פורום פרסומות עובר דירה

../images/Emo70.gif פורום פרסומות עובר דירה ../images/Emo70.gif

שלום לכם, פורום פרסומות התאחד עם פורום פרסום ושיווק. אתם מוזמנים להמשיך לכתוב ולהדיין בפורום המאוחד. לתשומת לבכם, הפורום עצמו לא נמחק וגם בעתיד ניתן יהיה להיכנס ולראות את ההודעות שנכתבו בעבר. ניפגש בפורום פרסום ושיווק.

johny_abola

New member
פורום שיווק sucks! לא לעבור...

וברצינות, פורום שיווק הוא פורום, שמהכרות איתו כולל כמה תכנים עיקריים: פרסום של שיווק רב שכבתי (mlm) ושות'; הודעות של אנשים שלא מוצאים עבודה בתחום ומקווים שמכאן יבוא עזרם; שאלות כדוגמת מה זה פלנר, או כמה מרוויח קופירייטר; בקשות של אנשים שהקימו מיזם לרעיונות שיווקיים. בקיצור, הפורום הזה די לא מעניין ולא "חי". חלק ניכר מההודעות שם כלל לא נענה. למה לקחת את פורום הפרסומות שלנו - הפורום הטוב, המצליח והדינמי, ולמזג אותו עם פורום שיווק הכושל. אין ספק שבפורום שיווק מבינים שיווק, כיוון שהם עשו מיזוג עם פורום טוב, ואילו פורום פרסומות מכניס כאן ראש בריא למיטה חולה, וזה כמו שחברה מצליחה ומשגשגת תתמזג עם חברה כושלת ומפסידה. אז למה? ועוד לעבור לפורום שלהם ולסגור את שלנו. אם הם רוצים, הם מוזמנים לסגור את הפורום שלהם ולהצטרם לשלנו. אני בינתיים ממשיך לכתוב כאן. מי לה' אלי! יש עוד תומכים לדברים, או שאני אשאר כאן אחרון לכבות את האור?

למה בעצבים?

אני מסכים עם רוב מה שכתבת כאן על פורום שיווק ופרסום, אבל כל זה שייך לעבר. הרעיון הוא לשנות את אופי הפורום ולשפר אותו עם קבוצת האנשים האיכותיים של פורום פרסומות ועם ניהול מוקפד שלי שימחק הודעות לא רלוונטיות. מעבר לזה, נרוויח אנשים מצויינים שקיימים כבר בפורום את האנשים החדשים שיגיעו מאתר אייס. תן צ'אנס, יהיה בסדר.

למעלה