JUD,HAPPY BIRTHDAY

בת אל 7

New member
מתוקה שלי, מנסיון אישי שלי כל פעם

שרופא נוגע בי ...אני מתה..לא מפחד...לא מהתרגשות סנטמנטלית פשוט טיפוס אלרגי והמון המון תרופות לא מתאימות לי כך שאם אני רוצה להשאר בחיים עדיף לי שלא. מה זה משנה ממה אני מתה..מהזריקה או מהשפעת?? ועכשיו נזכרתי בבדיחה אדם אחד נפטר שאל חברו ממה הוא נפטר? משפעת ענו לו, אה משפעת?? לא כל כך נורא.

בת אל, מה את עושה שאת צריכה

בכל זאת עזרה של רופא, אני מטופלת ע"י מטפל סיני, שלמד בסין, אבל זה פרטי. אני לא עושה אף שנה זריקה נגד שפעת, בעלי עשה בשנה שעברה, וכל החורף היה רגיש להצטננות.

בת אל 7

New member
יש תרופות שאני יכולה לקחת כגון

דקסמול ואנטיביוטיקה אבל אם אני צריכה לעשות c.T אני עושה ללא חומר ניגודי או טיפות להרחבת האישון אני גם לא יכולה לקחת. ולפני כל כדור חדש שאני לוקחת...אני מנסה קודם ולוקחת ממש פרור ממנו לראות איך אני מגיבה.

אני מתחסנת כל שנה, מומלץ להתחסן,ככל

שיתחסנו יותר אנשים, כך יתמעטו מספר החולים בשפעת, מקסימום אם חוטפים אלרגיה יודעים שזה חד פעמי, ואולי רק חד פעמי לחיסון של אותה שנה בלבד. שנהיה בריאים ובוקר טוב לכולם

אנימו

New member
ODO ../images/Emo140.gif ברוך הבא ותודה לפלומה!

אתה צודק זה , אנחנו מסתובבים מסביב לפלוס ולמינוס...יום אסל ויום באסל (יום דבש ויום בצל, אם זכרוני אינו מטעה אותי) ומנסים לעשות מכל יום אסל (דבש) -
חג שמח.

דרדרית

New member
../images/Emo49.gifליומולדת אמי היקרה../images/Emo65.gif

שפע ברכות ואיחולים ליומולדת העשרים מי יתן והמשך השנים יהיו לך רק נפלאים

אנימו

New member
למי יש יומהולדת????ג'וד או אממי או

לשניהם????דרדרית . את מבלבלת אותי.

p a l o m a

New member
איימי - מזל דלי ! נא לא להתבלבל../images/Emo6.gif

זה בינואר פברואר...קררררר...אבל מלא יצירתיות....

דרדרית

New member
../images/Emo124.gifאופס סליחה על טעות. ג'וד היא

כלת יומולדת. לכן גם שלחתי לך פייה... זכרתי שאת אוהבת..... נו... בגילי הזיכרון כבר לא משהו

פלומה כל השנים מאז יצא הזריקה הזו

אני ואשתי מתחסנים כל שנה ןתודה לאל אף פעם לא הינו חולים בשפעת מומלץ ביותר בהצלחה

מנורה

New member
פעם אחת התחסנו אני ואישי חלינו

שנינו בצורה קשה מאד ומאז חסל סדר החיסונים. התענוג היה מפוקפק. כנראה שלא כל גוף מגיב אותו דבר . הבעיה שאתה לא יודע איך גופך יגיב עד שלא תנסה אז ההחלטה צריכה להיות אישית
ושניהיה בריאיים

p a l o m a

New member
תודה לכל העונים בנושא החיסון../images/Emo140.gif

בעודי מתכתבת אתכם הגעתי לאמי (דיור מוגן ) בבוקר, והיא הודיעה לי שקיבלה אתמול חיסון נגד שפעת. מחסנים שם את כולם... לא רוצים לקחת סיכונים. לגבי אני עוד אחשוב. מודה לכולם על שיתוף הפעולה.

emmy5

New member
דרדרית "יש לי יום יום ,חג "אבל לא

יום הולדת .. אבל תודה רבה מגיע לך ..אפילו פעמיים תודה

maxima

New member
בוקר טוב כולם לג'וד יום הולדת שמח

הרבה בריאות ואושר

vera2

New member
אמי את נהדרת תמיד מעלה לי חיוך נעים

כן יום הולדת יהיה יום הולדת שיהיה לך רק טוב ותמיד סיבה לישמוח השמחות הגדולות ביותר הן אלה שאנחנו מחליטים עליהם לבד.

cara13

New member
../images/Emo141.gifג"וד,מזלטוב,עד 120.הרבה שנים

טובות ומאושרות בריאות ונחת.

למעלה