כיסויי ראש ! איזה כיפ (?)

עוד כהן

New member
הערה קטנה.

תראי, הסיפור הזה הוא ביטוי. זה לא כפשוטו. הכוונה שהיא הייתה אישה צנועה. זה לא כפשוטו שהיא מעולם לא הורידה את כיסוי הראש. אחרת, אם הבעל לא היה רואה את שערות ראשה - גם לבעלה היא הייתה נראית לא יפה ? ואיך היא הייתה מתקלחת ?....

tamarhp

New member
יש כאלו שגם מתלבשות איום ונורא

או זורקות עליהן משהו שנראה כמו פיג'מה. זה לא מונע מאיתנו מלהתלבש, נכון? אנחנו פשוט מבינות שיש בנות שאין להן טעם בבגדים. בדיוק כמו שלכל אחת יש סגנון שונה בבגדים וצבעים אחרים שמחמיאים להן, ככה גם בכיסויי ראש - אחותי ואני למשל מאד דומות ובכ"ז יש קשירות שנראות עלי זוועה ועליה מהמם, ולהפך. תכנסי לחנות של כסויי ראש ותבדקי מה מתאים לך - יש המווווווווון סוגי כובעים והמווווווווווווון סוגים של קשירות של מטפחות, צעיפים ובנדנות. שימי לב גם לצבעים ומרקמים - פעם אחת ניסיתי במשך רבע שעה לקשור על עצמי מטפחת מסויימת ותמיד זה היה נראה זוועה, עד שאחרי כמה זמן הבנתי שהבעיה לא היתה במטפחת אלא בצבע שהיה נראה עלי לא טוב בכלל, ומטפחת דומה בצבעים שונים הצלחתי לקשור בלי בעיה.

סוריא

New member
זה לא שייך.

מהמקום שבו אני נמצאת עכשיו, ברור לי שבע"ה בלי נדר אני הולכת להשקיע בכיסוי ראש שלי,כדי לא להריאות מוזנחת. (לצורך העניין - כל קשירה שתהיה לי יפה, גם אם בעיני אחרים נחשבת פשוטה מדי או "מוזנחת", נתפסת בעיני כהשקעה בכיסוי ראש). אבל עדיין, מה שלא יהיה, תמיד זה יהיה פחות יפה מאשר בלי כיסוי בכלל, ותמיד זה יהיה מבגר יותר. אבל בסדר, בע"ה. אם אלו הנסיונות שלי אז אני שקטה.

למעלה