פורום רוני עולה לכיתה א'! הפורום בן 6!

../images/Emo65.gifפורום רוני עולה לכיתה א'! הפורום בן 6!

כן אנשים,היום הפורום חוגג את יום הולדתו השישי ובקרוב כבר יזכה לעלות לכיתה א'! חסר לכם שלא הבאתם מתנות!
אני כותבת את ההודעה בשם מנהלתינו האהובה אדוולה,שמרותקת למיטה (תרגישי טוב מון שרי!
) הותיקים שבנינו עוד זוכרים את הפורום בחיתוליו (אני,אדווה,שיר) ואפשר לומר שזה ללא ספק ציון דרך מכיוון ש6 שנים בחייו של פורום הן לא דבר מובן מאליו! למעשה,כל שנה בחייו של פורום שווה לשלוש שנים בחייו של כלב
הפורום עבר המון ובהחלט אפשר לומר שזהו יום מרגש,בעיקר לותיקים שבנינו ולרוני כמובן (שעוד אכריח אותה להיכנס לכאן
) אז לכבוד המאורע המרגש,לפניכם שאלון קצר -
כמה זמן את/ה חבר/ה בפורם רוני?
מי החבר/ה הכי טוב/ה שלך מהפורום?
למה הצטרפת לפורום?
איך הגעת לפורום?
ממתי התחלת להעריץ את רוני?
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? (אתם מוזמנים לחפש ב'חיפוש' של הפורום שנמצא בצד שמאל למעלה..)
כמה ניקים (שם משתמש) החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?
האם אי פעם פגשת את רוני בזכות הפורום?
יש הודעה של רוני על גבי הפורום שאהובה עלייך במיוחד?
מה את/ה מאחל/ת לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה6?
יש הודעה שאת/ה כתבת שזכורה לך במיוחד?
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן?
ולסיכום - ברכה קצרה ליום ההולדת בבקשה?
השאלון בחסות מור ביטון,מנהלת מחליפה לשעת הצורך מחברת "אדוני ימכור לי מקרר" בע"מ.

שלא תגידו שאני רק דורשת מכם../images/Emo3.gif

כמה זמן את/ה חבר/ה בפורם רוני? ממש בקרוב אהיה חברה בפורום שש שנים (23.1)
מי החבר/ה הכי טוב/ה שלך מהפורום? אדווה,חברת הנפש שלי מאז ומעולם.
ואיימי המקסימה
אבל בעיקר כל הותיקות שרובן כבר לא כאן. שיר,שי,גיתית,ירדן,ספיר.
למה הצטרפת לפורום? כי חיפשתי על מצב החמוסים בשפלה ו..הופסי דופסי - הגעתי לפה! Come on...
איך הגעת לפורום? לא זוכרת,כנראה שיטוט ארוך באינטרנט.
ממתי התחלת להעריץ את רוני?מאז שראיתי לראשונה את הקליפ 'סופרסטאר',אבל ההערצה הממש היסטרית החלה מפסטיגל 2004,שאז גם נרשמתי לפורום.
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? אויש איזה מותק
פאקינג בגיל של אחותי
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=925&msgid=46306144&FlagSybase=1
כמה ניקים (שם משתמש) החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? היו לי ארבעה ניקים. בסופו של דבר חזרתי לניק הזה - שזה גם הניק שנרשמתי איתו מכלתחילה
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? שישה אם אני לא טועה,אולי יותר. הייתי בכל המפגשים שנערכו מלבד מסיבת ההשקה הראשונה.
האם אי פעם פגשת את רוני בזכות הפורום? הפורום הפך את ההערצה לרוני לדבר שבחיים לא חלמתי שיקרה. הכרתי את רוני בצורה שלא חשבתי שאכיר מישהי שאני כ"כ מעריכה ואוהבת ואם יש משהו שבזכותו זה קרה,זה הפורום הזה,שאני חושבת שאהיה אסירת תודה לו במהלך כל חיי..וגם היום,אחרי שאני כבר מזמן לא היסטרית,עדיין יש לי מקום חם ואוהב ומחבק לרוני עמוק עמוק בתוך הלב. מתה עליה
[מרגש,הא?
]
יש הודעה של רוני על גבי הפורום שאהובה עלייך במיוחד? יש המון טובות,פשוט תסתכלו בהודעות הנבחרות
מה את/ה מאחל/ת לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה6? שלא ייסגר,קודם כל. אני חושבת שזה המקום היחיד שבו מעריצי רוני באמת יכולים להתקבץ יחדיו. היום לצערי כבר לא קיימת האינטראקציה שהייתה. כל חברי הפורום הפכו להיות חברים טובים בחיים. היינו נפגשים מעבר לפורום,ישנים אחד אצל השני וסתם הולכים ללונה פארק כי מתחשק. היום זה לא ככה ולדעתי צריך להחזיר עטרה ליושנה!
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? שהפורום יישאר.
ולסיכום - ברכה קצרה ליום ההולדת בבקשה? הפורום שעיצב לי את הילדות,מזל טוב! מקווה שלא תיעלם בקרוב.
הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

מזל טוב לפורום :) :)

כמה זמן את/ה חבר/ה בפורם רוני?אני חושב שקצת יותר משנה מי החבר/ה הכי טוב/ה שלך מהפורום?אין לי ממש חברים פה כי אני ממש קצת זמן פה למה הצטרפת לפורום?כי רציתי להגיב פה על דברים חחחחח איך הגעת לפורום?מתי שהאתר נסגר היה גישה לפורום ממתי התחלת להעריץ את רוני?מאז פסטיגל 2004 אני יודע שזה נשמע נדוב אבל ישר שראיתי אותה התחלתי לאהוב אותה :)
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? (אתם מוזמנים לחפש ב'חיפוש' של הפורום שנמצא בצד שמאל למעלה..)וואי לא זוכר ולא הבנתי איך לראות כמה ניקים (שם משתמש) החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?לא שיניתי בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?אני לא חושב שהיו האם אי פעם פגשת את רוני בזכות הפורום?לצערי לא לא פגתי אף אחד בזכות הפורום (צריך לעשות פגישה) יש הודעה של רוני על גבי הפורום שאהובה עלייך במיוחד?כן שיש מפגש (למרות שזה בוטל ) :( מה את/ה מאחל/ת לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה6?כמובן שלא יסגר יש הודעה שאת/ה כתבת שזכורה לך במיוחד?לא יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן?שיהיו הרבה יותר אנשים ושיהיו מפגשים של הפורום וכמובן שגם עם רוני ולסיכום - ברכה קצרה ליום ההולדת בבקשה?שלא יסגר והברכה הנדושה אור כושר בריאות ויושר :))) חחחחחחח

מזל טוב לפורום היקר שלי ../images/Emo24.gif

כמה זמן את/ה חבר/ה בפורם רוני? 5 וחצי שנים.
מי החבר/ה הכי טוב/ה שלך מהפורום? מורצ'וק שלי, כמובן!
למה הצטרפת לפורום? כי חיפשתי מקום בו אוכל לדבר על רוני עם עוד אנשים שמרגישים כמוני (וזה אפילו מתחרז... ממש חיים נחמן ביאליק.
).
איך הגעת לפורום? שיטוט בנט.
ממתי התחלת להעריץ את רוני? מהרגע הראשון שיצא סופרסטאר היא כבשה אותי
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? (אתם מוזמנים לחפש ב'חיפוש' של הפורום שנמצא בצד שמאל למעלה..) אין לי מושג
, לא בטוחה שהייתה לי אחת רשמית...
כמה ניקים (שם משתמש) החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? 2 וחזרתי לנוכחי בסוף.
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? כולם לדעתי, אולי לא באחד או שניים.
האם אי פעם פגשת את רוני בזכות הפורום? כמובן, הפורום הזה שאיגד בינינו וגרם לי להפגש איתה מלכתחילה.
יש הודעה של רוני על גבי הפורום שאהובה עלייך במיוחד? שהיא כתבה שאנחנו פשוט שולטטייםםם!!!11
.
מה את/ה מאחל/ת לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה6? שהלוואי והוא יחגוג יום הולדת נוספת שנה הבאה, והמועקה המזעזעת שיש לי עכשיו על הלב תעלם ותתנדף בעזרת איזשהו קסם. מתה על הפורום הזה
.
יש הודעה שאת/ה כתבת שזכורה לך במיוחד? המון כאלה... הרבה רגשות עברו במקום הזה.
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? את ההווה. הלוואי ויכולתי להשאיר את פורוני שלנו חיי לפחות עוד קצת.
ולסיכום - ברכה קצרה ליום ההולדת בבקשה? מה לא איחלתי שעוד אוכל לאחל... בעיקר, הלוואי ותהיה כאן. עוד קצת. שלא 'תלך' לשום מקום, הפורום הזה הוא חלק גדול ממני ומחמשת השנים האחרונות בחיים שלי, לא יכול להיות שהתקופה הזאת תחתם ותגמר כאן ועכשיו
.

xamyx

New member
אם כל שנה בחייו של פורום שווה לשלוש שנים

בחייו של כלב, אז הוא מתגייס עוד מעט, לא?
כמה זמן את/ה חבר/ה בפורם רוני? שנתיים או משהו מי החבר/ה הכי טוב/ה שלך מהפורום? אני צריכה לבחור??
למה הצטרפת לפורום? כי אני מעריצה את רוני אולי?
איך הגעת לפורום? דרך האתר הרשמי של רוני ממתי התחלת להעריץ את רוני? לפני כמעט שלוש שנים מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? (אתם מוזמנים לחפש ב'חיפוש' של הפורום שנמצא בצד שמאל למעלה..) אני לא צריכה אפילו לחפש
הגבתי להודעה על הגרסה של קיילי מינוג של "בוא כבר" כמה ניקים (שם משתמש) החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? שניים כי הניק הראשון שלי היה poopsie חחח בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? אף לא אחד
האם אי פעם פגשת את רוני בזכות הפורום? הממ...אפשר להגיד את זה
יש הודעה של רוני על גבי הפורום שאהובה עלייך במיוחד? לא זוכרת מה את/ה מאחל/ת לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה6? שתהיה לו פעילות! אבל במיוחד הוא יישאר פתוח
יש הודעה שאת/ה כתבת שזכורה לך במיוחד? כל ההודעות המפגרות שכתבתי במהלך המשחק (שרוני עשתה לקראת הסינגל "לא שם") XD יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? מה שבדיוק כתבתי למעלה
ולסיכום - ברכה קצרה ליום ההולדת בבקשה? מזל טוב פורוני ושאתה תשאר פתוח ושאמא שלך רוני תבוא לבקר אותך כאן

sHiR TaDmOr

New member
עונה וזה ~

כמה זמן את/ה חבר/ה בפורם רוני?אני מניחה ש4-5 שנים
מי החבר/ה הכי טוב/ה שלך מהפורום?אדווה בעיקר, אנחנו מתראות יחסית הרבה ומור כמובן, שלצערי לא יוצא לנו להיפגש! וצריך לשנות את זה.
. ובוודאי שכל החברות שאיתן אני בקשר דרך הפייסבוק\מסנג'ר וכאלה.
(שי, ספיר, ירדן, גיתית, איימי וכו')
למה הצטרפת לפורום?כי פגשתי את רוני מתחת לבית שלי ורציתי לשתף
זו הייתה הפעם הראשונה שפגשתי אותה..הזוי.
איך הגעת לפורום?חיפשתי פורום שלה בשביל להשוויץ
נו מה -_-
ממתי התחלת להעריץ את רוני?מאז סופרסטאר, שראיתי בטלוויזיה בפעם הראשונה שהוא שודר!~
מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? (אתם מוזמנים לחפש ב'חיפוש' של הפורום שנמצא בצד שמאל למעלה..)אין לי כוח לחפש, אבל זו הייתה ההודעה שכתבתי שפגשתי אותה, וממנה והלאה כבר הייתי יחסית קבועה בפורום
כמה ניקים (שם משתמש) החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום?אני חושבת שזה המשתמש ה-3 שלי
בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח?2-3?
האם אי פעם פגשת את רוני בזכות הפורום?ברור, ימי הולדת, מפגשים וכאלה
יש הודעה של רוני על גבי הפורום שאהובה עלייך במיוחד?ברור, ההודעה שעשינו לה "לחץ חברתי!!
" ואז היא כתבה "חברים, הלחץ עבד!" ושיתפה אותנו במה שקורה בחייה בימים האלו
מה את/ה מאחל/ת לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה6?שיקום לתחייה
יש הודעה שאת/ה כתבת שזכורה לך במיוחד?ההודעה הראשונה שלי, כשפגשתי אותה:)
יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן?להחזיר לפה את כל החברים הישנים וזה..
ולסיכום - ברכה קצרה ליום ההולדת בבקשה?מזל טוב חבר יקר

Gilital8

New member
שלום כיתה א'

כמה זמן את/ה חבר/ה בפורם רוני? עוד ארבעה ימים ימלאו לי שנה בפורוני מי החבר/ה הכי טוב/ה שלך מהפורום? כולם חברים טובים שלי למה הצטרפת לפורום? זה התחיל מ"המשחק" ואחר-כך השתלבתי יפה איך הגעת לפורום? היה קישור באתר של "המשחק" ממתי התחלת להעריץ את רוני? מאז "סופרסטאר" מהי ההודעה הראשונה שכתבת בפורום? (אתם מוזמנים לחפש ב'חיפוש' של הפורום שנמצא בצד שמאל למעלה..) זה היה דיווח מעלליו של מ' כמה ניקים (שם משתמש) החלפת במהלך השנים בהם אתה חבר בפורום? זו הראשונה בכמה מפגשי מעריצים של הפורום היית נוכח? אף פעם לא יצא לי להיות במפגשים האם אי פעם פגשת את רוני בזכות הפורום? לא יש הודעה של רוני על גבי הפורום שאהובה עלייך במיוחד? כל מה שרוני כותבת בפורום אהוב עלי מה את/ה מאחל/ת לפורוני לכבוד 'יום הולדתו' ה6? שנמשיך להתעדכן ולעדכן על כל מה שקורה לרוני יש הודעה שאת/ה כתבת שזכורה לך במיוחד? אני זוכר במיוחד שפרסמתי את התקרית של "השמלה השקופה" בפורוני יש משהו שהיית רוצה לשנות/לתקן? הייתי רוצה שכך הפורוני ימלא את הסכמ"שים ולסיכום - ברכה קצרה ליום ההולדת בבקשה? המשך עשייה נעימה

למעלה