קטונתי כנראה....

I s t a r

New member
../images/Emo67.gifקטונתי כנראה....

http://news.walla.co.il/?w=/1/1625136 אז... ה"אמא" הזו מקבלת רק 8 שנים בכלא כי... יש לה יכולת מנטאלית נמוכה היא גרושה שעומדת בפני נישואין בשידוך ו" בכל זאת, היא אם ל8 ילדים"...... אה והפשע. שולי ביותר.. צפתה בסרטים פורנוגרפיים ואילוץ שניים מילדיה בני 9 ו11 לקיים עימה יחסי מין. לאחר מתן גזר הדין אמרה עו"ד צווטקוב כי "מדובר בעונש חמור יחסית לאור מצבה המנטלי של האישה. יש לה מנת משכל נמוכה והעונש לא ישרת את המטרה, כי בכל זאת, מדובר באם לשמונה ילדים"."

evil moon1

New member
עו"ד

אוי...
אני מודאגת ממנת משכל של עו"ד צווטקוב...הבחורה לא מבריקה,הא? "והעונש לא ישרת את המטרה,כי בכל זאת,מדובר באם לשמונה ילדים,שרק 2 מהם היא הספיקה לאנוס...מה יהיה עם עוד 6?לא יזכו ליחס?פשוט הפקר..." אני מבינה שגב' צווטקוב היא עו"ד וזו עבודה שלה להגן על האישה ההיא,אבל אפשר היה להגיד משהו יותר חכם...

I s t a r

New member
הפואנטה המזעזעת היא

שזה שהיא אם לשמונה, אמא - אותו תפקיד קדוש ושהכל נסלח עבורו , זה אשקרה תירוץ ללמה לא להכניס אותה למאסר עולם על אונס ילדיה!!!!!!!! אני תוהה אם היה זה אבא ששוכב עם בנותיו בנות ה9 וה11 הייתה אותה עו"ד טוענת שצריך לתת לו עונש צנוע כי "בכל זאת, הוא אבא ל8 ילדות"........ הקדושה והטאבו של תפקיד האם כאן פשוט מחרפן אפילו את מערכת המשפט!

מיששש

New member
האמת היא שמה שמזעזע זה שרוב עברייני המין

מקבלים עונשים צנועים... הלוואי שהייתי יכולה להגיד בבטחון שאבא ששוכב עם בנותיו יקבל יותר מ-8 שנים... לצערי מערכת המשפט מחורפנת מראש, ושופטים מוצאים כל תירוץ מצוץ מהאצבע כדי להקל על הפוגעים. נדמה לי שבדיוק קראתי על דוד שאנס את אחייניתו במשך 5 שנים, והוא לא בעל מנת משכל נמוכה ולא 'אם ל-8', והוא קיבל חצי מהאם הזו (מקום עונש מקסימלי של 20 שנה).

מיששש

New member
אוי, מצאתי את הכתבה...

הוא קיבל רק שלוש שנים, וזה אחרי שהוא כבר ישב במאסר ארבע שנים על עבירות מין באחיינית אחרת!

למעלה