JUD,HAPPY BIRTHDAY

dani 123

New member
גימלאי בא מהמילה גמלה (פנסיה)

לא כל אזרח ותיק הוא גימלאי

עמליה3

New member
גימלאים

עובדים כל החיים מאחרי הצבא ועד שישים כל חודש יורד סכום לפנסיה או לקרן מנהלים או פנסיה תקציבית שגם היא לוקחת מהמשכורת. והנה גמול לעבודתך. למורים יש גמול השתלמות -מקבלים על השקעת זמן וכסף בלימודים נוספים ומקבלים על כך גמול:תוספת למשכורת.

אנימו

New member
גימלה=הטבה, טובת הנאה, מענק

וכמובן מה שנקרא "פנסיה" שפרושה גם תמיכה. ומכאן שהגימלאים - זוכים להטבות, לקצבאות, לגימלות ו...הכל אם כך טוב
. האמת שאם רוצים שכל זה יתקיים בגיל גימלה אז סוף מעשה במחשבה תחילה.... אבל לך תסביר זאת לאנשים בגיל הרך.....

אנימו, הרבה עצמאיים לא דאגו

לעשות פנסיה בזמנו, ועכשיו הם אוכלים אותה, ואני ביניהם, גם אנחנו כשהיינו צעירים, והיציאה לגימלאות לא היתה נראת לנו מציאותית, מי האמין שאנחנו נתבגר כל כך מהר?????!!!!!!!! והופ אנחנו כבר מבוגרים מאוד. זאת המציאות!!!!!

אנימו

New member
פלומה-פלאומן, רעיון לא רע. ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גם מפעיל את שרירי הפה באמירתו.....

p a l o m a

New member
יש בדיחה: איש אחד הגיע לרופא../images/Emo6.gif

והתלונן שהפה שלו גדול מדי. אמר לו הרופא לך הביתה ושבוע ימים תגיד "שזיפים שזיפים". אחרי שבוע תחזור. חזר הנ"ל אחרי שבוע ואמר: דוקטור הפה שלי עוד יותר גדול. שאל הרופא מה אמרת במשך כל השבוע? ענה לו הפציינט, נו, הרי אמרת לי להגיד "פלאומען פלאומען,פלאומען", כל השבוע.. וזה מה שעשיתי...
(ברור לכם שהפציינט היה "יקה פ..."
)

בת אל 7

New member
../images/Emo2.gifפלומה את הבדיחה הזאת צריך לראות

איך שפותחים את הפה לרוחה

maxima

New member
אודו לא צריך לחפש...אם נכנסת

שמור במועדפים ותמיד יהיה זמין...

אנימו

New member
ODO-בתוך מספר ימים יופיע הפורום

ברשימת הפורומים. בהיותו חדש - לוקח לו זמן להרשם....ושוב ברוך הבא.

אודו אין לך מה לדאוג, אנחנו על המפה

מכיון שהפורום בתחילתו אנחנו בהרצה, עם הזמן הכל יבוא על מקומו בשלום, כי בהתחלה יש תמיד תקלות, כל התחלה קשה, אבל פנינו לקדימה!!!! " עוד תראה , עוד תראה כמה טוב יהיה.............................

למעלה