יום הולדת שמח לקים שלנו

tal ravid

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gifיום הולדת שמח לקים שלנו

אני יודעת שהשנה זה יום הולדת קצת עצוב בגלל האבדה הגדולה אבל רציתי לאחל לך ראשונה המון מזל טוב ,בריאות ,אושר ועושר ושתמשיכי להיות החברה הטובה שלי וכמובן הזמרת שאני אוהבת ובהצלחה בעבודה על האלבום החדש אוהבת אותך הכי בעולם והמון מזל טוב טל שלך

קרן ניב

New member
קים יקרה ../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif

המון המון מזלטוב ששנה זו תהיה קלה יותר עבורך עם רק אושר שמחות הצלחות בריאות טובה וכמובן הגשמה עצמית בכל מה שרק תרצי. המון נשיקות קרן

קים חמודה, מאחלת לך המון מזל טוב../images/Emo65.gif

הצטערתי לשמוע על אימך, אני מקווה שלמרות האבדה הגדולה, תהיה לך שנה נפלאה, מלאה בהצלחות והמון בריאות...

קים יקרה! ים של ברכות ליום הולדתך. משתתפת

בצערך. מאחלת לך ימים שבהם תזכי רק לבשורות טובות!!!!!!!!!!

ללי

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif את הכוכבת שלי ../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif מזל טוב ממוש

עד 120 לקימוש היקרה שלי שאני כל כך אוהבת . אמן שהשנים הבאות יהיו רק שנים של שמחה אושר והצלחה גדולה . אוהבת המון .

teasme7577

New member
המון מזל טוב .....

שתדעי רק ימים מאושרים. שתגשימי את כל חלומותייך ובהצלחה בכל מעשה ידייך בריאות אושר ועושר והמון הצלחה בעבודה באלבום החדש .. אוהב אותך קובי ..

DORAMOR10

New member
מזל טוב קים (=

עד 120 שנה! עושר ואושר! ושתצליחי בכל דרכך במוזיקה ובכלל בחיים! משתתך בצערך על מות אמך.

CHRISS

New member
המון המון מזל טוב

הרבה אושר ועושר המון בריאות והצלחה בכל דרך שבה תבחרי ובכל צעד שתעשי אוהב אותך מאוד מאוד מאוד :)

שיראל5

New member
../images/Emo65.gifהיום יום הולדת היום יום הולדת

היום יום הולדת לקימי חג לה שמח וזר לה פורח היום יום הולדת לקימיי מזל טוב קימי

שושקה8

New member
מזל טוב - נשמה

כן, גם אני פה ומאחלת לך מכל הלב המון מזל טוב ובעזרת השם תתבשרי רק בבשורות טובות... הבנתי שאת מגיעה אלינו בשעות הערב, נכון??

למעלה