Happy Birthday to Blond

Woods rules

New member
../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif../images/Emo212.gif מזל טוב גם מכאן, בלונדה!

מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!

בלונד23

New member
../images/Emo207.gif מותר לי לנצלש את עצמי? ../images/Emo6.gif

רציתי לספר לכן שעם הגיפט קארד הדנדש שלי, רכשתי במאק רמת אביב: פלטה של 4 צלליות פאן: נייט דיוויין נייקד לאנץ' סאטין טופ סקץ' (נדמה לי... חום-סגול מנצנץ) מברשת 219-הראשונה שלי ממאק! לשמחתי, כרמית המקסימה והמאוד מאוד שירותית, החליפה לי את הסטודיו פיקס שהיה לא בצבע שלי. עכשיו הוא בול בצבע שלי, NC35. אין מה לדבר, כרמית פשוט כ"כ עזרה לי: היא עברה איתי על הרשימאק
, בחרה איתי צבעים, הדגימה לי לפחות 4 איפורי עיניים בתוספת הסברים איך לעשות, והסכימה להחליף לי את המייקאפ הלא מתאים למרות שעבר די הרבה זמן מקנייתו. לזה אני קוראת שירות.

Abibas Original

New member
היא החליפה לך את המייקאפ אחרי שפתחת אותו??

או שסתם ידעת שהוא לא מתאים לך?
תתחדשי על כל הקניות, מודה שכיף לקנות במאק.. לא בהרבה מקומות אני נהנת לקנות! ולא הספקתי להגיד אז... מזל טוב

בלונד23

New member
בהחלט, הוחלף לאחר הפתיחה

תראי זה היה מייקאפ מלא ולא משומש, עם חשבונית. אמרתי לה שהתאימו לי בעזריאלי את הגוון וישר כשהגעתי הביתה ראיתי שהוא לא מתאים לי, והיא גם ראתה שאני באמת לקוחה רצינית שרוכשת מוצרים וחוזרת. היא הסתכלה על הגוון של המייקאפ שכאמור פתחתי אבל לא השתמשתי (מלבד כמה וישים לניסוי הצבע) ובאמת הוא היה בהיר מדי, והתאימה לי אחד אחר. כנראה שזה שווה לה, כי היא גורמת לי כלקוחה לחזור לחנות בעתיד, ובשמחה.

Abibas Original

New member
../images/Emo12.gif באמת? גם לי יש מייקאפ של מאק,

שהתאימו לי בעזריאלי לפני חודש בערך והוא לא מתאים לי... כבר מאותו היום הרגשתי שהוא קצת בהיר לי, אבל אח"כ השתזפתי ועכשיו הוא בכלל לא מתאים לי. חבל שלא ניסיתי להחליף אותו
(עכשיו מאוחר מדי, כבר קניתי אחד כהה של רבלון שאני מערבבת איתו, ואת הסלקט הבהיר אני אשאיר לחורף..) ואיזה חמודה היא שהחליפה לך! ברור שזה גורם לך לחזור לשם בשמחה. יותר מהמוצרים, הכיף שהיה לי כשחזרתי הבייתה עם השקית המפוצצת, וכל השבוע "פורים" שהיה לי אחרי הקניה הזאת, חיכיתי לחזור למאק בגלל השירות.. היה לי פשוט כיף לקנות שם, וזה לא קרה לי בשום חנות אחרת.

hilala20

New member
תתחדשי!

כרמית ממש חמודה, ואני מניחה שלא ידעת אבל היא מנהלת הסניף בר"א. כל הכבוד לה על השירות

abcd80

New member
מזל טוב!!../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo212.gif../images/Emo213.gif../images/Emo65.gif

טלי ה

New member
מומולדת שמח!!! ../images/Emo65.gif

הרבה בריאות,אושר והצלחה.. תמשיכי ללמוד מהחיים ושתמיד תמיד תהיה אהבה גדולה..

למעלה