שלום

ברבי28

New member
../images/Emo7.gif שלום ../images/Emo7.gif

ראיתי את הפורום הזה ... ותמיד חשבתי שזה לא קשור אלי ... מנסים כבר שנה וקצת ... הריון אחרי חצי שנה עם תאומים שנפל בשבוע 8, הריון שני אחרי חצי שנה ... שוב שבוע 9 המקולל העובר הפסיק להתפתח ... אני אבודה !! חודש וחצי אחרי גרידה ועדיין מתגעגעת למה שהיה בתוכי ... בנתיים מרגיעה יותר כמו "אבדן לאחר הריון" ולא "הריון לאחר אבדן ..." מחכה כבר להריון המיוחל ... בנתיים אמורה לא לקבל ב 18/9

הוא היא

New member
הי ברבי ../images/Emo39.gif

כתבתי לך הודעה בפורום אבדן והיא נמחקה לי אז אני כותבת לך כאן. עם כל הכאב והקושי לעכל שאת בודאי עוברת עכשיו את ל-א אבודה. לא לקבל ב-18.9 זוהי כבר תקווה חדשה לדרך חדשה שאור בסופו. מאחלת לך מכל הלב שב-18.9 יגיעו בשורות טובות ויהיה לך הריון נפלא. מקווה גם שהתקופה הלא פשוטה הזו תעבור לך כמה שיותר מהר ובקלות עד כמה שניתן.

ברבי28

New member
תודה ...

רשמתי שם את ההודעה שלי ... ואז החלטתי להעביר אותה לפה ... זה נותן לי יותר תקווה ... הריון אחרי אבדן זה משהו קצת יותר אופטימי מאשר רק אובדן ... מקווה שיגיע בקרוב ...

Tנקר בל

New member
ברבי

אני מצטערת על האובדנים שלך, ומחזיקה לך אצבעות להריון הבא. שלחו אותך לבירור רפואי אחרי ההפלות? אם כן - מה נבדק? ועוד משהו - את לא צריכה להיעלב, להיפגע או לכעוס, אם לא עונים לך מיד ברגע שאת כותבת את ההודעה. למרבה המזל בפורום הזה יש פחות משתתפות מאשר בפורום הריון ולידה. יש פה נשים מאוד אכפתיות, שמנסות לעזור ככל יכולתן, אבל לא תמיד הן כאן

מוקי27

New member
היי ברבי

קודם כל משתתפת בצערך על שני האובדנים היקרים שעברת. גם אני כמוך מחכה כבר להריון הבא, אני אמורה לא לקבל ב-13/9 היום בבוקר כבר עשיתי בדיקת הריון כמובן שיצאה שלילי (רק 9 ימים מהביוץ והבדיקה לא אמורה לזהות כבר הריון - לא יודעת מה חשבתי לעצמי). בהריון הקודם עברו 5 ימי איחור ורק אז עשיתי בדיקה, אוף מתגעגעת לתמימות ולאופטימיות של לפני 5 חודשים. מקווה בשבילנו שיצליח החודש. ודרך אגב האם עשית בדיקות כלשהן לברור על הפלות חוזרות.

הוא היא

New member
מוקי ../images/Emo50.gif

אלו חדשות משמחות (רק עצם העובדה שאת כבר בציפיה ומנסה זה מעודד). נראה לי כ"כ טבעי לעשות בדיקה 9 ימים מהביוץ (גם אם אין סיכוי שייצא איזה פס). אני רואה את עצמי עושה את אותו דבר בלי שום קשר להגיון שבדבר
ו.. 13.9-זה ממש קרוב-עוד 6 ימים בדיוק. מקווה לבשורות טובות!!!

עד חצות

New member
היי

משתתפת בצערך וכמו קודמותיי מציעה לך לעבור בירור הפלות לי קרה סיפור דומה ולאחר בירור אבחנו אצלי קרישיות יתר

2קשת

New member
ברבי מתוקה

הצטערתי לקרוא, אפשר לשמוע את העצב והכמיהה הגדולה בכתיבה שלך. מחכה איתך ומקווה שהריון תקין וארוך יגיע במהרה!

ברבי28

New member
תודה לכולן על התגובות החמות ...

האמת ... באמת מזל שהתנועה פה דלילה ... חיזקתן אותי עם התגובות שלכן ... לגבי בירור, הריום ראשון היה עם תאומים זהים וככל הנראה בגלל זה לא התפתחו הריון שני הייתה לאחר שנדבקתי ב CMV שכנראה גרם להפסקת התפתחות העובר לאור כל זאת, ובהתייעצות עם הרופאה שלי הוחלט לא להתחיל עם בדיקות לבירור הפלות

Tנקר בל

New member
לדעתי - כדאי להתחיל בבירור ראשוני

למרות שיתכן שזה נגרם מגורמים אחרים (אולי אני טועה, אבל לפי מה שאני זוכרת CMV לא גורם למות עובר בשליש הראשון). אני לא הייתי מחכה - מה יש לך להפסיד? שיוציאו לך כמה מבחנות של דם? לעומת זאת - הרווח אם משהו אכן מתגלה הוא משמעותי.

למעלה