לגבי הקרטונים, יש להם ערך נוסף והוא שהטושים לא יעברו מצד אחד של החולצה לצד השני. תשאלי בחנות של החולצות אם יש להם קרטונים מתאימים או אולי ארגז שממנו תוכלי לחתוך בעצמך. ניתן להשתמש גם באריזות מפורקות של קופסאות דגני בוקר, של פיצות קפואות וכד'. יום הולדת שמח

b o t t e n

New member
GREEN באור יהודה חולצות T ב-10 ש"ח.

אני קונה שם הרבה חולצות להדפסה.

למעלה