התפקדות פתע

Daniel44862

New member
../images/Emo66.gifהתפקדות פתע../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo150.gif

שם: תאריך לידה: סטטוס דם: (למשל מוגל , קוסם, חצוי-דם, טהור-דם, סקיב וכו...) מין: צבע שיער: צבע עיניים: בוגארט: שרביט: פטרונוס: עבודה בעולם הקוסמים: בית: נאמנות: (לדוגמא צבא דמבלדור, מסדר עוף-החול, מועדון הסלאג-סלבז, משפחת מאלפוי, נבחרת הקווידיץ' של גריפינדור וכו...)

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifמתפקד ../images/Emo9.gif

שם:דניאל עבדו
תאריך לידה:15/10/95
סטטוס דם: חצוי-דם
צבע עיניים:שחור
בוגארט:סוהרסן
שרביט:עץ צינית ונוצת עוף חול, 25 ס"מ, גמיש לעתים.
פטרונוס: עוף-חול
עבודה בעולם הקוסמים: הילאי
בית: גריפינדור
נאמנות:
צבא דמבלדור
מסדר עוף-החול
מועדון הסלאג-סלבז
נבחרת הקווידיץ' של גריפינדור
משפחת וויזלי
בית הספר הוגוורטס לכישוף לקוסמות

מתפקדת

בתקווה שזה אומר שאני אצליח להיות יותר בפורום עכשיו שם: אלמוג תאריך לידה: 14.2 סטטוס דם: חצוית-דם מין: נקבה צבע שיער: חום צבע עיניים: ירוק בוגארט: חוסר אונים או פחד כמו הארי שרביט: ליבה של שערת חדקרן פטרונוס: זאב עבודה בעולם הקוסמים: משהו דומה לעבודה של צ'ארלי וויזלי רק בלי הדרקונים בית: גריפינדור (אני מקווה) נאמנות: מסדר עוף החול

nhpiano

New member
הנני

שם: ניצן תאריך לידה: 11.4 סטטוס דם: (למשל מוגל , קוסם, חצוי-דם, טהור-דם, סקיב וכו...) חצי חצי
צבע שיער: חום בהיר צבע עיניים: ירוק בוגארט: לא לפורום. שרביט: 23 סנטימטר, נימי לב של סלית'רינים, אלון.
פטרונוס: הממ נראה לי דולפין עבודה בעולם הקוסמים:מורה ללחשים או משהו XD בית: רייבנקלו נאמנות: הכת הרולינגאית כמובן ^_^

../images/Emo187.gif../images/Emo113.gifמתפקדת!../images/Emo28.gif

שם:
רוני תאריך לידה:
23.1 סטטוס דם:
Muggle-Born
חום כהה צבע עיניים:
ירוק בוגארט:
כמו של מולי. שרביט:
עץ מייפל, שערה של זנב חד-קרן
פטרונוס:
כלב קטן ופרוותי עבודה בעולם הקוסמים:
כל משרה שיקבלו אותי אליה בהוגוורטס. בית:
הפלפאף/גריפנדור נאמנות:
משפ' וויזלי, גריפנדור (קווידיץ'+בית), הארי פוטר כמובן

YouKnowPoo

New member
מתפקדת :) ../images/Emo113.gif

שם: דנה תאריך לידה: 31.5 סטטוס דם: טהורת דם, ברור!
צבע שיער: בלונדיני צבע עיניים: שילוב של ירוק וכחול, עוד לא סגורה על זה בוגארט: חילזון
שרביט: נוצת עוף חול, ערבה, 27 ס"מ קשה. פטרונוס: ארנב עבודה בעולם הקוסמים: עובדת החודש בחנות של פרד וג'ורג' בית: גריפינדור, אבל רק כי בא לי
נאמנות: צבא דמבלדור ונבחרת הקווידיץ' של גריפינדור!

Efrat K

New member
התפקדות

שם:אפרת תאריך לידה:י"ד בסיון תש"ן סטטוס דם: (למשל מוגל , קוסם, חצוי-דם, טהור-דם, סקיב וכו...)מוגלגית גאה! חיחיחיחי מין:נקבה צבע שיער:חום בהיר צבע עיניים:ירוק אפור\כחול אפור בוגארט:רעידות אדמה שרביט: פטרונוס:מאיפה לי לדעת? עבודה בעולם הקוסמים:אל תגזימו,אמרתי שאני מוגלגית בית: נאמנות:צבא דמבלדור.

למעלה