מזל טוב לפורום חשוב זה !!!

../images/Emo65.gif מזל טוב לפורום חשוב זה !!!

בתור חובבת בלגאן, מזה שנים שהתוודעתי ליכולות המדהימות של הפנג שוי לארגן את החיים, גם כשהאדם עצמו הוא נטול-יכולת ארגונית בסיסית. מודה אנוכי שקראתי את המאמר הנמצא בקטגוריית המאמרים, ולא הבנתי דבר (זה לא משהו חדש, אבל זה עדיין מפתיע אותי מדי יום), אבל שאלה חשובה לי, ואני מניחה שאם לא אקבל אותה עכשיו, מן הסתם עם פרוח הפורום, השאלה תישאל לפחות עוד 20 פעמים: ידוע לי שישנו איסור מסוים על מכשירי חשמל בחדר שינה, ואצלי בחדר מתגוררת לה טלוויזיה בת 10 שנים, חייכנית ונעימה. מהן האפשרויות שיש בידי להשאירה איתי, אבל שלא תפריע את שלוות מנוחתי?

טלויזיה בחדר שינה-איך נשאיר אותה?:-

היי אפי היקרה וברוך בואך לפורום!!! טלויזיה בחדר שינה נו טוב... טלויזיה על פי תורת הפנג שואי שיכת ליסוד המתכת. על מנת שהיא תשאר בחדר שינה עליך לדאוד שאף פעם לא תהיה על הקיר המזרחי. המזרח שייך לבריאותו של האדם ומשתייך לעץ- לצמיחה. הטלויזיה שהיא מתכת על פי התורה היא כמו גרזן שחותך בעץ וכך חותך בבריאותנו. לכן טלויזיה לא תהיה לעולם על קיר מזרחי. אם את כל כך מתעקשת על טלויזיה שבעצם מהותה פולטת קרינה, דאגי לאחר הצפיה בה, לכסות אותה במפה או יריעת בד ונתקי אותה מהתקע. כך תהיה שנתך נינוחה, שלווה ורגועה. לילה טוב

למעלה