מחפש שותף מהנדס תוכנה להקמת מיזם אינטרנטי

tza987

New member
../images/Emo70.gifמחפש שותף מהנדס תוכנה להקמת מיזם אינטרנטי

יש לי רעיון
חביב וחיובי לדעתי, למיזם אינטרנטי
(אני לא אובייקטיבי לגבי ה"חביב", אני בכלל חושב שהוא רעיון 'גדול' ויש פה ושם בודדים שמסכימים איתי
[1]). אני מחפש שותף פעיל ומתאים (תמורת אחוזים) כדי שביחד נאפיין, נפתח ונוביל אותו למימוש והצלחה. הדרישות המבוקשות: * בוגר/ת מדעי המחשב/הנדסת תוכנה עם ניסיון משמעותי בהקמת אתרים (ובכלל ב-WEB) הן בצד הלקוח והן צד השרת (X/HTML, JavaScript, CSS וכד' PHP, בסיסי נתונים וכו'). * יתרון: ידע בעיבוד תמונה וגרפיקה (בצד התיכנותי כמובן). * יתרון: ניסיון ניהולי או ניסיון בהקמת מיזם. * פנוי (שלא עובד במשרה מלאה). * רצוי מאזור גוש-דן. * רציני, אמין ,בעל יכולות רלוונטיות ומוטיבציה. מה יש כרגע: * אותי, בוגר (ותיק) במתמטיקה ומדעי המחשב מאוניברסיטת ת"א (יש לי לא מעט ניסיון פיתוח, אבל רובו המכריע לא קשור ל-WEB). * יש לי פטנט אחד רשום ואחר כבקשה (בהליכי רישום). * יש לי עוד כמה דברים קטנים. מה אין כרגע: * אין כרגע משקיעים. * אין חברה, אני אדם פרטי. אני אשקול להציג את הרעיון לשותף פוטנציאלי מתאים רק לאחר שהתרשמתי ממנו מספיק (פירוט יינתן במייל) ולאחר חתימה על הסכם סודיות (NDA). אפשר לפנות אלי בדוא"ל: [email protected] ,צחי. [1] - [בהערת אגב: אני בכלל טוען שהיכולת של לא מעט אנשים (מן הסתם, לפעמים כולל שלי) להעריך את טיבם של רעיונות היא די מוגבלת. מעבר לרעיון, לדעתי לא פחות חשוב מי האנשים שמיישמים ומובילים אותו: הכשרונות, יצירתיות, נחישות, עבודת הצוות שלהם וכד' לכן חשוב לי למצא שותף מתאים וראוי]. תודה רבה ושנה טובה!
+

למעלה