מה את/ה רוצה לעשות כשתהיה גדול

• פותח הנושא Jen74
  • פורסם בתאריך

Jen74

New member
../images/Emo66.gifמה את/ה רוצה לעשות כשתהיה גדול../images/Emo35.gif

כשהייתם ילדים, מה רציתם לעשות כשתהיו גדולים?
כשהתבגרתם, בגיל הנעורים, מה אז חשבתם שתרצו להיות? זה השתנה מהילדות? החלום נשאר אותו חלום?
עכשיו כשאתם גדולים, אתם עושים מה שרציתם, חשבתם שתהיו?
האם תרצו לשנות את עיסוקכם?
מה הילדים שלכם רוצים להיות כשהם יהיו גדולים?
אתם חושבים שהם מושפעים מהעבודות/מקצועות/תעסוקה שלכם, ההורים?
האם אתם הושפעתם/מושפעים מבחירות התעסוקה של הוריכם?

Jen74

New member
עונה לעצמי ../images/Emo13.gif

כשהייתי ילדה רציתי להיות גננת או מורה.
כשהגעתי לתיכון, חשבתי ללמוד שיווק ופרסום ורציתי לעבוד בתחום הפרסום אבל היועצת של החטיבה קבעה שאני מתאימה אך ורק לכיתת מזכירות. לא התווכחתי יותר מדי והלכתי ללמוד מזכירות ובמשך תקופה ארוכה גם הייתי תלמידה מצטיינת. החלום שלי היה ונשאר בתחום של כתיבה, שיווק ופרסום.
כיום אני עובדת בצהרון עם ילדים, במשך שנים הייתי מזכירה וקלדנית ודי נהניתי מהעבודה המגוונת במשרד. העבודה עם הילדים מאוד מהנה בשבילי, להפתעתי הרבה, מאחר ולא תמיד אהבתי להיות במחיצת ילדים שנראו לי מאוד מעצבנים.
אם היו נותנים לי לבחור את העבודה שלי, הייתי בוחרת לעבוד במשרד פרסום כרעיונאית או לכתוב תסריטים לטלוויזיה או לקולנוע.
אצל הילדות שלי החלומות על העתיד עדיין לא מגובשים, אפילו לא אצל הגדולות שמתקרבות ל- 15. אני רואה אצלהן כשרונות בולטים בתחומי היצירה השונים. עדן - אוהבת לשיר אבל לא רוצה להופיע לפני קהל. משחקת כדורסל כבר שנה בערך ובחודשים האחרונים הצטרפה לחוג מסודר שבו היא ממש לומדת את המשחק אבל לא רוצה ללכת לתחרויות קבוצתיות. שחף - אוהבת לשיר ורוצה להתפרסם וכמובן מחכה שיהיו אודישנים לכוכב נולד. היא מציירת נפלא אבל מתעקשת שזה רק לעצמה ולא לפרסום. אלמוג - רקדנית וזמרת מוכשרת, כישרון מולד מדהים. אני מקנאה בה על הקול המדהים והתנועתיות המופלאה שלה. יש לה חוש קצב מעולה. דקל - אוהבת לשיר ולרקוד והיא שחקנית מדהימה. לדעתי, אם היא תרצה, היא תוכל להשתלב יפה מאוד בעולם המשחק, יש לה נפש של אומנית. זה מנקודת המבט שלי אבל מעולם לא שמעתי אותן מדברות בבירור על חלומות לעתיד מבחינת מה היו רוצות להיות כשיגדלו.
לדעתי הילדות רואות מה אני עושה וזה גורם להן לדעת בדיוק מה הן לא רוצות לעשות למרות שהן יודעות שאני נהנית בעבודה שלי. בעבר הייתי לוקחת אותן מדי פעם למקומות עבודה שונים שלי והייתי עובדת כרגיל כשהן לידי, כך שהן יודעות בדיוק מה אני עושה בעבודה.
אני לא מושפעת מההורים שלי בבחירת העבודה ואני חושבת שכל אחד צריך ללכת בדרכו שלו ולא בדרך ההורים. לא מקובלת עליי הגישה שאם לאבא יש עסק או מפעל אז הילדים צריכים להיכנס לעסק המשפחתי רק בגלל שההורים החליטו ואם אבא הוא עו"ד או אמא רופאה אז הילדים הולכים ללמוד עריכת דין או רפואה.

אני רוציתי להיות מורה ושחקנית.

מורה הייתי, עכשיו אני שחקנית. ועשיתי עוד דברים בדרך. גם ספרית רציתי להיות ולמדתי והייתי חצי שנה ספרית.עד היום אני עוד מספרת בני משפחה וחברים.

הזאטוט רוצה להיות ספיידרמן....הבכורה

פסיכולוגית ילדים.או עורכת דין. או שחקנית. משתנה כל חצי שנה בערך.

Jen74

New member
../images/Emo6.gif אחי הקטן רצה להיות באטמן במשך חודשים

היום הוא כבר חייל משוחרר ועובד כטבח. עד גיל מסויים משנים את הדעה לגבי מה רוצים להיות ומה לעשות כל כך הרבה פעמים.
הקטנה עד לפני כמה חודשים אמרה שהיא תהיה צוללנית שמנקה את הים. בכלל כל מה שקשור לשמירה על איכות הסביבה מדבר אליה בתקופה האחרונה.

רותי ים

New member
עונה

כשהייתם ילדים, מה רציתם לעשות כשתהיו גדולים? - מורה כשהתבגרתם, בגיל הנעורים, מה אז חשבתם שתרצו להיות? זה השתנה מהילדות? החלום נשאר אותו חלום? היייתי מורה למשך שנתיים והתייאשתי. עכשיו כשאתם גדולים, אתם עושים מה שרציתם, חשבתם שתהיו? לא האם תרצו לשנות את עיסוקכם? כרגע לא מה הילדים שלכם רוצים להיות כשהם יהיו גדולים? הם עדיין קטנים מידי אתם חושבים שהם מושפעים מהעבודות/מקצועות/תעסוקה שלכם, ההורים? האם אתם הושפעתם/מושפעים מבחירות התעסוקה של הוריכם? ממש לא

למעלה