אני צריכה עזרה בבקשה בפענוח חלום

JOYE האחת

New member
../images/Emo70.gifאני צריכה עזרה בבקשה בפענוח חלום../images/Emo70.gif

שלום לכולם,מקווה שהגעתי למקום הנכון! אני אשמח מאדד אם תוכלו לעזור לי בפתרון החלום,מאז שחלמתי אותו אני לא מפסיקה לחשוב עליו... אז ככה...(החלום היה צלול מאד מלאאא פרטי פרטים) חלמתי שאני הולכת עם קבוצה מאורגנת(חברים מהבית ספר או מהצבא) לבית קברות...,המשימה הייתה למצוא בית קברות של קרוב משפחה ולהניח עליו מזכרת משלנו! (הבית קברות היה שונה מהרגיל..מלמטה בית קברות רגיל ואז יש מין מדרגות יותר למעלה..ובלמעלה יש מין חדרים עם קברים בפנים,כמו שהיו קוברים צדיקים בזמנו!) נכנסנו לבית קברות,וכשנכנסתי לשם חשתי מין פחד,כולם מצאו את הקברים של קרובי משפחותיהם חוץ ממני... בקושי הסתובבתי בין בתי הקברות מרוב שפחדתי,ואז בא אלי איש דיי מבוגר עם זקן(לא ארוך כ"כ)ובא להציע לי עזרה, עלינו ביחד למעלה במדרגות..והוא פתח 2 חדרים עם קברים..אני חיכיתי לו בחוץ...והמשכנו עוד למעלה... עד שהגענו למין גדר...באמצע הגדר הייתה פירצה,הוא נכנס בחור ונעלם! חיכיתי לו שם,ומתוך החור יצא כלב גדול לבןןןן עם המוןןן פרווה,התחיל לרוץ אחרי ולנבוח...ברחתי מהמקום הזה למטה.. והוא רץ אחרי כל הדרך...ואז באה אישה והרגיעה את הכלב הזה... היא באה אלי ואמרה לי "מצטערת שלא מצאת את הקבר שלי,ראיתי סרט!" והבנתי שאני מדברת עם דודה שלי,ידעתי שאני מדברת עם רוח..האישה הייתה אישה חמה מאד!היא לבשה מין שימלה פרחונית כזו והייתה לה תיסרוקת קצרה,ושער אפור,בתכל"ס אני לא מכירה את האישה הזו!אבל היא הייתה מקסימה! היא אמרה לי כזה"אני שמחה שסוף סוף באת לבקר אותי!לא היית בהלוויה ולא עלית אף פעם לקבר!"אז אמרתי לה... שאני מפחדת מבתי קברות.. ואז נתתי לה מין פרח גדול בצבע אדום-כתום מנייר! וקופסה בצבע כחול,עם המוןן תכשיטים בפנים,בעיקר שרשראות! היא שאלה אותי עוד כמה שאלות עלי!ביקשה שאני ימסור ד"ש למשפחה והתעוררתי.. אני לא מצליחה להוציא את החלום הזה מהראש!! ואת הדמות הזו... מישהו יכול לעזור לי אשמח מאד!!! תודה מראששששששששששששששש

למעלה